Resident Evil 5 | X360 Version

picture.php
picture.php

حالا با جزئیات بالاتر.

من نتونستم تو متن پنهان شما چیزی ببینم:confused:
مثل این که لینک خرابه

بچه ها این تریلر آخریه RE5 رو دیدین؟ وسکر داشت کلاه اون زن کلاغی رو بر میداشت بعد به کریس میگه شاید از دیدنمون خوشحال شدی!!
بعد کریس میگه شماااا ؟؟؟؟ دیگه نشون نمیده بر میداره. آقا دیگه به نظر من 1000000000% جیل ولنتاینه.

تایید میکنم :biggrin1:
بنظر من سنگ قبر هم برای قبل این ماجراها باشه که رد گم کنی باشه برای کریس که فکر کنه جیل مرده :smile:
اما احتمال هم داره جیل تو این ماجراها بمیره :(

[FONT=&quot]راستی من دموشوروPS3 بازی کردم خودم شدیدا فن 360 تم ولی انصافا رو بازی افت فریم رت نداشت البته شاید اگه رو 360 از هارد اجراشه ام اینطوری شه ....نور پردازیشم یه کم از 360 بهتر به نظر میرسید ولی خدا کنه نسخه 360 کم نیاره[/FONT]

[FONT=&quot]راستی من دموشوروPS3 بازی کردم خودم شدیدا فن 360 تم ولی انصافا رو بازی افت فریم رت نداشت البته شاید اگه رو 360 از هارد اجراشه ام اینطوری شه ....نور پردازیشم یه کم از 360 بهتر به نظر میرسید ولی خدا کنه نسخه 360 کم نیاره[/FONT]
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19635&page=5
;)

دوست عزیز یک بار دیگه چک کن من هم نتونستم چیزی ببینم. ممنون میشم اگه یه نگاهی بندازی

دوست عزیز من عکس رو هم داخل SP گذاشتم و هم به صورت ازاد من الان خودم دو تا شو هم دارم میبینم ولی حالا نمیدونم مشکل از کجاس!!

اون دو تا پستهام رو هم پاک کردم تا به صورت SPAM نشه.

موفق باشیم!

فکر کنم از گیم اسپات بالای 9 بگیره.به نظر من بدترین مشکلش همون گیم پلیش هست که خدا کنه درست بشه(ولی رزیدنت بازها اصلا براشون مهم نیست:cheesygri)

چیزی به اومدن بازی نمونده.من خیلی به این بازی امیدوارم.فکر میکنید میتونه عنوان بهترین بازی 2009 رو بگیره؟
اوه!
انقدر بازيهاي خفنتر از اين مياد كه RE5 اصلا فراموش ميشه. (البته فراموش نميشه ها :biggrin1: يعني نهايت ممكنه كانديد بشه)
از همين Killzone 2 كه اومده بگير تا Alan Wake, Heavy Rain, Mafia 2, Uncharted 2, Halo 3 ODST و به اميد خدا Starcraft II.:biggrin1:

بچه ها احتمال اینکه بازی Review Copy اش زودتر از عرضه بیاد تو بازار خیلی زیاده و شاید تا همین 1-2 هفته دیگه دیدیمش البته این یک نوع احتماله;)

یه جاش هست که خیلی میزنه تو ذوق آدم همون بخش co-op offline هست آقا این خیلی مسخرست باور کنید خیلی افتضاحه امیدوارم اینو خوب کنن تصویرش کوچیک من 40اینچ دارم ولی اینطوری 5اینچ مال من 5اینچ هم مال دوستم بقیش که سیاهه یعنی مدله:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or