Resident Evil 5 | X360 Version

به نظر من اگر اين امكان وجود داشت خيلي خوب بود . ابيته در صورتي كه دلبخواه مي بود .
اون شکلی کمی مسخره هم میشد مثلا فک کن من با شما بخوام لایو بازی کنم یکی وایسه تیر بزنه یا یکی بدود و تیر بزنه . یا اصلا یه چیز دیگه هرکی یه جور با کنترل عادت میکرد اونوقت بین علما اختلاف میفتاد .:cheesygri
بگذارید یکم به واقعیت عادت کنیم .

میگم خداییش این قضیه نژاد پرستی چیه راه انداختن . این منتقدا هم بیکاری گذاشته بشون به چه چیز هایی گیر میدن:confused:
آدم شاخ در میاره:confused: . فکر کنم چون دیدن re5 هیچ مشکلی نداره گفتن بزار به یه چیز بیخود گیر بدیم.:biggrin1:

میگم خداییش این قضیه نژاد پرستی چیه راه انداختن . این منتقدا هم بیکاری گذاشته بشون به چه چیز هایی گیر میدن:confused:
آدم شاخ در میاره:confused: . فکر کنم چون دیدن re5 هیچ مشکلی نداره گفتن بزار به یه چیز بیخود گیر بدیم.:biggrin1:
دوست عزیز به نظر من منتقدها هم تا حدودی حق دارند چون که این قضیه که سیاه ها توسط سفیدپوست ها کشته بشن و به بردگی در بیان قضیه و سابقه طولانی داره. ولی منم فکر می کنم دیگه خیلی دارن بزرگش میکنن چون این بازی همین طور که گفتی مشکلی نداره:biggrin1:

البته این دمو هست و نمیشه روش زیاد نظر داد.. ولی در کل بازی فوق العاده ای بود من که خیلی حال کردم..

اما به نظر من می تونستند کنترل بازی رو خیلی رونتر و بهتر درست کنند.. این شیوع ایستادن رو خیلی بد درست کردن.. حالا تیر زدن رو میشه یک جوری قبول کرد.. ولی وقتی که میخواد با چاقو ضربه بزنه خیلی بد میشه و بد تو ذوق میزنه.. ادم کامل اساس میکنه که این یک بازی کامپیوتریه و سر کار تشریف داره..

بعد این سازنده ها اصلا حالیشون نیست که 5 شماره از این بازی منتشر شده .. وسط بازی یک دفعه میبینی یک دکمه B یا X رویه صفحه ظاهر میشه.. که شما رو راهنمای میکنه..

برای یک بچه 2 ساله که بازی درست نکردن.. این کارشون حس واقعی بازی رو خیلی دور میکنه.. نا سلامتی سال 2009 هستیم..

دوستان نسخه ی Demo بازی در DVD جدید مجله ی دنیای بازی موجوده که کاملا هم کار میکنه وتست شده.فقط کافیه دیسک رو بذارین تو دستگاه.
عجب بازیه خفنیه خداییش..فقط کاشکی میتونستیم هم راه بریم هم نشونه بگیریم و تیر بزنیم.

البته این دمو هست و نمیشه روش زیاد نظر داد.. ولی در کل بازی فوق العاده ای بود من که خیلی حال کردم..

اما به نظر من می تونستند کنترل بازی رو خیلی رونتر و بهتر درست کنند.. این شیوع ایستادن رو خیلی بد درست کردن.. حالا تیر زدن رو میشه یک جوری قبول کرد.. ولی وقتی که میخواد با چاقو ضربه بزنه خیلی بد میشه و بد تو ذوق میزنه.. ادم کامل اساس میکنه که این یک بازی کامپیوتریه و سر کار تشریف داره..

بعد این سازنده ها اصلا حالیشون نیست که 5 شماره از این بازی منتشر شده .. وسط بازی یک دفعه میبینی یک دکمه B یا X رویه صفحه ظاهر میشه.. که شما رو راهنمای میکنه..

برای یک بچه 2 ساله که بازی درست نکردن.. این کارشون حس واقعی بازی رو خیلی دور میکنه.. نا سلامتی سال 2009 هستیم..

قبول دارم برداشتن کنترل RE4 رو عینا گذاشتن رو بازی :laughing: خشونت بازی هم که تو نسخه ی دمو هیچ فرقی با 4 نداشت . فقط کله پخش میشه ای کاش یه کمی از گیرز الگو برداری میکردن مثلا یه جوری میساختن وقتی با شاتگان شلیک میکنی به اون شکل مسخره :laughing:دشمنا پرت نشن :laughing:

بچه ها این تریلر آخریه RE5 رو دیدین؟ وسکر داشت کلاه اون زن کلاغی رو بر میداشت بعد به کریس میگه شاید از دیدنمون خوشحال شدی!!
بعد کریس میگه شماااا ؟؟؟؟ دیگه نشون نمیده بر میداره. آقا دیگه به نظر من 1000000000% جیل ولنتاینه.

کاشکی autoaim داشت اینجوری خیلی ستمه
باید هی دور خودمون بچرخیم
خواهش میکنم دیگه این بحث رو که ای نمیدونم کاش R&G داشت و Autoaim داشت و اینا رو لطفا تموم کنید. از این به بعد دیگه اینطور پست ها اسپمی بیش نیستن.

هزار بار گفتن نیست یعنی نیست حالا همه باید 1000 باز بیان اینجا یا جای دیگه بگن این ظلمه ستمه کاش داشت.

یه چندتا عکس جدید از این غول قشنگه بازی :p :biggrin1: :biggrin1:

ss_004.jpg.jpg

بزرگتر

ss_001.jpg.jpg

بزرگتر

ss_003.jpg.jpg

بزرگتر

ss_002.jpg.jpg

بزرگتر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن