Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

siyavash_60

کاربر سایت
Oct 5, 2009
7

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
همون اول تو لانچر بازي

مرسی داداش اصلاً توجه نکرده بودم به اونجا :d تو بازی نميشه کاری کرد که مثلاً با يه دکمه خاص جونمون اضافه بشه يا از بقيه امکانات استفاده کنيم.آخه اينطوری تا بيای اون چيزو انتخاب کني و ازش استفاده کنی میزنن لهمون ميکنن :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان يه رمزي چيزي وجود نداره كه اون BSAA Emblems هارو زياد كنه؟ (همون صفحه هاي ابي كه بايد با تير بزني)
هر چي ميگردم نميتونم همشون رو پيدا كنم ! با اينكه توي اينترنت جاهاشون رو نوشته :blushing:

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
اقا من بازیو چند روز پیشا تموم کردم.حالا وقتی میخوام اینفینیت امو رو فعال کنم . فعالش که میکنم میرم توی بازی اصلا مهمات بی نهایت نیست...اینطوری حال نمیده...میخوام با اسلحه و تیر بینهایت و خون بینهایت بار دومو تموم کنم تا حالی ببرم.کسی ترینر یا چیت معتبر داره بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر