Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
RE 5 = RE 4 HD + Co-op
به نظر من بخر برای گذراندن وقت خوبه :D
2 DVD فکر کنم

اگه شما به خاطر این دلیل RE بازی میکنی بهتره اصلا بازی نکنی !
یعنی کار RE به حایی رسیده که افرادی مثل شما تاییدش کنن؟

RE5 از لخاظ گیم پلی شبیه RE4 هست.

اما نکته ی اصلی بازی داستانش هست که بهترین داستان رو بین همه ی RE ها حتی RE2 داره.

صداگذاری بازی هم که فوق العاده هست.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
من همین الان دارم بازی میکنم.7 گیگ فضا میخواد و موس هم کاربرد حیاتی در بازی داره.;)
خریدی یا دانلود کردی ؟ کرک و .. مشکلی نداشت ؟
گیم پلی و گرافیک چجوریاست ؟

مرسی

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
چند تا دیسک هستش؟؟؟

ارزش خریدن داره یا کپی همون شماره چهارمه؟
بله 2 DVD هست...
اگه با این کار مخالفی که RE به سمت تماما اکشن رفته این بازی نظرتو جلب نمیکنه...

جناب Ahad شما چرا میخوای نظرت رو به سایرین تحمیل کنی؟؟؟!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دوستان ببخشید یه سوالی داشتم موس چه جوریه توی بازی یعنی مثل GeOW هست که وقتی میریروی نشونه موس رو تکون بدی هدف گیریت هم تکون بخوره یا مثل شماره ی4ش هست که باید با ArrOw Key ها هدف گیریکنیم
لطفا درست بگید چون تو خریدنم تاثیر داره.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
دیگه هرچی باشه ارزش بازی کردنو داره!
خوبه 2تومن میدین ها! ajoW
:cheesygri تایید میشه ! آخه دیگه 2 تومن چیه که دارید این همه تحقیق می کنید روش !
مطمئن باشید با خریدش پشیمون نمی شید . به هر جهت RE5 هست .. بازی کوچیکی نیست

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بله 2 DVD هست...
اگه با این کار مخالفی که RE به سمت تماما اکشن رفته این بازی نظرتو جلب نمیکنه...

جناب Ahad شما چرا میخوای نظرت رو به سایرین تحمیل کنی؟؟؟!

عزیزم تحمیل نیست واقعیته. حرف فقط من یکی نیست.
ایشون با این حرفشون بقیه رو از بازی دلسرد میکنه !
سازنده ها علنا میگن که ما تو این بازی به داستانش که در شماره ی چهارم کمتر به آن توجه کرده بودیم , توجه زیادتری کردیم.
اصلا RE بر پایه ی داستانش و اون ترس کلاسیکش به اینجا رسیده. پس بهتره تو یک جمله بازی خلاصه نشه !

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
هر بازیه شاخی که میخاد باشه باشه اگه به قیمت خرد کردن اعصاب من باشه میخوام صد سال نخرمش.
اخه 4 رو خریدم موس روتکون دادم دیدم نشد و باید با ارو کی ها هدف گیری شه همون موقع از بازی اومدم بیرون پاکش کردم وCd هاش رو هم بخشیدم به اقوام حالا سوالم چی شد جوابش؟
موس چه جوریه توی بازی یعنی مثل GeOW هست که وقتی میریروی نشونه موس رو تکون بدی هدف گیریت هم تکون بخوره یا مثل شماره ی4ش هست که باید با ArrOw Key ها هدف گیریکنیم

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
BAWWWWW :-w
100 بار تو همین تاپیک گفته شده که میشه با موس بازی کرد
اصلا قابل مقایسه با RE 4 PC نیست.موقع تیراندازی دوربین به پشت شانه شخص منتقل میشه و نمیتونی موقع تیراندازی راه بری.همه ی RE ها همینجورین.نمیشه هم زمان راه رفت و تیراندازی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر