Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
داری کرایسیس رو با RE5 مقایسه میکنی؟
مقایسه این دو بازی کلا کار اشتباهیه. حال اتو چرا این بازی رو با کرایسیس مقایسه میکنی جای تعجب داره.

جواب شما رو مدیران دادن;)
امیدوارم فرهنگ درست پست دادن بین بعضیها جا افتاده باشه

بلی با تو موافقم که گفتی:(امیدوارم فرهنگ درست پست دادن بین بعضیها جا افتاده باشه )راستی گویا مدیران نه فقط جواب من بلکه جواب شما رو هم دادن:laughing:;)

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دوستان من کارت گرافیکم 4870 ati هست از عینک 3d میتونم استفاده کنم .
خیر .شما نمی تونید استفاده کنید . حتی اگر انودیا هم داشته باشید برای این مطلب به یه کارت نسبتا قوی و یه مانیتور مخصوص احتیاج خواهید داشت

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
هیچ ربطی به گرافیک و مانیتور نداره

فقط عینک رو بزن و حالشو ببر
من خودم چند تا فیلم دارم همشون رو هم با همین سیستم زپرتی دارم میبینم البته با عینک

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
NVIDIA GeForce GPU suppot GeForce 8 series and higher
* Requires GeForce 8800 GT and higher, 9600 GT and higher, or any GeForce 200 series and higher

خوشحال میشم بدونم منظور از سیستم زپرتی چیه....نکنه مثلا Geforce TNT 2 داری ?!

نکته بعدی اینه ما داریم در مورد NVIDIA 3D VISION صحبت می کنیم نه NVIDIA 3D VISION DISCOVER
http://www.nvidia.com/object/3D_Vision_Overview.html

اینم مشخصات بیشتر و اینکه به چه چیزایی احتیاج داره.
http://www.nvidia.com/object/3D_Vision_Main.html

MagicalSnap-2009.09.0416.35-002.png

فکر کنم با این عکس دیگه جای توضیح باقی نمونده باشه :)
حالا بازم تفسیر می کنم باز نیام 2 ساعت دیگه اینجا توضیح بدم. یعنی شما به یه کارت Nvidia با قابلیت پشتیبانی از این سیستم احتیاج داری. یعنی نمی تونی از 3D vision روی کارت دیگه ای استفاده کنی.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
ببینید توی عکس نوشته ال سی دی که 3d ساپورت کنه . من خونه یک 37 اینچ دارم از کجا میتونم بفهمم ساپورت میکنه یا نه.
بعد فقط میمونه کارت . قیمتش چنده .

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
منم بودم قاطی میکردم
نکردی حداقلش اسم تاپیک رو بخونی، نه! لااقل یه چند تا پست آخرتاپیک رو بخونی
آخرای این برج RE5 هم واسه پی سی میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟