Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من چون از دسته ps3 استفاده میکنم.باید دکمه های ان را تغییر بدم و اینکار در بازی ممکن نیست.
مثلا برای بازی pes2010 رفتم به فایل setting و اونجا عوضش کردم.
ولی بازی اویل 5 فقط یک لانچر داره و وقتی روی لانچر کلیک میکنم یک صفحه میاد که گزینه gamepad settings وجود داره وقتی رویش کلیک میکنم.صفحه لانچر بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من چون از دسته ps3 استفاده میکنم.باید دکمه های ان را تغییر بدم و اینکار در بازی ممکن نیست.
ولی بازی اویل 5 فقط یک لانچر داره و وقتی روی لانچر کلیک میکنم یک صفحه میاد که گزینه gamepad settings وجود داره وقتی رویش کلیک میکنم.صفحه لانچر بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته
تو جایی که بازیو نصب کردی برو ستاپ گیم پد هست از لانچر باز نکن.
از زیر خاک اوردی بیرون تاپیکو.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
تو جایی که بازیو نصب کردی برو ستاپ گیم پد هست از لانچر باز نکن.
از زیر خاک اوردی بیرون تاپیکو.

دوست عزیز رفتم.ولی همچنین فایلی نیست
3pvf2wa6016eovwnpl5.png

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی

از برنامه xpadder استفاده کنید. خیلی کار رو راحت میکنه. اختیارات بسیاری رو به شما میده.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان این expansion هایی که برای نسخه کنسولی این بازی اومده ، کسی میدونه برای PC هم اومده یا نه ؟ یا اگه نیومده کی میاد ؟
نیومده و هیچ موقع هم نمیاد

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
آقایون من هم تو بازی به مشکل خوردم وقتی میرسم به چپتر 2-6 ارور میده و از بازی میاد بیرون
فکر کنم نبود فایل
s504.arc رو میگه اگه کسی داره آپلود کنه ممنون میشم
بد جوری گیر کردم همه اینترنت رو گشتم ولی چون قدیمی هست از کار افتادن

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
آقایون من هم تو بازی به مشکل خوردم وقتی میرسم به چپتر 2-6 ارور میده و از بازی میاد بیرون
فکر کنم نبود فایل
s504.arc رو میگه اگه کسی داره آپلود کنه ممنون میشم
بد جوری گیر کردم همه اینترنت رو گشتم ولی چون قدیمی هست از کار افتادن
لعنت بر بز تیم!. برو یه دی وی دی دیگه بخر با ست آپ اصلی.
تنها این یه فایل رو کم نداره ... نصف بازی ناقصه

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
لعنت بر بز تیم!. برو یه دی وی دی دیگه بخر با ست آپ اصلی.
تنها این یه فایل رو کم نداره ... نصف بازی ناقصه

نه دوست گرامی متاسفانه فقط همین فایل رو کم داره
بقیه فایلها رو که حدود 1.4 گیگ بود زدم رو دی وی دی و فقط این فایل کپی نمیشه البته بازی رو با ترینر تموم کردم ن
آخه نمیتونستم طاقت بیارم ولی برای اینکه بازی کامل بشه حتماً باید این فایل لعنتی باشه تا اون چپتر هم رد بشه

achilless

کاربر سایت
Jul 28, 2011
4
:(

سلام دوستان من الآن chapter 5 اين بازي هستم تا يه دري رو باز ميكنم از مياد مياد بيرون و اين ارورو ميده:
1254512271.jpg

چجوري ميتونم مشكلش رو حل كنم؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام دوستان من الآن chapter 5 اين بازي هستم تا يه دري رو باز ميكنم از مياد مياد بيرون و اين ارورو ميده:
1254512271.jpg

چجوري ميتونم مشكلش رو حل كنم؟
ايم كشل توي نسخه هاي 3 دي وي دي و ستاپ دستكاري شده وجود داره !!
يا بايد كرك رو عوض كني يا نسخه ي بازيت رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر