Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من دارم یه بار دیگه بازی میکنم این بازی مثل سریهای قبلیش که کیف بزرگتر میخرید و اسلحه زیاد توش جا میداد نداره ؟ تا آخر بازی باید با همین 10 تا جا بازی کنی

نه عزیز نداره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام بچه ها.
کسی از شما دوستان نسخه دارینوس این بازی رو خریده ؟ اگه خریدید لطفا در رابطه با کیفیت کار و اینکه اصلا ارزش خرید رو داره یا نه بگید ممنون میشم.

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
کمکککککک

سلام دوستان
من یک مشکل با این بازی دارم قبلا هم تو تاپیک مطرح کردم ولی کسی نتونست مشکلمو حل کنه.
بازی را وقتی می خواهم شروع کنم 10 دقیقه باید صبر کنم تا loading تموم بشه
چرا این جوری
می تونه اشکال از کرک باشه.
:confused:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام دوستان
من یک مشکل با این بازی دارم قبلا هم تو تاپیک مطرح کردم ولی کسی نتونست مشکلمو حل کنه.
بازی را وقتی می خواهم شروع کنم 10 دقیقه باید صبر کنم تا loading تموم بشه
چرا این جوری
می تونه اشکال از کرک باشه.
:confused:

بهتره از ویندوز 7 برای اجرا بازی استفاده کنین. چون در این حات و با دایرت ایکس 10 دیگه لودینگی وجود نداره.;)

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
بهتره از ویندوز 7 برای اجرا بازی استفاده کنین. چون در این حات و با دایرت ایکس 10 دیگه لودینگی وجود نداره.;)

ویندوزم 7 هستش ولی وقتی دایرت ایکس 10 میزنم
اول این پیغام میده
1.png

و بعد از زدن ok این پیغام
2.png

حالا چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ویندوزم 7 هستش ولی وقتی دایرت ایکس 10 میزنم
اول این پیغام میده
1.png

و بعد از زدن ok این پیغام
2.png

حالا چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

خوب شما آخرین ورژن DX10 رو نصب کنی احتمالا مشکلت حل میشه.

اگه باز حل نشد اینجا پست بدین.

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
مشکل نصب

با عرض سلام باید عرض کنم من این بازی رو روی ویندوز اکس بی نصب کردم .ولی موقع لود شدن 10 دقیقه طول میکشه وبه صورت کامل لود نمیشه و مجبور میشم سیستم رو رستارت کنم این مشکل رو چطوری باید حل کنم سیستم من گرافیک انویا جیفورس 7100 .512 هستم و سی بی یو هم بنتیوم 4 هست هر چی زودتر ممنون میشم:-"

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
با عرض سلام باید عرض کنم من این بازی رو روی ویندوز اکس بی نصب کردم .ولی موقع لود شدن 10 دقیقه طول میکشه وبه صورت کامل لود نمیشه و مجبور میشم سیستم رو رستارت کنم این مشکل رو چطوری باید حل کنم سیستم من گرافیک انویا جیفورس 7100 .512 هستم و سی بی یو هم بنتیوم 4 هست هر چی زودتر ممنون میشم:-"
من فکر میکنم سیستمتون قدرت این بازیرو نداره آخه من با سیستم زیر بازی کردم بعضی جاها لگ داشتم.

vga: 8800 gt 512

ram: 4 gig

cpu: c2d 2.66 6 m cach

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین

من فکر میکنم سیستمتون قدرت این بازیرو نداره آخه من با سیستم زیر بازی کردم بعضی جاها لگ داشتم.

vga: 8800 gt 512

ram: 4 gig

cpu: c2d 2.66 6 m cach

فکر نمیکنم مشکل از سیستم باشه چون من با پایین تر از اینها هم بازی کردم.
فکر میکنم مشکل از دیسک های بازی باشه.چو مال خودمم ایراد داره .

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
هم مربوط به گرافيكه و سيستمه هم مربوط به ديسك هاي خريداري شده.
من با 9500 اجرا كردم نه لگ داشت نه ...
اگر هم Re5 رو ميخوايد تهيه كنيد سري اول، سه ديسكش رو تهيه كنيد، اون دو ديسك شركتي ها بيشتر دستكاري شده و ايراد داره.

موفق باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر