Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
حالا راه حلی براش وجود داره؟
درود
نسخه شرکت های دیگرو تست کن!
برای این شرکت Boysteam هست؟ اگه آره دو تا پچ داده بیرون انارو برو بگیر احتمالا مشکلت حل میشه;)
منم گرفتم ولی فقط تا چپتر 6.3 کار میکنه.
پچ دو هم مشکل داره؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بله با پچ دو فقط میتونی تا چپتر 6.3 بری و مراحل اضافه رو نمیتونی بری.
درود
با این اوصاف باید بریم از یه جا دیگه بگیریم بخوایم خودمونو الاف این شرکت بکنیم نمیصرفه:mad:
چه مشکلی داره اینکه ستاپ اصلی هست و نمی تونند توش دست ببرند
این BoysTeam که تا فی خالدونشو دستکاری کرده :D
کم مونده بود لوگوی CapCom اول بازی بردارن عکس بزغاله بزارن جاش :D

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان همينطور كه ميدونين منو اصلي انگليسيه و بقيه متن ها چينيه!(شايدم ژاپني)پچي چيزي نيست درست شه؟؟؟بعد در حالت co-op هم ميشه بازي كررد؟؟؟(2 نفره)

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
من به بازی مارکت سفارش دادم.اونم اگه مشکل داره بگید سفارشم رو پس بگیرم...
دوست عزیز منم از حرف دوستمون تعجب کردم اخه منم خریدم تا الانم مشکلی ندارم ولی بازی ستاپ اصلی هست و با پی سی ورلد هم عینا یکی هست چون من هر دو را دارم ولی از صاحبش هم پرسیدم گفته تست شده است
شما یه سوالی ازش بپرسBaziMarket@Gmail.com

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اگه رزیدنت بازی مارکت مشکل داشته باشه پس صد در صد پی سی ورلد هم مشکل داره و اگر پی سی ورلد هم مشکل داشته باید خیر بازی را زد.
اون دوستمون هم شاید با سیو نسخه خراب بازی کرده که مشکل پیدا کرده یا مشکلات ویندوز
راستی خبرش را به منم بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر