Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
چطوری میشه این بازی رو coop رفت یعنی صفحه نصف بشه ...؟؟!فکر کنم یه پچ هست ولی من پیداش نمیکنم

آخرین ویرایش:

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
من دو تا پچ دارم واسه حل مشکل شما.

پچ هایی که من دارم صفحه مانیتور رو به 2 قسمت تبدیل میکنه بدون افت کیفیت.

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
برادرا انصافا که افکت اتش این بازی بی نظیره!!!!
ینی من خودم انصافا یه لحظه اتیشه بازی رو با واقعیت اشتب گرفتم،به خصوص با این پی سیم که سیستمش خوفه،عجب داستانی هم داره انصافا،فقط حیف که شرکت بزرگ و واقعا کم نظیر "بزک استیم"این بازی رو به .... کشیده!!!
ما باید الان همه درمورد حال کردنمون با این گیم صحبت می کردیم نه مشکلات و بدبختی هاش

پست یکی مونده به اخره این تایپیک رو هم بخونید که بنده بالاخره بوسیله ی یه وقت قبلی و کلی تلاش موفق شدم با سران کمپانی بزرگ "رهبران بزها"!!!صحبت کنم!
به شما هم پیشنهاد می کنم

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24813&page=3

nimasaffari

کاربر سایت
Sep 18, 2009
8
نام
نیما
سلام
من نسخه سالم بازی رو دارم و اولش هم از بز تیم خریده بودم ولی بعد دو دی وی دی بازی رو تهیه کردم برو بچ شهریار هر کی مشکل داره خبر بده

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام
من نسخه سالم بازی رو دارم و اولش هم از بز تیم خریده بودم ولی بعد دو دی وی دی بازی رو تهیه کردم برو بچ شهریار هر کی مشکل داره خبر بده
داداش من نسخه 3 دی وی دی سالمشو دارم ولی دنبال 2 دی وی دیش هستم.

چند به ما میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر