Resident Evil 5 | PC

• Thread starter Thread starter Sha7ab
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:
جونه بچشون درست حسابی باشه !
مثل 2 رو اعصاب نباشه که متوصل به انواع پچ بشیم
نه این بار دیگه بهترین سری رزیدنت اویل تو پی سی خواهد بود .
برو بچ گیم اسپات هم رفتند دفتر کپکام تو کالیفرنیا بازی کردند خیلی خوششون اومده.
http://www.gamespot.com/news/blogs/...om_act=convert&om_clk=picks&tag=picks;title;5

سلام دوستان.
همونطور که توی صفحات قبلی گفته شده نسخه pc به دلیل leadplatform بودن از همه نظر از نسخه کنسولی سر تره و دیگه جای بحثی در مورد کیفیت این بازی نیست از نظر من.:biggrin1:

سلام
دوستان من با سیستم خودم و برادرم از بازی تست گرفتم انصافا بازی خیلی نرم و رونه مشخصات سیستم ها رو هم مینویسم تا پی ببرید:biggrin1:

اول سیستم خودم
CPU: E7300 2.66GHz
Ram 2.00GB DDR2
VGA:9500GT DDR3
Win: XP Sp3
بازی رو رزولیشن 1204x768 روی تنظیمات High و AA4X نزدیک 38 تا فریم میداد.
البته کارت من تا آخرین حد Over هست.

حالا با سیستم برادرم
CPU:3.00GHz 2MB
RAM 1.00GB DDR2
VGA:9500GT DDR2
Win: XP Sp3
بازی رو رزولیشن 1204x768 روی تنظیمات High بدون AA نزدیک به 32 تا فریم میداد.
گرافیک بازی هم فوق العادس جالبه با CPU تک هسته ای هم خیلی خوب جواب میده.

بچه ها اونوقت نسخه ي دموي پسي چقدر از بازيه ؟ چند مرحلست ؟ مفيد چند دقيقه بازي داره ؟
راهنمايي كنيد ممنون ميشم . ميخوام ببينم ارزش داونلود داره يا نه:smile:

بچه ها اونوقت نسخه ي دموي پسي چقدر از بازيه ؟ چند مرحلست ؟ مفيد چند دقيقه بازي داره ؟

این نسخه دموی قابل بازی نیست فقط برای بنچمارک گرفتنه.

مرحله و اینا نیست . چند تیکه از گیم پلی بازی رو روی سیستمت رندر میکنه تا بنچمارک سیستمتو بدست بیاره . گرافیک و سرعت فریمی که میبینی توش دقیقا همونیه که توی بازی نهایی خواهد بود .
خود من با سیستم متوسط و با تنظیمات high بالای 31 فریم گرفتم . بازی نسبت به گرافیکش فوق العاده سبکه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or