Resident Evil 4

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
logo-res4.jpg

سلام ...

اين تاپيك تنها براي بحث و گفتگو و رفع مشكلات بازي Resident Evil 4 است كه در چند روز اينده وارد بازار مي شود و بدون شك يك شاهكار در اين ژانر خواهد بود همانطور كه ماه ها بازي منتخب كنسول GC بود و حال بر روي كنسول PS2 عرضه خواهد شد.

PS2 Boxshot:

Official Website: http://ww2.capcom.com/re4

• Like
Reactions: dargon9090

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Konami:
logo-res4.jpg

سلام ...

اين تاپيك تنها براي بحث و گفتگو و رفع مشكلات بازي Resident Evil 4 است كه در چند روز اينده وارد بازار مي شود و بدون شك يك شاهكار در اين ژانر خواهد بود همانطور كه ماه ها بازي منتخب كنسول GC بود و حال بر روي كنسول PS2 عرضه خواهد شد.

PS2 Boxshot:

Official Website: http://ww2.capcom.com/re4
اگه اطلاع داشته باشید قب از توضیع جهانی این بازی به صورت مخفی پخش شده . من ه یه کپی ارم ازش . ولی استرس دارم واسه اجراش

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Sayeh:
هیچ امیدی هست که 100 ساله بعد برای Pc هم بیاد؟؟
والا اول قرار بود فقط اسه گیم کاب باشه ولی واسه ps2 اومد . حالا تا 100 سال دیگه خدا کریمه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
حالا یه چیزی بگم اینقدر له له نزنین واسه این بازی.یه چیزی که تموم کرردن این بازی میخواد به نظر من حوصله ی خیلییی زیاده.کل فرم بازی اینه که هی میرین یه جایی 10 الی 20 عدد انسان نعشه!!میریزن سرتون میکشین میرین اتاق بعدی.البته من نمیگم بازیه بدیه.انصافا بازیه قشنگیه ولی خسته کنندس.البته من که اون حوصله رو نداشتم ولی داستانش قشنگه انگار.هر چند هر از گاهی یه تنوعی هم میده ولی بازی با یه روند خاص داره.شایدم محیطلش باعث میشه یکم کسل کننده باشه.کلا همه عوامل دست به دست هم میدن تا بازی یکم رو اعصاب را بره. رنگ کل بازی هم به نظر قهوه ای میاد.در هر صورت من خودم از گاد آف وار بیشتر خوشم اومد(نگین چه ربطی داره،چون یکم شبیهن.)اینو گفتم که اینقدر له له نزنین چون شاید یکم زیادی توقع داشته باشین.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
RE4.jpg

تا حالا كه Re4 عالي پيشرقته ...

محیطلش باعث میشه یکم کسل کننده باشه.کلا همه عوامل دست به دست هم میدن تا بازی یکم رو اعصاب را بره
كسي كه يك عمر خواب زلدا و ماريو :) ديده باشه بعد هم پي اس رو بفروشه كيوب بگيره نظري غير از اين نميتونه داشته باشه ! اون هم در مورد يكي از برترين بازي هاي تاريخ.
احتمالآً جنابعالي ترجيح ميدادي ليون بجاي كشتن زامبي ها قارچ بخوره يا از ساقه لوبيا بالا بره !

بعد از حدود 6 ماه از اومدن GOW الان ميتونيم يه بازي اكشن جوندار ديگه بكنيم :D

• Smile
Reactions: silent ops

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
در مورد سری های زلدا تو تاپیکش توضیح دادم پس دیگه چیزی نمیگم.ماریو هم خداییش واسه وقتای بیکاری خیلی باحاله.حداقلش اینه که بعد 2 ساعت بازی کردن اعصابت خورد نمیشه.
اکشن جوندار
اتفاقا به نظر من(هر چند مهم نیست به هیچ وجه)مهمترین و تنها مشکل این بازی اینه که جوندار نیست.در مورد فروختن پی اس هم قبلا گفتم دیگه عنوان خیلی بزرگی نداشت.یعنی به نظر من که تویلایت پرینسس اون چنتا عنوان خوبی که واسش مونده بود رو یه جا میخوره.هر چند که در مورد گرفتن کیوب یکم اشتباه کردم چون هنور باریهای کپیش به اون صورت تو ایران نیست مخصوصا ویند ویکر و متروید ها.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
مهمترین و تنها مشکل این بازی اینه که جوندار نیست.

سلام ...

من نميگم حرفت اشتباه هست ... نه اين نظر خودت هست و كاملا هم قابل احترام ولي اكشن بازها و گيمر هايي كه توي اين سبك دست و پا ميزنن و يا منتقدان حرفه اي كه فقط بازي را نقد ميكنن تا الان همانطوري كه ممد هم امتياز چند تا از سايت ها را درباره اين بازي گذاشت خيلي مورد قبولشون بوده مخصوصا تغييرات و مراحل و امكانات جديدي كه در نسخه Ps2 بازي اضافه شده بسيار مورد پسند قرار گرفته و نظر كلي درباره اين بازي يك شاهكار را نشان ميده چه در نسخه Gc و چه Ps2 ...

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
والا من قبلنا خیلی از رزیدنت اویل 4 خوشم میومد زمانی که تازه برای GameCube اومده بود
ولی الان از هر کی که اینو بازی کرده میشنوم میگه در اون حد هم نیست که اینقدر بزرگش کردن و به قشنگی اون اویل های کلاسیک نیست.
بعدش من واقعا نمیفهمم چرا ماریو و زلدا این قدر دشمن دارن . عجیبه ها

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Elvish Hero:
حالا یه چیزی بگم اینقدر له له نزنین واسه این بازی.یه چیزی که تموم کرردن این بازی میخواد به نظر من حوصله ی خیلییی زیاده.کل فرم بازی اینه که هی میرین یه جایی 10 الی 20 عدد انسان نعشه!!میریزن سرتون میکشین میرین اتاق بعدی.البته من نمیگم بازیه بدیه.انصافا بازیه قشنگیه ولی خسته کنندس.البته من که اون حوصله رو نداشتم ولی داستانش قشنگه انگار.هر چند هر از گاهی یه تنوعی هم میده ولی بازی با یه روند خاص داره.شایدم محیطلش باعث میشه یکم کسل کننده باشه.کلا همه عوامل دست به دست هم میدن تا بازی یکم رو اعصاب را بره. رنگ کل بازی هم به نظر قهوه ای میاد.در هر صورت من خودم از گاد آف وار بیشتر خوشم اومد(نگین چه ربطی داره،چون یکم شبیهن.)اینو گفتم که اینقدر له له نزنین چون شاید یکم زیادی توقع داشته باشین.
1- اگه از آدم های نعشه منظورت زامبی ها هستند که یه زنگ میزنم به میکامی بهش میگم زامبی های 5 ر با نشات بسازه.
2- هر کسی یه سلیقه داره بازی هایی رو که شما بازی میکنی ضد اویل هستن . معلومه حالت رو ع.ض میکنه.
3- گاد آف وار و رزیدنت دو مقوله جدا از هم هستند و تقریبا هیچ شباهتی ندارن به هم (به غیر از اینکه با هر دوشون حال میکنم. )
4- من له له هامو اون موقعی زدم که فهمیدم به غیر از رزیدنت اویل های پلی استیشن یک هنوز هم از این سری بازی وجود داره.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
نوشته شده توسط crash:
بچه ها من یه جا خوندم فیلماش از نوع خوده بازی هست یعنی انیمیشنی نیست. راسته؟
راستش من که بازی نکردم ولی فکر کنم همونطور که گفتی گرافیک دموهاش از جنس خود بازی باشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط arash_13:
راستش من که بازی نکردم ولی فکر کنم همونطور که گفتی گرافیک دموهاش از جنس خود بازی باشه
آره ولی خود بازی خیلی گرافیکش خفنه .

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
یعنی کپکام نمیتونسته براش انیمیشن بسازه .برای وحشت 2 که تونسته پس چرا برای این یکی انیمیشن نساخته یعنی اینقدر گرافیک بازی بالاست که اونا رو از جنس خوده بازی انتخاب کرده؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط crash:
یعنی کپکام نمیتونسته براش انیمیشن بسازه .برای وحشت 2 که تونسته پس چرا برای این یکی انیمیشن نساخته یعنی اینقدر گرافیک بازی بالاست که اونا رو از جنس خوده بازی انتخاب کرده؟
بعد از بازی کیلر 7 روی کپکام زیاد شده . دیگه زده به بیخیالی . تنبل شده و از این جور حرفا . مثل دیل می کرای 3.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر