Resident Evil 4

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
آقا من شانس ندارم . یه نسخه از بازی که البته کیی هستش گیرم اومده ولی نمیشه بیش از 40 ثانیه باش بازی کرد . درست کپی نشده . فردا که 4 شنبه باشه یا نهایتا پس فردا یه دونه اورجینالش رو برام میارن .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقا فرزین تو توی هر تایپیکی میری از همه بازیها بد میگی . همه بازیها رو زیر سوال میبری . خودت از چه سبکی خوشت میاد؟
اولا فرزین نه و فرزاد :lol:
دوما فکر کنم پست های قبلی را درست نخوندی چون من جواب دوستمون عماد جان را میدادم که گویا از RE4 زیاد خوشش نیومده بود مگه نه من خودم میمیرم برای این بازی :evil:
سوما من کی همه بازی ها را زیر سوال بردم فکر کنم یکمی سوءتفاهم شده :D :D

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
همینجا معلوم میشه که چقدر بهتر از متاله 3 است چون 8.6 گرفت.ولی این 9.3 گرفت
متال 3 برای این 8.7 گرفت چون در شماره ی سومش مثل رزیدنت اویل 4 انقلابی در زمینه ی گیم پلی و حتی گرافیک ایجاد نکرده بود...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
متال 3 برای این 8.7 گرفت چون در شماره ی سومش مثل رزیدنت اویل 4 انقلابی در زمینه ی گیم پلی و حتی گرافیک ایجاد نکرده بود...
آره اینو هستم . من تازه فهمیدم متال چیه . 3 ساعت دیروز بازی کردم . بازی خیلی جالبیه .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط farzadlion:
اصلا دلیل موفقیت رزیدنت اویل 4 همین چیزاییه که نوشتی
مطمعن باش اگه گیم پلیش مثل Cold Fear بود امتیاز رزیدنت اویل هم میشد 6 شایدم کمتر....اصلا شما نباید گیم پلی همچین بازیه ضعیفی را با رزیدنت اویل 4 مقایسه کنید
عزیز دل . من کی گفتم اویل 4 گیم پلی اش مثل Cold Fear هست ؟؟
بابا Cold Fear که مفت نمی ارزید و سوسک اویل هم نیست . منظور من فقط سیستم هدف گیریشون بود که مشابه همن وگرنه من خودم یه ثانیه از اویل رو با 1000 ساعت Cold Fear عوض نمیکنم ! ;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
residentevil4 در تهران؟

با سلام خدمت همه ي بچه ها مي خواستم بدونم كه كسي تو تهران تا به امروز رزيدنت اويل 4 رو براي پلي استيشن 2 گرفته يا نه ؟ اگه گرفته يك شماره تلفن يا آدرسي بده تا ما هم بتونيم اين بازي فوق العاده رو بگيريم

باتشكر

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام فکز نکنم من از خیلی از دوستان پرسیدم گفتم تا اواخر این هفته جدید می یاد منم خودم دنبالش هستم خبری شد به منم بدین منم یکی از دوستان عزیز قراره که هر وقت این بازی وارد بازار تهران شد واسم تو یاهو اف بزاره منم به وقتی اف رو دریافت کردم حتما تو این تایپیک به شما حتما خبر میدم دوسته عزیز ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوسته عزیز یکی از دوستان گفت یه کپی گرفته بوده که انگار تبلیغاتی بوده و فقط چند دقبقه از اولایه بازی بوده و تا اخر این هفته کپی کاملش هم می یاد صبر کنین می رسه دوسته عزیز

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
رزيدنت اويل اين هفته اگر مشكلي پيش نياد(تاكيد ميكنم) تا يكشنبه مياد

هر وقت اومد من حتما تو اين تاپيك ميگم

بازم كار بازار معلوم نميكنه مثلا ديدي عين بعضي از بازيها 1 ماه بعد اومد البته مطمعن باشيد كه اين هفته حتما مياد

ميخواين يكي بره 10 تا بگيره بين بچه ها پخش كنه:lol:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
تاپيك " residentevil4 در تهران؟ " با اين تاپيك ادغام شد.

هر صحبتي راجع به اين بازي داريد در همين تاپيك مطرح كنيد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر