Resident Evil 4

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من آخرش هم راه اصولی کشتن اونا که شبیه مومیایی هستن ، و اون جونور خار دار ها رو نفهمیدم.
اگه میشه یه نفر راهنمایی کنه .
دوربین مخصوص چه صیغه ایه ؟ :eek:
ببین باید بری تو اون سرد خونه و یک دوربین مخصوص (که داخل کیف هست اگه اشتباه نکنم) برای Sniper برداری که اونجاش هم کرک و پر ریزون هست :biggrin1:
بعد از نصب این دوربین روی Sniper وقتی روی این جونور ها نشونه میگیری نقاط قرمز رنگ روی بدنشون رو که با چشم عادی دیده نمیشن رو باید بزنی و خیلی راحت تر کشته میشن

ترسناک ترین موجودات توی RE4 همین ها هستند :love:
GOOD LUCK

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
آخه واسه منم زیر نویس فارسی بود که هی گیر میکرد!
کلا ایرانیها اگه به یه بازی دست بزنن کار اون بازی تمومه:biggrin1:
سلام:( آقا من رفتم یه DVD دیگه گرفتم(زیرنویس فارسی نیست) اونجا که کماندو ئه میاد درست شد و مشکلی نداشت.(البته اونجایی رو میگم که کماندو ئه واسه بار اول میاد و تو دمو باید دکمه بزنی) ولی یه جا دیگش گیر کرد:wallbash: (اونجایی که یک تونل رو رد میکنی بعد به سری اتاقک به هم وصلن و دراشونم اولش قفله!!) بعد من رفتم اون زیرنویس فارسه رو گذاشتم دقیقا همونجا گیر کرد:( یکی بگه جریان چیه؟ چرا دوتاش تو یه جا گیر میکنه؟ باید برم یه DVD دیگه بگیرم؟:frown:
مرسی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام:( آقا من رفتم یه DVD دیگه گرفتم(زیرنویس فارسی نیست) اونجا که کماندو ئه میاد درست شد و مشکلی نداشت.(البته اونجایی رو میگم که کماندو ئه واسه بار اول میاد و تو دمو باید دکمه بزنی) ولی یه جا دیگش گیر کرد:wallbash: (اونجایی که یک تونل رو رد میکنی بعد به سری اتاقک به هم وصلن و دراشونم اولش قفله!!) بعد من رفتم اون زیرنویس فارسه رو گذاشتم دقیقا همونجا گیر کرد:( یکی بگه جریان چیه؟ چرا دوتاش تو یه جا گیر میکنه؟ باید برم یه DVD دیگه بگیرم؟:frown:
مرسی.
شما روی کنسول دیگه تست کردی؟
حتما تست کن چون میفهمی که ایراد از دستگاهته یا دیسکت;)

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
سلام.بالاخره یه Dvd درست گیرم اومد.:) این بار دیگه جاییش گیر نکرد خودم گیر کردم.:-" اونجا که کماندوئه (کرازر فکر کنم اسمش بود) میاد. اولش که مشکلی نداره ولی اونجاش که یه چی از دستش در میاد میشه سپرش. خیلی سخت میشه ! باید چطوری کشتش؟ من هر کاری میکنم نمیمیره. قلق داره کشتنش؟ مرسی.. (اینو میدونم که سپرشو ور میداره باید بزنیش ولی خیلی سخته راه دیگه ای نیست؟ نارنجکی.... راکتی.... چیزی.)

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
ترسناکترینشون اون خاردار ها هستن;) البته تا موقعی که ندونی چجوری بکوشیشون.بعد که میفهمی rifle میخوان دیگه ترس ندارن.اون مومیاییه تو سردخونه کی میاد از ÷شت سر خیلی ترسناکه.من که خیلی ترسیرم.یه خشاب TMP خالی کردم روش.:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
همون سیخ داره خیلی ترسناک بود اولش ولی همون لحظه ی اول فهمیدم باید با rifle بزنیش!
رئیس هاش هم اصلا ترسناک نداشت با اون صدای تابلویه سالازار:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر