Resident Evil 4 | PC

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
سلام
یعنی مثل re3 یکم معما هم تو بازی نیست؟؟;)
چرا بابا معما که هست نمی دونم تکه پازل و نمیدونم کلید پیدا کردنو پازل های چینشی تابوندن کریستال و خیلی کارهای دیگه ولی به راحتی میشه انجام داد من حدود 6 ساعت بازی که تو Savesh میزنه تمومش کردم:)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان

اقا سوال داشتم بابا نمیشه از موس تو این بازی استفاده کرد هان نمیشه خیلی سخته با کیبورد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اقا سوال داشتم بابا نمیشه از موس تو این بازی استفاده کرد هان نمیشه خیلی سخته با کیبورد
با گیم پد بازی کن

بچه ها تو کلیسا یه جا هست باید سه تا تیکه رو بچسبونیم به تابلو یکیش رو پیدا کردم اون دوتای دیگه کجاست کسی میدونه ؟!
باید رنگ های سبز آبی قرمز رو یه جوری بندازی روی هم که نشون اون دهکده رو بسازه... به شکل وسطی دقت کنی راحت میتونی طریقه گذاشتن رنگ ها رو پیدا کنی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
امتحانات من تموم شد بلاخره بعد از 4 ماه رفتم بازی گرفتم این اویل 4 واقعا قشنگه این همه صبر واقعا ارزشش رو داشت بعد از 4 ماه واقعا حال کردم
خیلی قشنگه
من یه مشکلی دارم وقتی دمو میشه وسطش قطع میشه ادامش رو نشون نمیده! برای شما هم همینجوریه؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
امتحانات من تموم شد بلاخره بعد از 4 ماه رفتم بازی گرفتم این اویل 4 واقعا قشنگه این همه صبر واقعا ارزشش رو داشت بعد از 4 ماه واقعا حال کردم
خیلی قشنگه
من یه مشکلی دارم وقتی دمو میشه وسطش قطع میشه ادامش رو نشون نمیده! برای شما هم همینجوریه؟

نه برای من که کامل نشون میده و بعد ادامه بازی میاد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
خیلی قشنگه
به سلیقت تبریک میگم مطمئنم تو هم مثل من اهمیتی به گرافیک بازی ندادی و داری حال گیم پلی بازی رو میبری ;)

نه من همچین مشکلی نداشتم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
به سلیقت تبریک میگم مطمئنم تو هم مثل من اهمیتی به گرافیک بازی ندادی و داری حال گیم پلی بازی رو میبری ;)

نه من همچین مشکلی نداشتم
درسته خیلی به گرافیک بازی اهمیت ندادم این گرافیک برای 2005 است ولی به نظر من مهمتر از گرافیک گیم پلی است که گیم پلی بی نظیر بازی گرافیک نسبتا بدش رو محو کرده گرچه گفتم این گرافیک رو اگه همون موقعه که بازی اومده بود برای pc میومد گرافیک بدی نبود ولی برای سال 2007 گرافیک پایینی است
در کل بازی بی نظریه من که دارم حالشو میبرم کاری هم به گرافیکش ندارم

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اگر ممکنه یه عکس از کلیسا بزارید
چون توی نسخه ای که من دارم اصلا نور پردازی وجود نداره
میخوام ببینم مال شما هم همینجوریه

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
برادر شما فکر می کنی که سرزمین چطور قابلیت موس رو بهش اضافه کرده ؟
اینا میان موس رو تو این بازی شبیه سازی میکنن ( یعنی به جای joystick به بازی معرفیش میکنن که من هم این کارو کردم و هیچ فایده ای نداشت ) باید منتظر نسخه یوبی سافت باشیم البته فکر نمی کنم نسخه یوبی هم قابلیت موس رو داشته باشه چون کلا رزیدنت اولیل از موس استفاده نمیکنه مگه resident evil 3 یا 2 یادتون نیست مه با کیبورد بود

انگار يادت رفت چيكار ميخواستي براي ما بكني؟ ;) ;) ;)

Vahid007

کاربر سایت
Jan 27, 2007
1
برنامه Mouse Aim که دوست خوبمون گذاشته بود جواب داد.خیلی ممنون
واقعا بدون موس این بازی برای من غیر قابل تحمل بود.
شما می تونید بعد از Extract کردن فایلها به داخل پوشه محل نصب بازی و اجرای فایل Loader.exe
این بازی را با موس اجرا کنید.
سرزمین رایانه هم به احتمال زیاد همین کار رو کرده و گرنه بعید میدونم نسخه دیگری در کار باشه.
اگه از دوستان کسی مال سرزمین رایانه رو گرفت یه ندایی به ما بده...

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
آقا هر کی تونسته نرم افزاره Mouse Aim Support را دانلود کنه اونا با یه سایته خوب نه راپید آپلود کنه و بدش به ما چون من از دانلود منجر استفاده میکنم و مثل همیشه نمیتونم از این سایته چیزی بگیرم!
اگه توضیحاتی هم داره (برایه استفاده از نرم افزار) اونم بزاریدذ تو یه پوشه ای و با خود نرم افزار آپلودش کنید و ...
متشکر میشم اگر این کارا بکنید :love:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
آقا هر کی تونسته نرم افزاره Mouse Aim Support را دانلود کنه اونا با یه سایته خوب نه راپید آپلود کنه و بدش به ما چون من از دانلود منجر استفاده میکنم و مثل همیشه نمیتونم از این سایته چیزی بگیرم!
اگه توضیحاتی هم داره (برایه استفاده از نرم افزار) اونم بزاریدذ تو یه پوشه ای و با خود نرم افزار آپلودش کنید و ...
متشکر میشم اگر این کارا بکنید
دیگه چهل کیلوبایت که دانلود منیجر نمیخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر