Resident Evil 4 | PC

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
خوب من بازی به دستم رسید:1 :رفیق من با 5500 اجرا کره پس همه برن حال کنن و نگران کارت گرافیک نباشند.انصافا گرافیک بازی کمی از ps2 بهتره(به عنوان کسی که حداقل 10 بار بازی توps2 تموم کردم هم نسخه pc نرم تر رون تره)در مورد کنترل اگه با کیبورد باز حرفه ای باشید مشکلی پیش نمی یاد.شیف +اینتر شلیک می کنه که فکر نمی کنم زیاد سخت باشه.پس برید حال کنید.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خوب من بازی به دستم رسید:1 :رفیق من با 5500 اجرا کره پس همه برن حال کنن و نگران کارت گرافیک نباشند.انصافا گرافیک بازی کمی از ps2 بهتره(به عنوان کسی که حداقل 10 بار بازی توps2 تموم کردم هم نسخه pc نرم تر رون تره)در مورد کنترل اگه با کیبورد باز حرفه ای باشید مشکلی پیش نمی یاد.شیف +اینتر شلیک می کنه که فکر نمی کنم زیاد سخت باشه.پس برید حال کنید.

ببينم سايتي هم هست بشه سفارشش بدي؟؟؟ :confused::confused::confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من خودم یه خورده باهاش ور رفتم ماوس توی بازی راه افتاد ولی فعلا قابل بازی کردن نیست چون به محض حرکت دادن ماوس کاراکتر شروع میکنه دور خودش میچرخه و هیچ کاریشم نمیشه کرد
آقا بهزاد شما گیم پد به pc وصله؟؟؟؟ چون من یه همچین مشکلی با pop 3 و pjkk داشتم... وقتی گیم پد به pcوصل بود بازی رو ران میکردم وقتی وارد بازی میشد شخصیت بازی یه سره به دور خودش میگشت....
به نظر من فقط و فقط با گیم پد بازی کنید چون با موس بازی بیش از حد آسون میشه ;)

از نظر گرافیکی هم بازی تعریفی نداره ... گرافیک تقریبا در حد همون نسخه ی Ps2 هست ولی بازم برای یه بازی Pc خیلی خیلی کمه
درسته برای یه بازی pc اونم تو سال 2007 به شدت کمه.... ولی به خاطر گیم پلی بسیار عالی میشه این رو به اون در کرد.....

جواد جان وقتی سیو میکنم مینویسه نرمال بعد هارد و یه چیز دیگه باز میشه فکر کنم پروفشنال:biggrin1: چون برای گیم کیوب اینجوری بوده خوب شاتگان رو بخر مگه ماله ps2 از اول بود؟
واسه ps2 قشنگ یادمه وقتی از اول بازی میکردی اون اول میتونستی انتخاب کنی Easy ِا normal .... و از اول هم توی invetory یه شاتگان مامان بود که میزدی مخ یارو میپاچید تو صورت بغل دستیش
84.gif

من که شاتگان رو نخریدم...اگر همون اول بازی یه خورده تو دهکده بگردی تو یکی از همون خونه ها شاتگان رو به دیوار وصل کرده....

Imannnn

کاربر سایت
Apr 10, 2006
23
به همه ی دوستانی که منتظر این بازی زیبا بودن تبریک میگم

یادمه اولین پستی که توی این فاروم زدم تو همین تاپیک بود.....و این تاپیک بعد از حدود یک سال
که از ایجاد شدنش میگذره بالاخره میشه در اون با قاطعیت از Resident Evil 4 PC Version صحبت کرد :)

البته به نظر من هنوز باید منتظر نسخه ی یوبی بود ;) به احتمال قوی اون کاملتره (به لحاظ مسائل فنی)

در مورد این لینکی که دوستان گذاشتن واسه به کار انداختن موس آیا کسی هست که تونسته باشه به نتیجه برسه یا نه!؟

لطفا در این مورد بیشتر صحبت کنید.......

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
ایولا
بگید چرا :)
شرکت سرزمین همین الان بازی رزیدنت اویل را تو سایتش گذاشت و گفته که :
پس از آنکه Ubisoft در سال 2006 خبر عرضه بازی رزیدنت اویل 4 را اعلام نمود خیلی از گیمر ها منتظر تاریخ انتشار این بازی بودند.این بازی بالاخره روانه بازار شد و شما می توانید تنها نسخه سالم این بازی را با امکان استفاده از موس را خریداری نمایید.در هنگام خرید حتما به نام سرزمین توجه کنید

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
اي ول داداش

وقتي بازي رو گرفتي اگه ديدي موسم كار ميكنه يه ندايي هم به ما بده :love:
ممنون
اونکه حتمآ
ولی من تا ساعت 12 کل پاساژ هایی که میشناختم را (تو اراک) گشتم
یکی از فروشنده ها فقط گفت که اگه تا امروز عصر نیاد حتمآ دیگه فردا میاد :dots: