Resident Evil 4 | PC

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دوستان عزیز تو چند پست اخیر همش معامله اویل انجام شده تا صحبت در مورد اون. راستی طبق تحقیقات وسیعی که من انجام دادم این نسخه ای که در ایران پخش شده برای استرالیا هست. در مورد استرالیا حرف زدم چرا برایش دوبار این بازیرو عرضه کردن به این لینک یه سری بزنید مشاهده میکنید. http://www.ubi.com/DK/Games/Search.aspx?q=evil 4

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان عزیز تو چند پست اخیر همش معامله اویل انجام شده تا صحبت در مورد اون. راستی طبق تحقیقات وسیعی که من انجام دادم این نسخه ای که در ایران پخش شده برای استرالیا هست. در مورد استرالیا حرف زدم چرا برایش دوبار این بازیرو عرضه کردن به این لینک یه سری بزنید مشاهده میکنید. http://www.ubi.com/DK/Games/Search.aspx?q=evil 4
بازی تو استرالیا خیلی وقته که عرضه شده.... و از اون موقع هم که عرضه شده بود چیزی تو تورنت ندیدم.....
در ضمن تو استرالیا فکر نمیکنم اسم بازی رو biohazard بگن.... این اسم مخصوص نسخه ژاپنی هست فکر کنم

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
الان یه چیزی که شک منو به این نسخه بیشتر میکنه تاریخی هست که سایت گیم اسپات برای این بازی گذاشته میتونید از لینک زیر مشاهده کنید. 2 آپریل یعنی 10 روز تاریخ به عقب انداختند. :confused:
بابا تو چه قدر کلیدی.... همین نسخه رو بخر بازی کن دیگه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
خوب من بازی به دستم رسید:1 :رفیق من با 5500 اجرا کره پس همه برن حال کنن و نگران کارت گرافیک نباشند.انصافا گرافیک بازی کمی از ps2 بهتره(به عنوان کسی که حداقل 10 بار بازی توps2 تموم کردم هم نسخه pc نرم تر رون تره)در مورد کنترل اگه با کیبورد باز حرفه ای باشید مشکلی پیش نمی یاد.شیف +اینتر شلیک می کنه که فکر نمی کنم زیاد سخت باشه.پس برید حال کنید.

باید حواست باشه که زامبی طرف نیاد از اون همش شیفت و اینتر بزنی:biggrin1::eek:

شرکت سرزمین همین الان بازی رزیدنت اویل را تو سایتش گذاشت و گفته که :
پس از آنکه Ubisoft در سال 2006 خبر عرضه بازی رزیدنت اویل 4 را اعلام نمود خیلی از گیمر ها منتظر تاریخ انتشار این بازی بودند.این بازی بالاخره روانه بازار شد و شما می توانید تنها نسخه سالم این بازی را با امکان استفاده از موس را خریداری نمایید.در هنگام خرید حتما به نام سرزمین توجه کنید

لطفا تستش کن و خبرش رو بده:blushing:
ون اینجا ماله سرزمین نمیاد;)

BurneD.PrieST

کاربر سایت
Feb 6, 2007
20
اقایون این اره برقی ها را چه جوری میشه کشت 5 تا تیر ShotGun روش خالی کردم نمیمیره
اول با شاتگان میزنی توی مخش تا بیفته زمین.بعد تا وقتی که زمینه اول اونیکیا رو میکشی و وقتی اره برقی پا شد دوباره میزنی تو سرش میمیره.
راستی یه شایعه شنیدم اما یادم نیست چی بود!

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
لطفا تستش کن و خبرش رو بده:blushing:
ون اینجا ماله سرزمین نمیاد;)
امین جون به شدت هم دردیم :mad:
امروز عصر هم رفتم پاساژ طلا(بزرگترین پاساژ اراک)
آقا چشمت روز بد نبینه به هر مغازه داری گفتم ماله سرزمین را داری گفت اونکه نزدش:p
انگار این آقایون ما را ** فرض کردن یکیشون که میگفت مالهتکین هم با موس میشه بازی کرد منم سمجش شدم و گفتم بازی را با کام خودت بالا بیار ببینیم چطوره اونم گفت باشه
آوردشو یکم بازی کرد
لیون را میپرخوند با کیبورد:biggrin1: در همون حین که لیون را میچرخوند موس را هم به صورت نمادین تکون میداد :cheesygri :eek: :cheesygri :eek: :cheesygri :eek: :cheesygri
با خنده از مغازش زدم بیرون
رفتم طبقه ی زیرزمین یارو گفت سرزمین که بازی را نزده
گفتم بهش مرد نا حسابی برو سایتش ببین چی نوشته
یکم فکر کرد و ...
گفت که اونا که از رو گیگا(تکین) زدنش
منم خشکم زد و ... (آخه به خاطر یه دیویدی قالب کردن آدم اینقدر دروغ میگه)
از چنتا مغازه ی دیگه پرسیدم اونا هم همه یا مدرن داشتن یا تکین یا اَپل یا یوبی :eek:
تعجب نکیند آخه یکی از مغازه دارا میگفت اینا از خود یوبی گرفتیم پگشم خیلی با کلاس بود و پلاستیکی بود و دیویدی
ولی من که شک داشتم خودش باشه آخه اونم با جوی استیک بود
جالبه اینایی که میگن از یوبی بود دیویدیش ارجینال نبود :surrender:
خلاصه سرتونا بیشتر از این درد نیارم من با عصبانیت زدم از پاساژ بیرون و ...
بچه ها به این نتیجه رسیدم که بهتره به شرکت سرزمین سفارش بدیم تا برامون بیارن
اما شمارشونا ندارم
یکی قبلآ داشتم که خود حسین(مدیر سایت) بهم داده بود ولی مبایل بوده و الان میگن واگذار شده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اقایون این اره برقی ها را چه جوری میشه کشت 5 تا تیر ShotGun روش خالی کردم نمیمیره
اگر rifle داری باهاش بزن تو سرش و وقتی افتاد زمین با punisher مخش رو بیار تو دهنش

يه راه پيدا كردم با هر تفنگي كه داري يكي بزن به پاش وقتي افتاد با چاقو برو رو سرش بعد بكشش صرفه جويي در تيرم مي شه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
لطفا تستش کن و خبرش رو بده
ون اینجا ماله سرزمین نمیاد
امین جون به شدت هم دردیم
امروز عصر هم رفتم پاساژ طلا(بزرگترین پاساژ اراک)
آقا چشمت روز بد نبینه به هر مغازه داری گفتم ماله سرزمین را داری گفت اونکه نزدش
انگار این آقایون ما را ** فرض کردن یکیشون که میگفت مالهتکین هم با موس میشه بازی کرد منم سمجش شدم و گفتم بازی را با کام خودت بالا بیار ببینیم چطوره اونم گفت باشه
آوردشو یکم بازی کرد
لیون را میپرخوند با کیبورد در همون حین که لیون را میچرخوند موس را هم به صورت نمادین تکون میداد
با خنده از مغازش زدم بیرون
رفتم طبقه ی زیرزمین یارو گفت سرزمین که بازی را نزده
گفتم بهش مرد نا حسابی برو سایتش ببین چی نوشته
یکم فکر کرد و ...
گفت که اونا که از رو گیگا(تکین) زدنش
منم خشکم زد و ... (آخه به خاطر یه دیویدی قالب کردن آدم اینقدر دروغ میگه)
از چنتا مغازه ی دیگه پرسیدم اونا هم همه یا مدرن داشتن یا تکین یا اَپل یا یوبی
تعجب نکیند آخه یکی از مغازه دارا میگفت اینا از خود یوبی گرفتیم پگشم خیلی با کلاس بود و پلاستیکی بود و دیویدی
ولی من که شک داشتم خودش باشه آخه اونم با جوی استیک بود
جالبه اینایی که میگن از یوبی بود دیویدیش ارجینال نبود
خلاصه سرتونا بیشتر از این درد نیارم من با عصبانیت زدم از پاساژ بیرون و ...
بچه ها به این نتیجه رسیدم که بهتره به شرکت سرزمین سفارش بدیم تا برامون بیارن
اما شمارشونا ندارم
یکی قبلآ داشتم که خود حسین(مدیر سایت) بهم داده بود ولی مبایل بوده و الان میگن واگذار شده

سلام همشهری! :cool:

رفتی پاساژ طلا ؟؟
برو طبقه ی زیرزمین ، شهر CD سیاوش .
من رفتم اونجا داشت. ;)
البته نخریدم تا ببینم تکلیفش چی میشه.
دیگه دقت نکردم که مارکش چی بود ؟؟؟
ولی تکین نبود . . . چون توی پلاستیک بود با 2 تا صفحه کاغذی که این طرف و اون طرفش بود . . .
( اون کاغذه روش باکس شات بازی بود مثلا ! )

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
سلام همشهری! :cool:

رفتی پاساژ طلا ؟؟
برو طبقه ی زیرزمین ، شهر CD سیاوش .
من رفتم اونجا داشت. ;)
البته نخریدم تا ببینم تکلیفش چی میشه.
دیگه دقت نکردم که مارکش چی بود ؟؟؟
ولی تکین نبود . . . چون توی پلاستیک بود با 2 تا صفحه کاغذی که این طرف و اون طرفش بود . . .
( اون کاغذه روش باکس شات بازی بود مثلا ! )
سلام بر وحید خان
چه عجبی
تو چت که دیگه نمیای :biggrin1:
اره رفتم طلا سیاوش هم رفتم (اون پسره که ریش پرفوسوری داره را میگی) واسه ی اپل را داشت
الان یکی میگفت ماله مدرن را گرفتم
موس و کیبورد داره
ولی موسش روون نیست :eek:
بالاخره من به این نتیجه رسیدم که نسخه ای که در بازاره نسخه ی تبدیل شده ی بازیه ولی نه ورژن آمریکایی ، ورژن استرالیایی بازی منبع و یادمه یه جایی از سایت خود یوبی (یادم نیست کجا وگرنه لینک میدادم) نوشته بود نسخه ی اروپا و استرالیا تبدیل از گیم کیوب و نسخه ی آمریکایی تبدیل از پی اس 2 ه.

kindman2535

کاربر سایت
Oct 16, 2006
64
آقا چرا بحث میکنید Resident Evil
2100 قیمت سی دی
1200 قیمت دی وی دی
از شرکت تکین
بهترین قیمتها تو سایت زیر هست
هر شبم 10 عنوان اضافه میشه
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند