Resident Evil 4 | PC

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من فكر نميكنم كه بازي روي PC ماوس ساپورت باشه. اگر يادتون باشه Evil 2 , 3 هم روي PC با كيبورد و يا Gamepad بايد بازي ميكرديد. چون اگر بخوايد تيراندازي رو با ماوس انجام بديد (اونم توي Evil) كلاً بازي خيلي زياد راحت و ساده ميشه و شما ميتونيد براحتي همه رو Head shot كنيد !
به احتمال زياد بازي RE4 روي PC‌هم مثل PS2 خواهد بود يعني كلاً با دكمه ها بايد كار كرد (البته شايد امكان استفاده از ماوس رو هم قرار بدند ولي به نظر من بازي بي مزه ميشه)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آخه هنوز نیومده دقیقا 3 روز دیگه میاد ولی کسی بیاد راجب گیم پلی و گرافیک این بازی سوال کنه از دنیا عقبه خدایی یعنی اصلا بهتر بازی پارسال رو نمی شناسی

Imannnn

کاربر سایت
Apr 10, 2006
23
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
دقیقا مثل من !!!!

DVD بازی رو (البته PS2 !!!) رو گزاشتم رو میزم بعدش دارم کنکور میخونم

خب شما که PS2 داری دیگه مشکلی نداری.......نباید مثل ماها تو کف باشی:confused: ;)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
(البته شايد امكان استفاده از ماوس رو هم قرار بدند ولي به نظر من بازي بي مزه ميشه)
اگه قرار ندن no one is gonna buy it !

خب شما که PS2 داری دیگه مشکلی نداری.......نباید مثل ماها تو کف باشی
امین کنسول نداره
71.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
خب شما که PS2 داری دیگه مشکلی نداری.......نباید مثل ماها تو کف باشی:confused: ;)

عقده ای دیدی؟؟؟؟؟ حالا ببین...

من فكر نميكنم كه بازي روي PC ماوس ساپورت باشه.
من که فکر میکنم با موس هست یعنی باید باشه مگه میشه نباشه اون زمان که میگی سال 49 بود سال 48 هم که میدونی موس و کیبورد استفاده نمشد(شوخی)
39.gif

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگه قرار ندن no one is gonna buy it !
اگه فکر کردی خیلی حرفت درسته باید بگم زرشک تقریبا هر کسی حاضره برای بازی پول بده حالا چه با ساپورت موس چه بی موس

من اونموقع که رفتم برای این بازی GC گرفتم تقریبا مطمئن بودم که برای PS2 میاد اما حالا که می بینم برا PC هم میاد بدجوری داغون شدم خود کنسول 110 شد اما بازی پام 43 تومن در اومد من تقریبا بعد از این کاری که کردم تحریم اقتصادی بودم ولی واقعا ارزش داشت در ضمن فکر می کنم اولین نقد فارسی بازی رو هم خودم نوشتم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
من منظور آقا طاهر رو درست متوجه نشدم ! یعنی اگه با ماوس ساپورت نشد باید با کیبورد هدفگیری و اینکارا رو کرد ؟
اگه اینجور باشه که گیم پلی میره زیر 7 ...!
حالا اگه میدونن با استفاده از ماوس بازی زیادی آسون میشه مگه مجبورن واسه Pc بزنن...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من منظور آقا طاهر رو درست متوجه نشدم ! یعنی اگه با ماوس ساپورت نشد باید با کیبورد هدفگیری و اینکارا رو کرد ؟
اره دیگه یا با کیبورد
81.gif
یا با گیم پد که فکر نکنم capcom چنین کاری بکنه...

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
گه فکر کردی خیلی حرفت درسته باید بگم زرشک
زپلشک !
76.gif

اگر با ماوس نباشه کنترل خیلی ..می (سانسور از خودم
56.gif
) میشه. و مثل MGS2 مجبوریم با GamePad بازی کنیم
78.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط SHvIRUS:
زپلشک !
76.gif

اگر با ماوس نباشه کنترل خیلی ..می (سانسور از خودم
56.gif
) میشه. و مثل MGS2 مجبوریم با GamePad بازی کنیم
78.gif
دقیقا به نظر من یکی از دلایل ضعف mgs2 رو pc همین تنظیماتش بود که نمشد با موس و ... بازی کرد

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
آقا بالاخره کی وارد بازار تهران میشه؟
من که خیلی تعریف این بازی رو شنیدنم
یه سوال دیگه هم دارم سیستم مورد نیازش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر