Resident Evil 4 HD

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من خودم بازیو به شخصه بازی نکردم یعنی اینقد اوضاع خرابه داداش محمد شما تاییدش نمیکنین گرافیکشو .
یه بازی دریم کست رو بدون کوچیکترین تغییر الا رزولوشن منتشر کردن و نتیجه میشه این! اگه PS2 دارید به نظرم اون نسخه رو برید سنگین تره تا این نسخه مثلا HD!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
آقا این بازی evil4 تایم نسخه داستانیش بیست ساعته یا کلا با ماموریت جانبی؟
بعد این که حجمش چقدر هست؟
البته من دوست دارم اول اویل های قبلی رو برم چون خیلی ارزون تر هستن ولی آخه من بچه که بودم سر همون مرحله اول اویل 3 که تازه می خواست حرکت کنه می باختم:(

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان کسی میدونه code veronica چرا رو 360 نیست؟
یا حداقل کسی اطلاع داره کی میاد؟
کنسل شده؟! :(
دوست عزیز نسخه اچ دی این بازی چند هفته ای هست که برای 360 اومده ولی باید از لایو دانلودش کنی یا دستگاه جیتگ داشته باشی.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
re 4 خوبه ها بخرید پشیمون نمی شد هم رزولوشن خوبی داره(احتمالا 720p native) هم اینکه مشکل aa پایین نداره لبه در کار نیست

کنترل بازی هم برای lt rt قابل تغییر هست

بازی hd می شه همینا دیگه داستانش با remake فرق داره مهم ایناست که از نسخه ی pc خیلی بهتره

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

یه بازی دریم کست رو بدون کوچیکترین تغییر الا رزولوشن منتشر کردن و نتیجه میشه این! اگه PS2 دارید به نظرم اون نسخه رو برید سنگین تره تا این نسخه مثلا HD!

re code نصف بیشتر بازی cg هست هیچ کاریش نمی شه کرد تازه من نتونستم درست با شبیه ساز هیچ کدومش رو بازی کنم برای دلفین که فاجعه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر