Resident Evil 3 Remake

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
خب کم کم داریم به معرفی بازی نزدیک میشیم افتخاره ایجاد تایپیکش واسه من :blush::love:
بهترین بازی کل زندگیم
امیدوارم بازی به بهترین شکل ممکن ریمیک شده باشه احساس می کنم بازی از سال ها پیش تو دست ساخت بوده و قراره با pc و کنسول های نسل جدید بترکونه
بشدت منتظره تجربش تو ps5 هستم
احتمال میدم تو برنامه State of Play با یه تریلر کوتاه معرفی بشه و گیم پلیش بمونه واسه یه مراسم دیگه مثل 124982 e3

Attachments

• britanskiy-magazin-slil-datu-vyhoda-resident-evil-3-remake-62787-760x430.jpg
    britanskiy-magazin-slil-datu-vyhoda-resident-evil-3-remake-62787-760x430.jpg
    61.5 KB · مشاهده: 390
آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
اونی که من گذاشتم اصله
اصلی نیست و هنوز توسط کپکام تایید نشده فکر نمیکنم طراحی نمسیس به این شکل باشه دماغم واسش گزاشتن چهره جیل هم واقعی تر طراحی شده مثل کریس تو نسخه 7 ولی اصلا شبیه به شخصیت نسخه های قبلی نیست
124376

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
بازی انگار برای همین نسله و ۱۵ فروردین میاد
فقط امیدوارم قیمت دلار رو ۲۰ تومن نباشه وقتی میاد

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
نمیدونم چرا اونی که من میخواستم نیست البته با یه تریلر 3 دقیقه ای نمیشه فهمید
ولی کاش بازی به عنوان یه بازی نسل نهمی عرضه میشد گرافیک و.....نسل نهمی داشت این نسل دیگه ریمک 2 بس بود
چیزی که مشخصه و من بهش اطمینان دارم اینه که حتی بازی قبل تر از ریمیک 2 در دست ساخت بوده اگه اینطور نبود با اعتماد بنفس و ضربتی تاریخ انتشارش رو نمیدادن اونم بعده موفقیت ریمیک 2 که احتمال گوتی شدنش هست

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمیدونم چرا اونی که من میخواستم نیست البته با یه تریلر 3 دقیقه ای نمیشه فهمید
ولی کاش بازی به عنوان یه بازی نسل نهمی عرضه میشد گرافیک و.....نسل نهمی داشت این نسل دیگه ریمک 2 بس بود
چیزی که مشخصه و من بهش اطمینان دارم اینه که حتی بازی قبل تر از ریمیک 2 در دست ساخت بوده اگه اینطور نبود با اعتماد بنفس و ضربتی تاریخ انتشارش رو نمیدادن اونم بعده موفقیت ریمیک 2 که احتمال گوتی شدنش هست
کپکام برای نسل بعد هم عرضه میکنه اینو، ولی قبول دارم اگه میشد نسل بعد شو بازی کرد خیلی بهتر بود،

• Like
Reactions: milad.ps4

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
نمسیس خطاب به جیل بعد از فرار کردن جیل برای بار اول :

باید تو رو پیدا کنم شاید هنوزم دیر نیست ! تو ساده فرار کردی ولی چهره ات بی تاثیر نیست

فکر کنم نمسیس از اول جیل و دوست داشت ولی توی رزیدنت اویل سه نسخه اصلی بهش اشاره نشد ، شاید توی نسخه ریمیک اشاره ای بهش شد ! فکرش و بکنید ...

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
نمسیس خطاب به جیل بعد از فرار کردن جیل برای بار اول :

باید تو رو پیدا کنم شاید هنوزم دیر نیست ! تو ساده فرار کردی ولی چهره ات بی تاثیر نیست

فکر کنم نمسیس از اول جیل و دوست داشت ولی توی رزیدنت اویل سه نسخه اصلی بهش اشاره نشد ، شاید توی نسخه ریمیک اشاره ای بهش شد ! فکرش و بکنید ...
عالی بود امیدوارم این اتفاق بیفته
حتی تو فیلمش هم بود عشقه بین این 2

• Like
Reactions: residen

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
بازی بعده داستان جیل امیدوارم سناریو های دیگه ای هم داشته باشه سناریوی شاهکار و نه ابکی
برخلاف اینکه فکر می کنم شاید این اتفاق برای بازی خوشایند نباشه که پایان های مختلفی داشه باشه اما ایده ی بدی هم نیست ارزش تکرار بازی میره بالا مثلا اینکه انتخاب بین زنده موندن نمسیس یا مرگش و......................
در کناره بخش داستانی و انلاین که همون Project Resistance به احتمال خیلی قوی امیدوارم بخش های دیگه ای مثله mercenaries و.......هم داشته باشه
و در نهایت بازی انقدر موفق عمل کنه که متای بالای 90 بدست بیاره و تو مراسم گوتی سال 2020 هم جزوه گزینه ها باشه

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
99 درصد نمسیس همینشکلی طراحی شده ولی تریلر نشون ندادنش پس احتمالا دچار تغییرات بشه
124545

اینم کالکتور ادیشن
124546

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
احتمالا بعد موفقیت اویل 3 به سرشون بزنه یک عنوان درست کنن ترکیب مستر ایکس و نمیسیس جفنشون باشند..

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
با معرفی کنسول جدید و نسل نهمی مایکروسافت که سیستم غولی هم داره خیالم راحت شد که این بازی با نسخه نسل نهمی هم خواهد داشت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر