Resident Evil بعدی در لندن؟ ایده‌های کاواتا در مورد نسخه بعد

Sweet Jesus

کاربر سایت
کیس استوارت خبرنگار گاردین در یک روز برفی دیداری با ماساچیکا کاواتا تهیه کننده Resident Evil 5 (مردی که سخت معتقد به بازگشت به تاریکیست) داشت و در این مصاحبه نکاتی در مورد آینده سری بازی گفته شد.

london-snow-415x275.jpg

کاواتا در ابتدا به شوخی در پاسخ به این سوال که رزیدنت ایول بعدی کجا اتفاق خواهد افتاد به شوخی می‌گوید لندن، چرا که نه! اما بعد با توضیحات او در مورد ترسناک بودن محیط لندن و پتانسیل کار در آن و علاقه‌اش به مهندسی‌های ترسناک نئوکلاسیک، کوچه‌های باریک و مه‌آلود لندن انگار قضیه جدی می‌شود: کاواتا واقعا یک ایده جدید پیدا کرده است!

او در ادامه این گفتگو کاواتا می‌گوید رزیدنت ایول بعدی این سری بازی را به مرحله جدیدی خواهد برد، تصمیمی که مدت‌هاست بحث آن در میان سازندگان بازی مطرح است: تبدیل کامل رزیدنت ایول به یک بازی اکشن ادونچر یا بازگشت به سوروایوال هارر؟

او می‌گوید امیدوار است تصمیم مدیران شرکت برای رنسانس دوباره در رزیدنت ایول باشد، کاواتا معتقد است با تکیه بر افزایش سطح گرافیکی بازی و معرفی المان کو-آپ در بازی، از ماهیت اصلی آن دور شده بودند و او سخت معتقد است که باید با حفظ این نکات مثبت،‌ بازی را به سوی ماهیت اصلی خود (ژانر Survival Horror) انتقال داد.

در آخر کاواتا در پاسخ به این‌که وقتی رستاخیز زامبی‌ها واقعا آغاز شود اسلحه مورد استفاده او چه خواهد بود بلافاصله می‌گوید: Shuriken!

مثل اینه که بگی از کجا میدونی شاید فیلم اوه بول اسکار برد مثلا... اولا قرار نیست هر فیلمی بازیگر خوب داشت کارش خوب باشه، این آقایون هم به نظر من اصلا قاطی بازیگرای برتر حساب هم نمیشند چه برسه به اینکه بخوان خوب بودن فیلم رو تضمین کنند،‌ وقتی تراولتا و ویلیامز نتونن فیلمی رو نجات بدند، میلر که ابدا نمیتونه نجات بده

تو خیلی بدبینی رفیق.مثل اینکه سری های قبلی فیلم RESIDENT EVIL بد جوری زده تو ذقت.

حالت co op رو بردارن
زامبی هاش رو مثل سابق احمق بکنن.
معماهای درست و درمون تو بازی بزارن.
بابا همه دنبال هوش مصنوعی باحالن اونوقت تو میگی زامبی هارو احمق بکنن !!!!!!!!!!!!

البته این یاروها گانادو ها و ماجینی هارو وردارن که همه چیز دارن جز ترس .....
_________
چطور DEAD SPACE که این همه نیرو و قدرتی که داشت ولی بازی فوق العاده ترسناک بود که بنده به شخصه این بازی را ترسناکترین بازی ساخته شده تا به الان میدونم .
اون قدر هم ترسناک نبود.من از FEAR و DOOM خیلی بیشتر ترسیدم ( تقریبا اصلا نترسیدم از این .... البته اون موقع بچه تر از الانم بودم )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or