Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
بالاخره از dlc جدید رونمایی شد و دو هفته دیگه یعنی ۲۳ آپریل در دسترس خواهد بود.
کراس‌بو جدید و همینطور سلاح Melee جدید خیلی خووبن ولی ازونا مهمتر، آرمور ست جدیده!
امیدوار بودم این تاخیر برای انتشار dlc دوم، کار روی سوروایول باشه که فعلا خبری نیس متاسفانه.

View attachment 334185
کاشکی تو dlc سوم و اخر بازی بالاخره یه بایوم جدید نشون بدن و اونجا بازی کنیم هرچند dlc قبلی هم کوتاه بود ولی خیلی حال داد

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
563
نام
Dani
بالاخره از dlc جدید رونمایی شد و دو هفته دیگه یعنی ۲۳ آپریل در دسترس خواهد بود.
کراس‌بو جدید و همینطور سلاح Melee جدید خیلی خووبن ولی ازونا مهمتر، آرمور ست جدیده!
امیدوار بودم این تاخیر برای انتشار dlc دوم، کار روی سوروایول باشه که فعلا خبری نیس متاسفانه.

View attachment 334185
اینجوری دارم میبینم دی ال سی بعدی هم باید توی مپ توی یکی از دوتا مپ nrud یا maze باشه چون این دوتا دی ال سی اخیر توی loseman/yaisha بودن و بایوم جدید فکر کنم سرش گرده با همین مپا بازیو سر تهش هم میارن فقط امیدوارم یکم طولانی تر از دی ال سی قبل باشه دی ال سی قبلیو من خیلی دوستش داشتم عالی بودن کلاس جدید و تفنگ و ست همه چی در بهترین حالتش بود.
ممنون نوید جان بابت خبر رسانی:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
اینجوری دارم میبینم دی ال سی بعدی هم باید توی مپ توی یکی از دوتا مپ nrud یا maze باشه چون این دوتا دی ال سی اخیر توی loseman/yaisha بودن و بایوم جدید فکر کنم سرش گرده با همین مپا بازیو سر تهش هم میارن فقط امیدوارم یکم طولانی تر از دی ال سی قبل باشه دی ال سی قبلیو من خیلی دوستش داشتم عالی بودن کلاس جدید و تفنگ و ست همه چی در بهترین حالتش بود.
ممنون نوید جان بابت خبر رسانی:D

نِرود که در هر حالتی نابود میشه توی اون دو تا پایانی که واسش میبینیم پس چیزی نمیشه واسش ساخت. علاوه بر این قبلا گفتن که سومین dlc قراره دنیای جدید باشه و دیگه از Losomn و Yaesha و N'Erud میکشن بیرون. این وسط میشه انتظار یه dlc رایگانم داشت. حالا یا میتونه سوروایول باشه یا اینکه Ashen Wasteland رو بیارن تو بخش ادونچر.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد

به‌به چقدر خفنه آرکی‌تایپ جدید. همونطور که قبلا شنیده بودیم، با ریچوالیست به خوبی مَچ میشه و بیلدای خفنی از توشون در میاد :D تفاوتای این ییشا با اون ییشا هم واضح بود توی این تریلر.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
563
نام
Dani
وضعیت ابن پچ جدید خیلی بده خیلی چیزا نرف شدن ریچوالیست تقریبا ترکوندن کلا پچ نا امید کننده ایه...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
حجم نرف و بافا خیلی زیاده و در نهایت تا بازی نکنیم نمیشه نظر قطعی داد که چقدر فرق کردن. ریچوالیست که مشخص بود نرف میشه چون زیادی قوی بود واقعا. خصوصا اسکیل Miasma هم البته خیلی ازش استفاده نمیکردم. آرکان رو هم قشنگ تغییر کاربری دادن! خیلی کنجکاوم ببینم چطور شده. انجینیر هم باف خوبی گرفته. ازون‌ور چندتا رینگ و میوتیتور رو نرف کردن که یکیشون خیلی نظر ملت رو جلب کرده و اونم Fetid Wound هستش. کروژن دمیج از ۲۰۰ شده ۷۵. ولی تعداد باف گانا خیلی زیاده و فرصت خووبیه واسه استفاده ازشون. این وسط Corrupted Savior نرف قابل توجهی شده که خب قابل پیشبینی بود. ولی اکثر گانا خوب باف شدن. ریلود اسپید Repulsor رو هم شدیدا زیاد کردن و دیگه قابل استفاده شده. ضمن اینکه سرعت بالا رفتن از نردبان هم انداختن کنار تریت سوئیفتنس که تغییر خیلی بزرگی بود :D امشبم که dlc میاد و لذتشو میبریم.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
حجم نرف و بافا خیلی زیاده و در نهایت تا بازی نکنیم نمیشه نظر قطعی داد که چقدر فرق کردن. ریچوالیست که مشخص بود نرف میشه چون زیادی قوی بود واقعا. خصوصا اسکیل Miasma هم البته خیلی ازش استفاده نمیکردم. آرکان رو هم قشنگ تغییر کاربری دادن! خیلی کنجکاوم ببینم چطور شده. انجینیر هم باف خوبی گرفته. ازون‌ور چندتا رینگ و میوتیتور رو نرف کردن که یکیشون خیلی نظر ملت رو جلب کرده و اونم Fetid Wound هستش. کروژن دمیج از ۲۰۰ شده ۷۵. ولی تعداد باف گانا خیلی زیاده و فرصت خووبیه واسه استفاده ازشون. این وسط Corrupted Savior نرف قابل توجهی شده که خب قابل پیشبینی بود. ولی اکثر گانا خوب باف شدن. ریلود اسپید Repulsor رو هم شدیدا زیاد کردن و دیگه قابل استفاده شده. ضمن اینکه سرعت بالا رفتن از نردبان هم انداختن کنار تریت سوئیفتنس که تغییر خیلی بزرگی بود :D امشبم که dlc میاد و لذتشو میبریم.
دی ال سی مجانیه؟

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
563
نام
Dani
دی ال سی مجانیه؟
خیر پولیه هر ستا دی ال سی ولی نسخه التیمت بازی حاوی هر ستا دی ال سی هستش

یه سوال courpted shard که متد های مختلف برای جمع کردنش گذاشتن توی یوتیوب کسی تست کرده میشه ؟حمع کردن ابن شارد چرا ابنقدر معظله واقعا ممیدونم چطور جمع کنم!

• Like
Reactions: hadi_gamer

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,596
نام
Alireza
یه سوال courpted shard که متد های مختلف برای جمع کردنش گذاشتن توی یوتیوب کسی تست کرده میشه ؟حمع کردن ابن شارد چرا ابنقدر معظله واقعا ممیدونم چطور جمع کنم!
بهترین روشش اونه که تو N'Erudئه. (آخرین درجه سختی)
همه ربات ریزه میزه هارو جز یکیشون بکش، بعد یکی دو دقیقه اون یکی reinforcement خبر میکنه (بوق بوق میکنه) یا elite میاد یا abberation.
اگه دو سه بار پشت سر هم elite اومد بمیر و از نو شروع کن. (رو احتمال ظاهر شدنشون تاثیر داره)

ولی هنوزم خیلی طول میکشه به نسبت وقتی که ایونتش هست.

• Like
Reactions: Jaw

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
خیر پولیه هر ستا دی ال سی ولی نسخه التیمت بازی حاوی هر ستا دی ال سی هستش

باید وقتی ایونت گذاشتن و اسپان ریتش رو بردن بالا میفتادی رو بازی چون خارج از ایونت خیلی ریتشون پایینه اونم فقط رو Apoc ممکنه بیان. حالا گفتن تو آپدیت جدیدی که الان در دسترس قراره گرفته، اسپان ریتشون رو توی درجات سختی پایین هم بردن بالا ولی در نهایت باید منتظر ایونت بعدی باشی. من خودم تمام کوراپتد ویپن‌هارو توی همین دو تا ایونت گرفتم. فعلا با dlc سرگرم شو تا بعد :D ولی این راهایی که توی یوتیوب دیدی هم جواب هستن اما باز خیلی باید وقت بذاری تا شاید یکی گیرت بیاد.

آپدیت هم با حجم ۱۰گیگ اومده برای PS5. حجم آپدیت برای پی‌سی و سریز رو نمیدانم. عکسای DLC شدیدا خوشگله. اگه میتونن نِرود رو هم همینقدر تغییر بدن، اشکال نداره سومین DLC اونجا باشه چون علیرضا @DedSec88 هم خیلی دوس داره ا اونجارو :D

• Like
Reactions: DedSec88 and Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
563
نام
Dani
باید وقتی ایونت گذاشتن و اسپان ریتش رو بردن بالا میفتادی رو بازی چون خارج از ایونت خیلی ریتشون پایینه اونم فقط رو Apoc ممکنه بیان. حالا گفتن تو آپدیت جدیدی که الان در دسترس قراره گرفته، اسپان ریتشون رو توی درجات سختی پایین هم بردن بالا ولی در نهایت باید منتظر ایونت بعدی باشی. من خودم تمام کوراپتد ویپن‌هارو توی همین دو تا ایونت گرفتم. فعلا با dlc سرگرم شو تا بعد :D ولی این راهایی که توی یوتیوب دیدی هم جواب هستن اما باز خیلی باید وقت بذاری تا شاید یکی گیرت بیاد.

آپدیت هم با حجم ۱۰گیگ اومده برای PS5. حجم آپدیت برای پی‌سی و سریز رو نمیدانم. عکسای DLC شدیدا خوشگله. اگه میتونن نِرود رو هم همینقدر تغییر بدن، اشکال نداره سومین DLC اونجا باشه چون علیرضا @DedSec88 هم خیلی دوس داره ا اونجارو :D
اوکی نوید جان من اون ویدیو ها رو تست کردم دوتاشو روت نکسوس و نرود هم جواب نداد حالا نمیدونم اگر افلاین باشی میشه و این اتفاق میفته یا فرقی نمیکنه خلاصه هرکار کردم نشد پشیمون شدم کاش اینوتارو هفتگی میذاشتن .
بهترین روشش اونه که تو N'Erudئه. (آخرین درجه سختی)
همه ربات ریزه میزه هارو جز یکیشون بکش، بعد یکی دو دقیقه اون یکی reinforcement خبر میکنه (بوق بوق میکنه) یا elite میاد یا abberation.
اگه دو سه بار پشت سر هم elite اومد بمیر و از نو شروع کن. (رو احتمال ظاهر شدنشون تاثیر داره)

ولی هنوزم خیلی طول میکشه به نسبت وقتی که ایونتش هست.
حقیقتا یه دور اون مپو بر اساس چیزی که تو ویدیو بود انجام دادم ولی خبر نشد دریغ از یکی یبار دیگه هم مردم ولی بازم هیچ‌ خبری نبود.

• Like
Reactions: NaViiDii

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین

من امشب میگیرمش جالبه انگار کد نقد به هیچکس نداده بودن چون تروفی های dlc که بالا اومد درصد گرفتنش همه صفر بود یعنی هیچ کس بازی را بازی نکرده بوده.
من که انقدر بازی نکرده بودم امشب یکم dlc اولو بازی کردم دستم گرم شه برای dlc دوم:D

• Like
Reactions: NaViiDii

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
من dlc اولشو بیشتر دوست داشتم البته اینم فاینال باسش lydusa خیلی باس نفس گیر و باحالی بود و تفنگی که باهاش میشه کرفت کرد monolith یکی از بهترین تفنگ های بازیه از وقتی گرفتمش فقط دارم با اون میرم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر