Remedy از چگونگی ارتباط بین بازی و سریال Quantum Break می گوید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

quantum_break-630x343.jpg

Remedy توضیحات اندکی در مورد بازی Quantum Break می دهد، بازی انحصاری کنسول Xbox One که قصد دارد مرزهای بین بازی و سریال را از بین ببرد، و تجربه ای جدید از آمیخته شدن بازی و سریال را به گیمرها عرضه کند.

Game Informer در گفت وگو با Sam Lake کارگردان بازی اینگونه در مورد Quantum Break توضیح می دهد، یک بازی sc-fi که می توان در آن زمان را کنترل کرد.
" ما در حال تلاش برای ساخت یک بازی همه جانبه و یک جهان تخلیلی در بازی هستیم، " وی گفت " Live-action تا به حال بخشی از تجارب ما برای مدتی بوده است، می خواهیم در زمینه های دیگر پا را فراتر قرار دهیم، این احساسی که به نحوی طبیعی به نظر می رسد وقتی در مورد داستان صحبت می کنیم، قدم های اولیه گام های کودکانه در مسیر پیش رو است و این گام های بزرگتری است، می خواهیم به بررسی این امکانات بپردازیم."
" آنچه که از خرید بازی کسب می کنید اساسا فصل اول Quantum Break است، این شامل کل بازی و سریال است، بازی و سریال از راههای مختلفی با هم در ارتباطند، این ایده ای است که به شما تجربه عمیق تر از سرگرمی را با استفاده از آنچه این دو به هم آمیخته است عرضه می کند، بنابراین هدف ما ایجاد یک TV show بی نقص است. شما یک قسمت از بازی را انجام می دهید، نقاط اتصال و انتخاب های خاصی در طول راه انجام می دهید، وقتی که پایان آن می رسید، ما اپیزود نمایش ویدئویی آن را آزاد می کنیم."
"شما عواقب ناشی از انتخاب های خود را در بازی مشاهده می کنید، سپس با نگاه اجمالی به موارد دیگر، در بازی به شما کمک خواهد کرد. این موارد به شما اطلاعاتی در مورد چگونگی پیدا کردن سرنخ ها و حل کردن آن و بسیاری موارد دیگر را می دهد و یک بار دیگر شما را مجاب به بازی کردن اپیزود دیگری می کند که این اپیزود نیز به منوال پیش ادامه پیدا خواهد کرد."
Lake همچنین افزود که گیمرها آزادی عمل دارند که هر نمایش ویدئویی از اپیزود را می توانند به دلخواه رد کنند و می توانند بعدا برگشته و آن را مشاهده کنند.
وی در نهایت به این نکته اشاره کرد؛ "ما در حال گام برداشتن بی نقص هستیم تا چیزی که در نظر داریم را انجام دهیم و شما یک تجربه عمیق و قوی تری کسب کنید."
بازی Quantum Break برای سال 2014 در نظر گرفته شده است.

منبع :

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
فقط امیدوارم که این بازی مثل alan wake فقط 6 تا اپیزود نداشته باشه که تو 4 ساعت تموم بشه اگه این مشکل و نداشته باشه بقیه چیزاش عالین اصلا دیگه حرف نداره ....

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
برو اول ببین کی شروع کرده بحث رو
من نیومدم HR رو مقابل این قرار بدم ... دوستان عزیزتون اومدن پس وقتی یه بحثی رو شروع میکنید یا بهتره دخالتی نکنید یا اگر شرکت میکنید توش جای خود زنی ادامه ـش بدی و نظرت رو القا کنی ...
من کجای کامنتم گفتم شما بحث رو شروع کردید ؟! (لطفا نشون بدید!) من میگم با طعنه و کنایه از یه بازی ایراد گرفتن ،فقط بحث های بی سر و ته رو دوباره تازه میکنه! من هم تو بحث شرکت نکردم که بخوام ادامه بدم ! میگم وقتی شما از موضعت کوتاه نمیای و من هم کوتاه نمیام ،برای چی باید دوباره بحث کنیم! درک این موضع تا این حد سخته؟!؟!

در ضمن شما از کجای کامنت من به خودزنی پی بردید ؟! واقعا این لحن نشانه خودزنیه ؟! خیلی باحالید به خدا!!

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من کجای کامنتم گفتم شما بحث رو شروع کردید ؟! (لطفا نشون بدید!) من میگم با طعنه و کنایه از یه بازی ایراد گرفتن ،فقط بحث های بی سر و ته رو دوباره تازه میکنه! من هم تو بحث شرکت نکردم که بخوام ادامه بدم ! میگم وقتی شما از موضعت کوتاه نمیای و من هم کوتاه نمیام ،برای چی باید دوباره بحث کنیم! درک این موضع تا این حد سخته؟!؟!

در ضمن شما از کجای کامنت من به خودزنی پی بردید ؟! واقعا این لحن نشانه خودزنیه ؟! خیلی باحالید باو!!
بابا بخيال اين آدم شيد
فقط دلم ميخواست اين heavy rain انحصاري مايكرو بود ببين چه گيم پلي داشت اونموقع

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
واقعا نمیدونم چی بگم
وقتی برای چند نفر ارزش قائل میشیم و تو بحث ـشون شرکت میکنیم این جوری جواب میدن
این آخرین بار بود من بحث کردم در مورد گیم با سونی فن جماعت
اشتباه ـه بحث کردن با شما ها
خوش باشید حافظان منافع سونی

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
تنها نکته ای که تو هوی راین گرافیک و داستان فوق العاده بود
گیم پلی وجود نداشت به اون صورت
غیر از اینه لطفا ثابت کنید برام

seriously ؟
برادر این شما هستی که باید ثابت کنی HR گیم پلی نداره نه اینکه ما بیایم بهت ثابت کنیم چون اساسا هر بازی ای که گیم پلی نداشته باشه دیگه گیم محسوب نمیشه. گیم پلی اسمش روشه
Playing Game = Game Paly که اگه شما حین بازی کردن HR نشستی تخمه و هندونه خوردی و دست به دسته نزدی اون یه بحث دیگست.
این حرفت که میگی گیم پلی نداره و اگه غیر از اینه بیاید ثابت کنید مثل این میمونه که بگی اینجایی که من هستم مرکز زمینه و اگه میگید نیست ثابت کنید در صورتی که شما جای حکم و فرض رو داری عوض میکنی.
==============
من تعجب میکنم که بعضی از دوستان متوجه نشدن که منظور از سریال اون چیزی نیست که ما تو TV میبینیم به عنوان سریال تلویزیونی بلکه منظور خلاصه ای از اپیزودی هست که بازی کردید که تو Walking Dead هم شاهدش بویدم اما تو اونجا خلاصه ای از فصل بعد رو نشون میداد.

bardia_b

کاربر سایت
May 18, 2013
40
نام
x
AW یکی از بهترین بازی های نسل بود و مطمئنم QB هم این راه رو ادامه می ده خواهشا مقایسه ی الکی هم نکنید که این بازی هیچ ربطی به Heavy rain نداره.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من تعجب میکنم که بعضی از دوستان متوجه نشدن که منظور از سریال اون چیزی نیست که ما تو TV میبینیم به عنوان سریال تلویزیونی بلکه منظور خلاصه ای از اپیزودی هست که بازی کردید که تو Walking Dead هم شاهدش بویدم اما تو اونجا خلاصه ای از فصل بعد رو نشون میداد.

خلاصه از اپیزود قبل نیست اگه اینجوری بود میشد همون الن ویک,بلکه تاثیر انتخابات رو توی اون اپیزود نشون میده

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
خواهشا سطح بازی های کیج رو اینقدر پایین نیارید خوب تا دیروز اینطور بازی های داستان محور رو تمسخر میکردید و میگفتید بهتره ادم بشینه سریال نگاه کنه
بهتره بشینید یدور HRرو بازی کنید تا به تاثیر انتخاب ها و گستردگی داستان پی ببرید BEYONDرو که دیگه بماند
پ.ن:میدونم معنی کلمه BEYOND رو تو جمله استفاده کردید.

ه
این عادت مسخره رو خیلی ها تو بازیسنتر دارن متاسفانه. عمرا نمیتونی یه جمله از من راجب توهین به بازی های دیوید پیدا کنی چون خودم عاشقشونم!!! اون دوست عزیز ps٣ فنت بود که اومد بازی های رمدی رو کشوند پایین!!!
اصلا رمدی و بازی های دیوید کیج ربطی به هم ندارن که بخوایم مقایسشون کنیم!!! جفتشون عالی هستن!!!
یا یه جمله از من راجب توهین به کیج پیدا کن یا یه مدرک بیار که من اصلا بازیهای کیج رو بازی نکردم!! یا اگه منظورت به من نبود الکی نقل نکن!!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دیگه من نشناسم رفتار چند نفر رو تو دوهفته اخیر که یکی هم تو هستی باید گیم رو ببوسم بزارم کنار.
یکی اومد گفت بازی مثل HR بیشتر بر پایه داستانه و گیم پلی ـش کمه منم گفتم نه داستان بعد از هر مرحله نشون داده میشه و گیم پلی سرجاشه
بهتره یکم به اعصابت بیشتر مسلط باشی ... هنوز خیلی جوونی
اُلدسکول، پیرمرد، هاردکُر،...
قطعا نمیشناسی پس میتونی ببوسی بذاری کنار صنعت گیم رو (!)؛ که اگه میشناختی میدونستی من اصلا از هوی رین خوشم نمی آد! منتهی بحث من سر عدم آگاهی یه سری آدما مثل جناب عالیه که تعریف درستی از کلمه گیم پلی براتون صورت نگرفته، اما ادعاتون متاسفانه گوش فلک رو کر کرده.
بیس گیم پلی یک بازی رو سبک اون مشخص می کنه، نه داستان اون. اصلا تعریف بازی داستان محور این نیست که بازی چون داستانش خوبه میتونه گند بخوره تو همه چیز دیگش اتفاقا برعکس! گیم پلی هوی رین که یک بازی Adventure هست خیلی هم عالیه، غیر از این شما چه مدل دیگه ای رو پیش نهاد می کنی برای گیم پلی ـش؟ این سوال رو فقط از شما نمی پرسیم، از همه اونایی که می گن هوی رین گیم پلی نداره میپرسم! می مونه یه مدل دیگه اون هم اشاره و کلیکی هست! با این تعریفی که شما در ذهن داری از گیم پلی، الآن اشاره و کلیکی بیش تر گیم پلی داره (!) یا این مدلی که توی هوی رین و قبل تر توی فارنهایت شاهدش بودیم؟!
اینی هم که می گم از هوی رین خوشم نمی آد اصلا ربطی به گیم پلی مبتنی بر QTE بودنش نداره، چون دوست دارم این مدل گیم پلی و کلا QTE رو بازی رو پلات کردم!
ضمنا" من می تونم قشنگ با دلیل هم ثابت کنم که گیم پلی هوی رین با توجه به سبکش خیلی بهتر از گیم پلی آلن ویک توی سبک خودش هست!
که البته جای این دو مورد اخیر اصلا توی این تاپیک نیست.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بیس گیم پلی یک بازی رو سبک اون مشخص می کنه، نه داستان اون. اصلا تعریف بازی داستان محور این نیست که بازی چون داستانش خوبه میتونه گند بخوره تو همه چیز دیگش اتفاقا برعکس! گیم پلی هوی رین که یک بازی Adventure هست خیلی هم عالیه، غیر از این شما چه مدل دیگه ای رو پیش نهاد می کنی برای گیم پلی ـش؟ این سوال رو فقط از شما نمی پرسیم، از همه اونایی که می گن هوی رین گیم پلی نداره میپرسم! می مونه یه مدل دیگه اون هم اشاره و کلیکی هست! با این تعریفی که شما در ذهن داری از گیم پلی، الآن اشاره و کلیکی بیش تر گیم پلی داره (!) یا این مدلی که توی هوی رین و قبل تر توی فارنهایت شاهدش بودیم؟!
اینی هم که می گم از هوی رین خوشم نمی آد اصلا ربطی به گیم پلی مبتنی بر QTE بودنش نداره، چون دوست دارم این مدل
گیم پلی و کلا QTE رو بازی رو پلات کردم!
ضمنا" من می تونم قشنگ با دلیل هم ثابت کنم که گیم پلی هوی رین با توجه به سبکش خیلی بهتر از گیم پلی آلن ویک توی سبک خودش هست!
که البته جای این دو مورد اخیر اصلا توی این تاپیک نیست.
اتفاقا من خیلی هم از هوی رین خوشم اومد و داستان گرافیکش و موسیقی ـش منو جذب کرد
من کجا گفتم از هوی رین بدم میاد ؟ تو کجا پستم گفتم از این بازی چون برای سونی ـه بدم میاد ؟
چرا همه چیز رو دارید با این دید نگاه میکنید ؟
والا ما هم همه بازی های سونی رو تجربه کردیم و ازش لذت بردیم
کله حرفه من این بود که گیم پلی تو این بازی بیشتر بهش پرداخت شده !
این الان شد توهین به بازی هوی راین ؟
اُلدسکول، پیرمرد، هاردکُر،...
منظورم این نبود ...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من نگفتم شما از هوی رین بدت می آد. پستا هم مشخصه. من گفتم شما میگی هوی رین گیم پلی نداره! بحث فقط سر همینه، نه این که کی از بازی خوشش اومده یا کی بدش اومده...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ماکروسافت خودش رو به Tv Show رو Live Action گره پیچ کرده. اون از halo این از QB. فردا برای حل داستان باید کامیک بوک بخونی برای رفع پیچیدگی های اون باید منتظر یه بازی point&Click بازی روی ویندوز فون و الی اخر.
چرا بازیساختن رو اینقدر سخت گرفتن اینا؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من صبر می کنم تا اطلاعات بیشتری از بازی بیاد ولی اینطور که فعلا دستگیرم شده، بازی کاملا معمولیه و شبیه بازیهای دیگه، منتهی کات سین هاش، لایو اکشن هستن! انتخاب ها هم تاثیر داره که چیز عجیب غریبی نیست.

امیدوارم QB یه بازی خوب بشه و بتونه رقیب خوبی هم واسه بازیهای QD بشه و بتونیم یه داستان اینترکتیو رو با یه گیم پلی واقعی و جذاب تجربه کنیم. ضمن اینکه اصلا احتیاج به ذکر نیست که داستان های رمدی >>>> داستان های QD.

در ضمن، بعد از تموم شدن یه قسمت از Breaking Bad من دستم رو می برم رو ماوس و روی قسمت بعدی کلیک می کنم تا پخش بشه. Breaking Bad یه بازی واسه PC :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
ماکروسافت خودش رو به Tv Show رو Live Action گره پیچ کرده. اون از halo این از QB. فردا برای حل داستان باید کامیک بوک بخونی برای رفع پیچیدگی های اون باید منتظر یه بازی point&Click بازی روی ویندوز فون و الی اخر.
چرا بازیساختن رو اینقدر سخت گرفتن اینا؟

چون مخاطبان مشکل پسندی داره :-)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
چون مخاطبان مشکل پسندی داره :-)
نه، دلیلش اینه که اینا میخوان یه جوری یه نو آوری ای فرو کنن توی صنعت گیم که بگن آره فلان چیز رو اولین بار مایکروسافت بنا کرده! مث قضیه "اتصال دائم کنسول" و "یه بازی بخر ده تا از فک و فامیلت هم میتون بازیش کنن" و از این دست اقدامات که هنوز نیومده شکست مفتضخانه ای خورد.
الآن باز بابک می آد می گه ما گیمر عقب افتاده ایم!:D
We are at square one and happy with it (: ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر