Xbox Redfall

سازنده
Arkane Austin
تاریخ انتشار
May 2, 2023
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

REDFALL

Developer: Arkane Austin
Publisher: Xbox/Bethesda
Genre: Immersive First-Person Shooter / Co-op / Openworld
Release Date: Summer 2022
Platforms: Xbox Series X|S , PC

(Coming Day One on GamePass)

در مراسم Xbox + Bethesda E3 Showcase 2021، از بازی جدید استدیو تحسین شده Arkane، سازندگان سری Dishonored و Prey، رونمایی شد. RedFall یک بازی CO-OP جهان باز در سبک شوتر اول شخص می باشد. RedFall قرار است تا با ادامه میراث Arkane در ساخت جهان پر جزئیات و مکانیزم های خلاقانه، امضای این استدیو را در ژانر Co-op و FPS بیاورد.

Wellcome to REDFALL

به RedFall خوش آمدید. جزیره ای عجیب در ایالت ماساچوست، توسط گروهی خون آشام با پوشاندن خورشید و نور روز، تسخیر شده و چند بازمانده با استعداد های متنوع در این جزیره در کنار دشمنانی تشنه به خون، گیر افتاده اند. کاراکتر خود را انتخاب کنید و با دوستانتان تیمی برای شکار خون آشام ها تشکیل دهید. در طول شب این موجودات آماده برای نوشیدن خون شما هستند. فرقه ای از مردمان این جزیره که خون آشامان را میپرستند نیز در طی روز برای پیدا کردن و قربانی کردن شما، در خیابان های RedFall حضور دارند.

Slay Together

در RedFall می توانید به صورت تک نفره و یا Co-op (تا چهار نفر) به درون قلب تاریکی بروید و با تیمی از قهرمانان، بر محفل خون آشامان پیروز شوید. در RedFall میتوانید از بین مجموعه ای از قهرمانان نامتعارف کاراکتر خود را انتخاب کنید. هر کدام از این قهرمانان، قابلیت ها و رنج سلاح های مخصوص به خود را دارند. شما میتوانید به تنهایی کاراکتر خود را بسازید و بازی کنید و یا با دوستانتان گروهی استثنایی جمع آوری کنید.

Reign In Blood

شیاطین Redfall، خون آشامان طبیعی نیستند. آنها در یک حادثه بسیار شدید در حین یک آزمایش علمی بوجود آمده اند. بعد از تغییرات، برخی از این شیاطین قدرت هایی کسب کردند و بزرگتر و خبیث تر شدند. ولی این شیاطین تنها دشمنان قهرمانان ما نیستند و این بازماندگان باید با فرقه ای از انسان ها مقابله کنند. اعضای این فرقه با پرستش شیاطین، امید دارند تا بتوانند خود نیز به رده این موجودات برسند.

Meet the Squad

ریکاردو بیر، کارگردان خلاق بازی میگوید "میخواستیم بازیکن ها در کنار Arkane-Experience، این قابلیت را داشته باشند که با دوستانشان بازی کنند. در نتیجه خواستیم قهرمانانی با شخصیت های غنی و پیش زمینه متفاوت را برای بازی بسازیم. در این بازی نه تنها تنوع قابلیت ها و نحوه بازی برای ما مهم بود بلکه میخواهیم با نمایش گذاشتن شیمی بین کاراکتر ها، در طی آزاد سازی RedFall کاربران را غرق در تجربه کنیم."

RedFall شامل بخش داستانی قوی خواهد بود که نه تنها داستان شهر و موجودات داخل خیابان هایش را بازگو میکند، بلکه داستان هر 4 قهرمان داستان را هم تعریف میکند.

Layla Ellison

1623660266414.png

Layla از ویسکنسین به RedFall آمده. او فارغ التحصیل رشته مهندسی زیست/پزشکی از دانشگاه Redfall Technical University است و در مجموعه تحقیقاتی شوم Aevum Therapeutics کارآموز بوده که روزی در آنجا اتفاقی بسیار بد رخ می دهد. او میگوید از این حادثه چیز خاصی به یاد نمی آورد و تنها در خاطر دارد که با سردردی کشنده و قدرت های شدید telekinetic بیدار شد.
او هرچند جوان ترین عضو تیم است ولی قدرت وی را نباید دست کم گرفت.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Jacob Boyer

1623661104932.png

Jacob یک تک تیرانداز نظامی است که دقیقا پیش از تاریکی خورشید، به عنوان عضوی از تیم نیروی ویژه امنیتی به Redfall آمده. شرایط پیش آمده باعث شد او به عنوان یاقی، از تیم خود جدا شود. او در خفا مراقب خیابان های Redfall است و با دقت ماورایی اش، در سایه ها به از بین بردن شیاطین میپردازد. به دقت مراقب اطرافتان باشید. شما شاید او را نبینید، ولی او در نزدیکی شماست.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Remi De La Rosa

1623661582018.png

Remi یک مهندس خبره در مبارزات است. او تمام عمرش در جنگ بوده و به عنوان عضوی از تیم نجات نیرو دریایی از فکر بینظیرش در مراقبت از نزدیکانش و کمک به مردم استفاده کرده. در راه بررسی حادثه Redfall، کشتی وی نابود شده و کل خدمه مفقود شدند. حال با کمک ربات همراهش، او مسمم است تا به کمک بازماندگان Redfall برسد و هر مانعی در مقابلش را نابود کند.

Devinder Crousley

1623661937067.png

Devinder یک محقق ماوراطبیعی، رمزنگار و یک مخترع بسیار معروف در اینترنت است. برای تور آخرین کتابش، وی دقیقا پیش از تاریکی به Redfall آمد. بعد از سال ها تلاش برای استفاده از تکنولوژی روز برای شکار موجودات ماوراطبیعی، بالاخره وضعیت برای Devinder به دلخواهش رسیده :D در Redfall موجودات واقعی هستند و او از اختراعات خود استفاده میکند تا خون آشام ها را شکار کند. او تمام مراحل سفر خود را ضبط میکند تا اگر روزی به سلامت از مخمصه به در رود، بتواند خود را اثبات کند

تریلر معرفی:

تاپیک به مرور آپدیت میشود.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تاپیک بازی رو کامل زدم :D باز حالا اپدیت میشه :D

یسری اطلاعات تو سایت بتزدا و ایکسباکس بود که اضافه کردم. یکی از مشکلات نمایش دیشب این بود که بازی با فاز دارک فنتزی خون آشامی و شاید حال و هوای ویکتوریایی لیک شده بود ولی خب این ستینگ خیلی متفاوت بود. در نتیجه عادیه ناامید شده باشید :D من خودم تریلر رو دوباره امروز دیدم و بدون انتظار اون حال و هوای قبلی، و این بار شدید حال کردم. بنظرم از بهترین تریلر های معرفی ممکن بود. خیلی خوب بود :D

راستی این خبر رو ببینید :D
The Elder Scrolls 6 Redfall title facing trademark dispute - GameRevolution
این اسم قبلا ترید مارکش ثبت شده بوده و شایعه شده بود اسم الدر اسکرول جدید ردفال عه :D و از آخر بازی آرکین درومد :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
مرسی عارف جان

آرکین محبوب ترین استودیوی منه. همینو بگم که ۲ تا بازی این نسلشون تو تاپ۵ نسل من هستن.

این بازی با توجه به سابقه معرکه آرکین احتمالا چیز خفنی میشه
ولی
من از بازی آرکین تصورات دیگه ای داشتم واقعیتش. ینی انتظارم چیز دیگه بود. فک میکردم باز هم یه بازی اتمسفریک ایمرسیو سیم تو ستینگ ومپایری باشه.

شنیدم گفت coop کلا down شدم یهو.?

قضاوت نمیکنم فعلا. امیدوارم بازی چیز خفنی شه.(به هرحال نابغه ای مثل هاروی اسمیت بالا سر بازیه) ولی دیشب واقعا انتظارم چیز دیگه ای بود.

حس میکنم این بازی هم مثل دث لوپ بابت شکست تجاری پری، به آرکین فورس شده از طرف مدیریت قدیم زنیمکس

امیدوارم بازی عالی شه ولی بعدش مایکرو بزاره آرکین هر چیزی میخواد بسازه چون تو صنعت کمتر استودیویی مونده با این درجه از خلاقیت.

(البته پروژه اصلی آرکین لیون هنوز معرفی نشده که احتمالا دیسانرد۳ خواهد بود)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
برای من آرکین یعنی اتمسفر و گیم پلی. اتمسفر رو نمیشه فعلا قضاوت کرد ولی از لحاظ گیم پلی همیشه نوآوری داشتن و بنظرم باید منتظر اولین تریلر گیم پلی بمونیم. دقیقا همنن نظر رو راجع به Deathloop دارم.

• Like
Reactions: Vagabond and Viator

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Pete Hines: "I love that Arkane has said; we know what we are known for and what we do well. We want to take that, go bigger and do something different. If you like that solo experience you can play it by yourself (...) or in co-op."
"Redfall is heavily systems based. (...) I think the combat loop & exploration is really fun. You're gonna get more of a sense why this game is so different, it's not the same as just any four player co-op shooter. Redfall is doing a lot of things Arkane is well known for."

پیت هاینز یک مصاحبه ای انجام داده که داخل اسپویلر زیر لینک ویدیوشو میزارم.
در مورد گرافیک استارفیلد حرف میزنه و بعدش در مورد ردفال.
اولا میگن هنوز میتونید کامل تک نفره بازی کنید. اگر تجربه هایی مثل Dishonored و prey رو میپسندید، این بازی قرار نیست شمارو ناامید کنه و میتونید تنها بازی کنید.
تاکید شدیدی دارن که امضای آرکین واقعا پای بازیه. شما اون تجربه ایمرسیو و خلاقانه ارکین رو حتما تجربه میکنید ولی در ابعاد بزرگتر، دنیای باز و Coop شوتر...
طبق گفته هاشون میگن بازی صرفا یک coop shooter ساده نیست و واقعا انتظار یک akrane game رو داشته باشید :D و یک جا گفت ما نخواستیم یک مولتیپلیر f2p طور و یا هر چی دیگه بسازیم. ارکین دنبال این بود که چجوری سبک خودشو گسترش بده و این پروژه ای بوده که همیشه دوست داشتن انجام بدن و الان دارن میسازنش.
قرار نیست یک run &gun ساده باشه و باید روی بازیتون خوب فکر کنید :D
یک مورد دیگه ای هم بود، گفتن هر کاراکتر قابلیت ها و سلاح های کاملا مخصوص خودشو داره، ولی یسری سلاح هم به صورت کلی برای همه قابل انتخابه و شما قدرت انتخاب بین امکانات مخصوص کاراکتر و سلاح های عادی بازی رو دارید.

در کل توصیه میکنم ویدیو رو ببینید. یکم شفافتون میکنه در مورد بازی و حس ناامیدیتونو کم میکنه :D
پ.ن. داشتم فکر میکردم این تریلر CG دقیقا عین تریلر Dishonored 2 در قالب CG ولی تماما نمایانگر فیچر های گیمپلی و کلیت بازی بود. من که خیلی دارم هایپ میشم برای این بازی :D

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
پیت هاینز یک مصاحبه ای انجام داده که داخل اسپویلر زیر لینک ویدیوشو میزارم.
در مورد گرافیک استارفیلد حرف میزنه و بعدش در مورد ردفال.
اولا میگن هنوز میتونید کامل تک نفره بازی کنید. اگر تجربه هایی مثل Dishonored و prey رو میپسندید، این بازی قرار نیست شمارو ناامید کنه و میتونید تنها بازی کنید.
تاکید شدیدی دارن که امضای آرکین واقعا پای بازیه. شما اون تجربه ایمرسیو و خلاقانه ارکین رو حتما تجربه میکنید ولی در ابعاد بزرگتر، دنیای باز و Coop شوتر...
طبق گفته هاشون میگن بازی صرفا یک coop shooter ساده نیست و واقعا انتظار یک akrane game رو داشته باشید :D و یک جا گفت ما نخواستیم یک مولتیپلیر f2p طور و یا هر چی دیگه بسازیم. ارکین دنبال این بود که چجوری سبک خودشو گسترش بده و این پروژه ای بوده که همیشه دوست داشتن انجام بدن و الان دارن میسازنش.
قرار نیست یک run &gun ساده باشه و باید روی بازیتون خوب فکر کنید :D
یک مورد دیگه ای هم بود، گفتن هر کاراکتر قابلیت ها و سلاح های کاملا مخصوص خودشو داره، ولی یسری سلاح هم به صورت کلی برای همه قابل انتخابه و شما قدرت انتخاب بین امکانات مخصوص کاراکتر و سلاح های عادی بازی رو دارید.

در کل توصیه میکنم ویدیو رو ببینید. یکم شفافتون میکنه در مورد بازی و حس ناامیدیتونو کم میکنه :D
پ.ن. داشتم فکر میکردم این تریلر CG دقیقا عین تریلر Dishonored 2 در قالب CG ولی تماما نمایانگر فیچر های گیمپلی و کلیت بازی بود. من که خیلی دارم هایپ میشم برای این بازی :D
اینکه گفته میتونید تک نفره بازی کنین یعنی بازی کمپین افلاین داره؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اینکه گفته میتونید تک نفره بازی کنین یعنی بازی کمپین افلاین داره؟
بله بازی کمپین داستانی غنی داره. و قطعا باید افلاین هم بشه چون چند بار گفتن تجربه تک نفره هم ممکنه
تو پست اول هم نوشتیم
RedFall شامل بخش داستانی قوی خواهد بود که نه تنها داستان شهر و موجودات داخل خیابان هایش را بازگو میکند، بلکه داستان هر 4 قهرمان داستان را هم تعریف میکند.

همین کمپین رو میتونید با دوستاتون به صورت کوآپ هم انجام بدید

آخرین ویرایش:

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
من حس میکنم بازی یجورایی مث سانست اوردرایوه و بازی خیلی خوبی میشه چون گفتن هم شخصیت ها و لور بازی هم دشمنا داستان مخصوص خودشون رو دارن و از الان واقعا نمیتونم براش صبر کنم?

• Like
Reactions: XBOX.G4m3r

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
من انتظار یک چیزه عجیب غریب دارک داشتم...

ولی چیزی که مشخصه حداقل برای دوست داران coop چیزه خیلی خوبی میشه...

و چون آرکین پشته کاره از الان گیمپلی تضمین شده هست...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب بعد گذشت چند روز، اون حس منفی اولیه داره جای خودشو به هایپ میده.

اینکه چپ و راست دارن تاکید میکنن که امضای ارکین تو بحث لول دیزاین پای کار هست، خیلی چیز امید بخشیه.

شاید انتظار یه چیز دارک داشتن اشتباه بود. خصوصا که هم پری و هم دیسانرد ها اتمسفر های سنگین داشتن و شاید تنوع بد نباشه.

گویا میشه کمپین رو به تنهایی با هر شخصیت تموم کرد. ینی عملا ۴ بار تموم کردن بازی با قدرت های مختلف هر شخصیت. مثل چیزی که تو دیس۲ دیدیم. با امیلی و کوروو.

که خب خیلی عالیه و تکرارپذیری رو بالا میبره.

و هی دارن روی اینکه داستان بازی غنی هستش و ... مانور میدن.

کلا سعی میکنم این بحث coop رو از ذهنم پاک کنم چون این کلمه همینجوری وایب منفی میده بهم.?

آرکین محبوب ترین استودیوی من در این صنعت. فکر کنم این بار هم ناامیدم نکنه

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
خب بعد گذشت چند روز، اون حس منفی اولیه داره جای خودشو به هایپ میده.

اینکه چپ و راست دارن تاکید میکنن که امضای ارکین تو بحث لول دیزاین پای کار هست، خیلی چیز امید بخشیه.

شاید انتظار یه چیز دارک داشتن اشتباه بود. خصوصا که هم پری و هم دیسانرد ها اتمسفر های سنگین داشتن و شاید تنوع بد نباشه.

گویا میشه کمپین رو به تنهایی با هر شخصیت تموم کرد. ینی عملا ۴ بار تموم کردن بازی با قدرت های مختلف هر شخصیت. مثل چیزی که تو دیس۲ دیدیم. با امیلی و کوروو.

که خب خیلی عالیه و تکرارپذیری رو بالا میبره.

و هی دارن روی اینکه داستان بازی غنی هستش و ... مانور میدن.

کلا سعی میکنم این بحث coop رو از ذهنم پاک کنم چون این کلمه همینجوری وایب منفی میده بهم.?

آرکین محبوب ترین استودیوی من در این صنعت. فکر کنم این بار هم ناامیدم نکنه
من حس میکنم مثل گاتهام نایت یا سویساید اسکواده یعنی ۴تا شخصیت کواپ اوپن ورلد داستانی

• Like
Reactions: XBOX.G4m3r

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من حس میکنم مثل گاتهام نایت یا سویساید اسکواده یعنی ۴تا شخصیت کواپ اوپن ورلد داستانی
با توجه به اینکه رو استلث و المان های ایمرسیو سیم زیاد تاکید کردن،
و از طرفی طبق چیزی که گفتن، باید بشه فقط با یک شخصیت تنهایی بازی رو رفت. ینی اینجوری نباشه که همیشه ۴ نفر باشیم و ۳ تاشون رو ai کنترل کنه.

• Like
Reactions: AmirPh78

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر