Red Dead: Redemption

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
من سیو 100% بازی رو ریختم ( ببخشین دیگه :d ) فقط اچیومنت 100% رو داد، بیشترین Fame & Honor و حیوانات و 18 تا خرس و ... اینا رو هیچکدوم نداد.
توی Stats دیدد که مثلاً همه ی حیوانات رو حداقل یه بار کشته. میشه این اچیومنت ها رو هم بگیرم یا نه ؟
فکر کنم اگه یه دونه خرس و حیوون و یه دونه کار واسه یه نفر که باعث بالا بردن فیم و آنر میشه انجام بدی، Refresh بشه و اینا رو بهت بده.
بازم مطمئن نیستم!

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
فکر کنم اگه یه دونه خرس و حیوون و یه دونه کار واسه یه نفر که باعث بالا بردن فیم و آنر میشه انجام بدی، Refresh بشه و اینا رو بهت بده.
بازم مطمئن نیستم!
مرسی. آره به فکرم رسیده بود اینکار رو بکنم، ولی نشد !
اگه نشه باید قیدشونو بزنم... ( اچیو ۱۰۰ ٪ به این اچیوا در :D )

ویرایش: جالبه، یه خرس رو که اسکین کرم اچیومنت خرس ها رو داد. ولی Honor ام که زیاد شد خبری از اچیومنت نبود...
خیلی هم مهم نیست اون چند تا... اصلش اون 100 تایی 100% بود :D )

فکرشو میکردم که اگه خرسه رو اسکین کنی اچیومنتشو میده.
ولی نمیدونم آنر و فیمو چرا نداده؟!:-/
قاعدتاً وقتی ریفرش شد باید چک کنه اچیومنتاتو دیگه!
آره بابا اون 100 تایی کلی ارزش داره تازی میگی که خرسم داده، دیگه چی میخوای؟
مردم بازی کنن و تو استفاده کنی!!:d

:D

دستش درد نکنه هر کی بوده...

دوستان قرار نیست این بازی برای پی سی بیاد؟

قطعی نیست، احتمالاً بیاد...

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
مرسی. آره به فکرم رسیده بود اینکار رو بکنم، ولی نشد !
اگه نشه باید قیدشونو بزنم... ( اچیو ۱۰۰ ٪ به این اچیوا در :D )

ویرایش: جالبه، یه خرس رو که اسکین کرم اچیومنت خرس ها رو داد. ولی Honor ام که زیاد شد خبری از اچیومنت نبود...
خیلی هم مهم نیست اون چند تا... اصلش اون 100 تایی 100% بود :D )
فکرشو میکردم که اگه خرسه رو اسکین کنی اچیومنتشو میده.
ولی نمیدونم آنر و فیمو چرا نداده؟!:-/
قاعدتاً وقتی ریفرش شد باید چک کنه اچیومنتاتو دیگه!
آره بابا اون 100 تایی کلی ارزش داره تازی میگی که خرسم داده، دیگه چی میخوای؟
مردم بازی کنن و تو استفاده کنی!!:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست پست اول آپدیت شد.

از تمامی دوستان هم خواهش می کنم که به بحث هایی که ربطی به اچیومنت نداره خودداری کنند. ممنون

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
سلام بچه ها یه سوال داشتم

این لباس ها رو باید چطوری به دست اورد یعنی چیکار کنم که لباس ها گیرم بیاد ؟؟؟؟؟؟ :d

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل

این لباس ها رو باید چطوری به دست اورد یعنی چیکار کنم که لباس ها گیرم بیاد ؟؟؟؟؟؟ :d
توی راهنمای قدم به قدم سایت مراحل بدست آوردن هر لباس اومده
در ضمن در حین بازی شما START را بزنید و توی منو گزینه‌ی outfits
اونجا نوشته برای هر لباس باید چکار کرد

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین

شما منظورتون آوت فیت های داخل بازی واسه شخصیته یا لباس های اوتار؟؟
اگه منظورتون آوتفیته که همونطور که samejpc جان گفتن توی راهنما هستش اما اگه منظورتون اووتار اوارده بگید تا شاید احتمالاً راهنماییهاشونو گذاشتیم!

amirh67

کاربر سایت
Aug 23, 2008
21
نام
امیر
آقای جعفری خسته نباشی، ممنون از زحمتی که کشیدید.

این اچیومنت Buckin' Awesome اسب American Standardbird رو هرچی گشتم نبود. دقیقا رنگش مشکی هست؟
اون اسب دیگه هم که مکانش رو در Mexico عنوان کردید، من توی نقشه Mexico ندیدم. خواهشا یه توضیحی بدید.

ممنون می شم اگر در مورد لباس آواتار هم توضیحی بدید.

با سپاس فراوان
امیر

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
آقای جعفری خسته نباشی، ممنون از زحمتی که کشیدید.

این اچیومنت Buckin' Awesome اسب American Standardbird رو هرچی گشتم نبود. دقیقا رنگش مشکی هست؟
اون اسب دیگه هم که مکانش رو در Mexico عنوان کردید، من توی نقشه Mexico ندیدم. خواهشا یه توضیحی بدید.

ممنون می شم اگر در مورد لباس آواتار هم توضیحی بدید.

با سپاس فراوان
امیر
اسب American Standardbred توی West Elizabeth هست. در شرق Manzanita Post و جنوب Beecher's Hope... رنگشم دقیقا مشکیه.

البته شاید نزدیک چند دقیقه الکی باید توی محلی که گفتم ول بچرخی تا پیداش(شون) بشه...

Rdr_buckinawesome03.jpg

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا من این اسب رو گرفتم و برگه ی سرعت و این چیزاش رو هم از فروشگاه خریدم ولی آچیومنتش رو برام باز نکرد !!
چه جوریه ؟! کار خاصی باید کرد یا باگ داره بازی ؟

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
آقا من این اسب رو گرفتم و برگه ی سرعت و این چیزاش رو هم از فروشگاه خریدم ولی آچیومنتش رو برام باز نکرد !!
چه جوریه ؟! کار خاصی باید کرد یا باگ داره بازی ؟
فقط این اسب کافی نیست... باید دو اسب دیگه Kentucky Saddler و Hungarian Half-bred رو هم Break کرده باشین...

در ضمن، اصلا لازم نیست از فروشگاه این اسب ها رو بعد اینکه Break کردین برای باز شدن این آچیومنت بخرید...

موفق باشید

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام خسته نباشید من تو دو تا اچیومنت سوال داشتم :

High Roller: توی یک دست پوکر بیش تر از 2000 تا پول نه Chips بدست بیارین.
من توی پوکر هم با 2000 chips و هم با 2500 Chips برنده شدم ولی این اچیومنت آزاد نشده کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ (راستی 2000 تا Chips هستش پول نیست)

Fightin' Around the World: در تمامی سالون (کافه) ها بعضی ها رو بزن!
من باور کنین 40 دقیقه داشتم مشت میزدم تو کافه ولی طرفا هی میفتن زمین باز پا میشن گارد میگیرن بجنگن فرار نمیکنن نمیدونم چه مدلی دیگه باید بزنم ؟

اگر کسی روشی برای این دو تا میدونه به من بگه ممنون میشم .

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام خسته نباشید من تو دو تا اچیومنت سوال داشتم :

High Roller: توی یک دست پوکر بیش تر از 2000 تا پول نه Chips بدست بیارین.
من توی پوکر هم با 2000 chips و هم با 2500 Chips برنده شدم ولی این اچیومنت آزاد نشده کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ (راستی 2000 تا Chips هستش پول نیست)

Fightin' Around the World: در تمامی سالون (کافه) ها بعضی ها رو بزن!
من باور کنین 40 دقیقه داشتم مشت میزدم تو کافه ولی طرفا هی میفتن زمین باز پا میشن گارد میگیرن بجنگن فرار نمیکنن نمیدونم چه مدلی دیگه باید بزنم ؟

اگر کسی روشی برای این دو تا میدونه به من بگه ممنون میشم .
مورد اول رو اطلاع ندارم. اما در مورد Fightin' Around the World باید شما تو همه کافه های بازی یکی رو بگیری بزنی.. نه فقط تو یه کافه یک نفرو 40 دقیقه بزنی.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
باید شما تو همه کافه های بازی یکی رو بگیری بزنی.. نه فقط تو یه کافه یک نفرو 40 دقیقه بزنی.

ممنون از جوابتون .
دوست عزیزی که اچیومنت ها رو گذاشته نوشته انقدر بزن تا طرف فرار کنه از دست شما . میدونم تو همه 7 تا کافه باید بزنی فقط تو همین قسمت مشکل داشتم که نوشتن بزن تا فرار کنه اونم 40 دقیقه من زدم طرف بدتر گرم میشه بره راند بعدی :)) (پس فقط کتک بزنم افتاد رو زمین از کافه بیام بیرون برم کافه بعد) بازم تشکر

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
ممنون از جوابتون .
دوست عزیزی که اچیومنت ها رو گذاشته نوشته انقدر بزن تا طرف فرار کنه از دست شما . میدونم تو همه 7 تا کافه باید بزنی فقط تو همین قسمت مشکل داشتم که نوشتن بزن تا فرار کنه اونم 40 دقیقه من زدم طرف بدتر گرم میشه بره راند بعدی :)) (پس فقط کتک بزنم افتاد رو زمین از کافه بیام بیرون برم کافه بعد) بازم تشکر
خواهش میکنم...

اما لازم به ذکر هست که اون دوستمون هم همین رو فرمودند دقیقا که من عرض کردم:

: در تمامی سالون (کافه) ها بعضی ها رو بزن!
در کل در بازی 7 تا سالون وجود داره که شما باید داخل هرکدوم برید و با انتخاب کردن مشت ها از منوی انتخاب اسلحه یه بدبخت بینوا رو داخل سالون با مشت دربه داغون کنید بعد هرکی که اومد جلو رو بزنید شل و پل کنید تا دیگه کسی حرات به جلو اومدن نکنه! اگه توی تمامی سالون ها این کارو انجام بدید این اچیومنت رو بدست میارین.
- مکان سالون ها :

• Armadillo
  • Thieves' Landing
  • Rathskeller Fork
  • Escalera
  • Chuparosa
  • Casa Madrugada
  • Blackwater

• Like
Reactions: The Hoss

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟