Red Dead: Redemption

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من نمیدونم کی این اصطلاح سرخپوست مرده رو تو دهن عموم انداخته ما که هر چی گشتیم جایی ندیدم که معنی red بشه سرخپوست!!!!!!! مگه این که Red به معنی red skin باشه که فکر نکنم اینجا اون معنی رو بده*

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
راهنمایی RDR

من 2 هفتس دارم دنبال duck میگردم پیدا نمیکنم!!!
تو رو خدا یکی کمک کنه. همین یکی مونده که اچیومنت حیوونا و 100% رو بگیرم!!!
راستی تو لیست حیوونا mule (قاطر) رو هم اضافه کنین.
شما برید به راهنمایی اچیومنت Unnatural Selection و نقشه ی 1 رو دانلود کنید، از طریق راهنما Duck رو هم پیدا میکنید.
در مورد قاطر هم این که احتمالاً توی درصد بندی تاثیر نداره ولی اضافه اش کردم. ممنون از یاد آوریت.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
Reddish

من نمیدونم کی این اصطلاح سرخپوست مرده رو تو دهن عموم انداخته ما که هر چی گشتیم جایی ندیدم که معنی red بشه سرخپوست!!!!!!! مگه این که Red به معنی red skin باشه که فکر نکنم اینجا اون معنی رو بده*
دوست عزیز Red در اینجا دقیقاً معنی سرخپوست رو میده. اگه دقت کرده باشید به سیاه های آمریکا هم توی زبان عامیانه میگن Blacks نمیگن Black-Skinned People !
در ضمن اگه شما ترجمه ی بهتر و مربوط تر و مفید تری رو سراغ دارید بگید، اگه قابل قبول بود ما با جون دل میپذیریم و از این به بعد از اون استفاده میکنیم!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل

کسی دهن مردم ننداخته
یکی از معانی رد همون سرخپوست هست
حتی توی ایالات متحده به سیاهپوست ها می‌گن بلک
شما حتی اگر توی مترجم گوگل بزنی سیاهپوست برات میاره بلک

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
شما برید به راهنمایی اچیومنت Unnatural Selection و نقشه ی 1 رو دانلود کنید، از طریق راهنما Duck رو هم پیدا میکنید.
در مورد قاطر هم این که احتمالاً توی درصد بندی تاثیر نداره ولی اضافه اش کردم. ممنون از یاد آوریت.
آقا نقشه ها شیلتر شدن! میتونی خودت یه جا آپ کنی؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
برای گرفتن این اچیومنت : "Dastardly" هر زنی رو نمی تونید بزارید روی ریل قطار ، باید Hogtied باشه . یعنی یک "پیر زن" رو باید بزارید روی ریل .

در مورد غریبه ها (Strangers) هم یکی هست که اصلا پیدا نمیشه ، که همون پانزدهمی هست ، به اسم : California . اون رو توی منطقه Gaptooth Ridge پیدا می کنید که پشت یه سنگ بزرگ نشسته و داره ساز دهنی میزنه .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
برای گرفتن این اچیومنت : "Dastardly" هر زنی رو نمی تونید بزارید روی ریل قطار ، باید Hogtied باشه . یعنی یک "پیر زن" رو باید بزارید روی ریل .

در مورد غریبه ها (Strangers) هم یکی هست که اصلا پیدا نمیشه ، که همون پانزدهمی هست ، به اسم : California . اون رو توی منطقه Gaptooth Ridge پیدا می کنید که پشت یه سنگ بزرگ نشسته و داره ساز دهنی میزنه .
من اول از همه همین احمقه کلفورنیا رو پیدا کردم،یه نمه خوشحال وضع میزد:D

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین

در مورد اچیومنت نامرد وار باید بگم که من یکی از اون زن های "خراب" داخل کافه ها رو انداختم زیر قطار که هم ادب بشه و هم خودم عذاب وجدان نداشته باشم چونکه آدم بدی بود دیگه!!

در مورد کالیفرنیا هم که وسطای بازی سر راه میشه پیداش کرد، مشکل خاصی نداره که! داره؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
چند تا سوال داشتم. eagle با howk فرق میکنه؟ من تا حالا هرچی زدم howk میزنه!!؟ از کجا باید ایگل پیدا کنم؟
بعد میخواستم بدونم جرم سنگین چیه؟ میخوام اچیو 5000 تا تحت تعقیب رو بگیرم. کلی جرم انجام دادم ولی تازه شده 1700 تا !!!
بعد میخواستم ببینم کسی مرحله هایی رو که با تفنگ رو ماشینا (اسم تفنگه یادم نیس فکر کنم کنان بود نه؟) رو میدونه؟ میخوام اچیو 500 تا دشمن کشتن با این تفنگ رو بگیرم.
یه سوال دیگه این که من اگه مراحل رو ری پلی کنم و 20 تا مرحله رو با یه اسب برم میتونم اون اچیو رو بگیرم؟ یا باید تو روند عادی بازی باشه؟
مرسی

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام
چند تا سوال داشتم. eagle با howk فرق میکنه؟ من تا حالا هرچی زدم howk میزنه!!؟ از کجا باید ایگل پیدا کنم؟
علیک سلام، Eagle عقابه ولی Hawk شاهین. با هم دیگه هم فرق دارن. از روی نقشه هایی که لینکشون رو گذاشتم میشه پیداش کرد.
بعد میخواستم بدونم جرم سنگین چیه؟ میخوام اچیو 5000 تا تحت تعقیب رو بگیرم. کلی جرم انجام دادم ولی تازه شده 1700 تا !!!
من این اچیومنت رو گرفتم. مشکلی نداره، بیشترین جرم کشتن مامور قانونه! کافیه که توی هرجایی بری بالای یه ساختمون و شروع کنی به کشتن هر جنبنده ای! تا اینکه جنبنده ها تموم شن و از Wanted بودن هم دربیای، بعد یه جایی سیو کن و یکی دو روز اونجا افتابی نشو، بعد از یکی دو روز برگرد به اونجایی که همه رو کشتی و بازم شروع کن به قتل عام تا بانتیت بشه 5000 دلار و برو از نامه ی پوزشت استفاده کن!
بعد میخواستم ببینم کسی مرحله هایی رو که با تفنگ رو ماشینا (اسم تفنگه یادم نیس فکر کنم کنان بود نه؟) رو میدونه؟ میخوام اچیو 500 تا دشمن کشتن با این تفنگ رو بگیرم.
این اچیومنت رو هم گرفتم، اسم تفنگا Machine Gun و Cannonـه کافیه که پلیسا رو خبر کنی و بکشیشون به Mexico و به اون دژ نظامی به اسم El Presidio ولی گمشون نکنی. اونوقت بری پشت یکی از توپ ها یا مشین گان ها و شروع کنی به به فنا دادن پلیسا، 500 نفرو اینجوری بکشی.[/QUOTE]
یه سوال دیگه این که من اگه مراحل رو ری پلی کنم و 20 تا مرحله رو با یه اسب برم میتونم اون اچیو رو بگیرم؟ یا باید تو روند عادی بازی باشه؟
مرسی
؟؟؟:-/، والا نمیدونم!! اما احتمالاً میشه ولی من تضمین نمیکنم ها! به نظر من که تو یه New Game درست کن و اچیومنت رو بگیر.
خواهش میکنم!

آخرین ویرایش:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام

میگم شما کد های تقلب بازیشو ندارین کد جون کمل باشه بسه :d ( میشه واسم پیدا کنید )
فکر کنم توی راهنمای بازی توی خود سایت باشه
بخش آخرش
در ضمن اگر چیت کد استفاده کنید
نمی‌تونید سیو کنید
نمی‌تونید اچیومنت بگیرید

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
فکر کنم توی راهنمای بازی توی خود سایت باشه
بخش آخرش
در ضمن اگر چیت کد استفاده کنید
نمی‌تونید سیو کنید
نمی‌تونید اچیومنت بگیرید

یعنی با کد نمیشه سیو کرد خوب شد گفتی . مرسی یادم باشه از کد استفاده نکنم

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
من سیو 100% بازی رو ریختم ( ببخشین دیگه :d ) فقط اچیومنت 100% رو داد، بیشترین Fame & Honor و حیوانات و 18 تا خرس و ... اینا رو هیچکدوم نداد.
توی Stats دیدد که مثلاً همه ی حیوانات رو حداقل یه بار کشته. میشه این اچیومنت ها رو هم بگیرم یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر