Red Dead Redemption | PS3

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان تا حالا تو بازی اتفاقات عجیبی براتون نیافتاده...منظورم باگ های بازی نیستا...
مثلا تا حالا با رعد و برق مردید...؟!!!!!!

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
اقا بازيه بلك جك چجوريه؟
من بلد نیستم اگه کسی میدونه بیاد بگه
اما فقط یادمه جمع حساب خودمو به 18 و 19 و 20 و 21 که میرسوندم اکثرا میبردم
دوستان تا حالا تو بازی اتفاقات عجیبی براتون نیافتاده...منظورم باگ های بازی نیستا...
مثلا تا حالا با رعد و برق مردید...؟!!!!!!
اصلا تو بازی رعد و برق به زمین برخورد نمیکنه!
البته تو یکی از مراحل اولش به درخت میخوره اما فقط تو همون مرحله دیگه هیچ جای بازی اینطور نمیشه

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
من بلد نیستم اگه کسی میدونه بیاد بگه
اما فقط یادمه جمع حساب خودمو به 18 و 19 و 20 و 21 که میرسوندم اکثرا میبردم

اصلا تو بازی رعد و برق به زمین برخورد نمیکنه!
البته تو یکی از مراحل اولش به درخت میخوره اما فقط تو همون مرحله دیگه هیچ جای بازی اینطور نمیشه
رعد و برق که اصن ربطی به مرحله نداشت...ولی من با رعد و برق مردم...یه بار که رو اسب بودم اول بارون داشت میومد یهو رعد و برق زد سوزوندمون...

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
رعد و برق که اصن ربطی به مرحله نداشت...ولی من با رعد و برق مردم...یه بار که رو اسب بودم اول بارون داشت میومد یهو رعد و برق زد سوزوندمون...
توی یکی از مراحل bonnie macfarlane (فکر کنم مرحله دوم) گاو ها یه جا دارن میچرن:dکه بارون میاد باید برسونیشون به مزرعه که یه رعد و برق میخوره به درخت و گاو ها رم میکنن و میرن سمت دره که باید با اسب جلوشونو بگیری توی این مرحله رو میگم
خو من تا حالا ندیدم رعد و برق به زمین بخوره
به هر حال خوش به حالت بلکه ما هم ببینیم

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
:eek:
حسین جان مطمئنی یه همچین چیزی تو بازی دیدی
درسته بازی ها دارن پیشرفت میکنن و حتی کوچکترین چیز ها و حرکات رو به بازی اضافه میکنن اما نه دیگه اینطوری که

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
اقا بازيه بلك جك چجوريه؟
سلام داداش.
بلک جک همون 21 ـه خودمونه.
خوب حالا یه توضیح مختصر از 21 برات میدم.
شما باید سعی کنی عددِ دستت به 21 نزدیک بشه، و درواقع بهترین عدد همون 21 هست.
حالا چه طوری؟
اون آقایی که پاستور پخش میکنه بهت ورق های مختلفی رو میده که با هرکدوم شما به یک عددی میرسی اگه عددت از 21 رد بشه که باختی، ولی هرچی به 21 نزدیکتر بشه شانست بیشتره، اگرم 21 بشه که فوها.
هر وقتی که احساس کردی با ورق بعدی عددت از 21 بیشتر میشه باید بگی بسته و دیگه ورق نمیخوای.
خوب ارزش ورق هایی که میاد دستت اینجوریه :
ارزش شاه : 4 عدد - ارزش بی بی : 3 عدد - ارزش سرباز : 2 عدد
ارزش آس هم که میشه 11 عدد.
- استثنائا : اگر دوتا آس با هم دست بازیکنی بیاد، میشه 21 اما فقط باید دوتا برگ داشته باشه که جفتش آس باشه.
بقیه ورق ها به اندازه ی خودشون ارزش دارند.
امیدوارم کمکت کنه. ;)

.:MOHAMMAD:.

کاربر سایت
Jul 23, 2012
17
نام
محمد
سلام
بچه ها من دارم تریلر های RED DEAD بر اساس زمان انتشار راکستار میچینم ممنون میشم اگه کسی به ترتیب تریلر ها رو داره اسمش رو بهم بده

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
درود
دوستان من تازه این بازی رو واسه PS3 گرفتم
الان من نمی دونم که چطور با اسب با نهایت سرعت بدوم
همون اول بازی که با Bonnie مسابقه میدی من ازش باختم کسی میدونه چطوریه؟
ممنون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببين هر اسبي يه نوار خستگي داره كه دور نقشه سمت چپ بود گمونم ! بايد ضربدر رو هي بزني تا اسب ات تندتر بره اما اگر هي بزني و خط توانايي اسب ات خالي بشه يا كم بشه اسب ات ديگه اذيت ميكنه
بهتره با استراتژي بري جلو يه كم بزني 25% اش كه مونده بود صبر كني پر شه بعد باز بزني

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من نسخه Goty رو دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو شروع کنم یه گزینه دیگه یه اسم Undead Nightmare میاد
خواستم ببینم آیا اگه بازی معمولی رو شروع کنم در کنارش میتونم این DLC رو هم بازی کنم یا نه نمیشه دوتا سیو زد
چون موقه شروع سیو میکنه خواستم ببینم آیا روی بازی معمولی تاثیر داره و روی اون سیو میزنه یا نه ؟

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوستان من نسخه Goty رو دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو شروع کنم یه گزینه دیگه یه اسم Undead Nightmare میاد
خواستم ببینم آیا اگه بازی معمولی رو شروع کنم در کنارش میتونم این DLC رو هم بازی کنم یا نه نمیشه دوتا سیو زد
چون موقه شروع سیو میکنه خواستم ببینم آیا روی بازی معمولی تاثیر داره و روی اون سیو میزنه یا نه ؟

اگه اول خود بازی رو انجام بدین لذت بیشتری میبری ، اما هر سه حالت بازی سیو مخصوص به خودش رو داره ، و هیچ کدوم از سیوها جای سیو دیگه رو نمیگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر