Red Dead Redemption 2 معرفی شد [تریلر پنج شنبه ساعت 18:30]

دوست دارید وقایع بازی در چه بازه زمانی رخ دهد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
3144594-rdr2.jpg

آپدیت: بالاخره انتظارها به پایان رسید و عنوان جدید کمپانی Rockstar Games معرفی شد. این عنوان قسمت دوم سری Red Dead Redemption است و برای عرضه در پاییز 2017 برنامه ریزی شده است.
تریلر معرفی بازی پنج شنبه ساعت 18:30 منتشر می شود.
آپدیت جدید: همانطور که Rockstar وعده داده بود، اولین تریلر Red Dead Redemption 2 لحظاتی قبل منتشر شد. این ویدیو را در ادامه دریافت کنید.
خبر اصلی:
به نظر می رسد Rockstar Games با تغییر تصویر لوگو خود اشاره به معرفی نسخه آینده فرنچایز Red Dead را آغاز کرده باشد.
این کمپانی امروز تصویر فوق را در قالب یک توییت بدون متن در حساب توییتر رسمی خود منتشر کرد. وجود رنگ قرمز در این تصویر ذهن ها را به سمت معرفی دنباله Red Dead Redemption هدایت کرده است.
تصویر این لوگو ساعاتی قبل در Newswire website نیز قرار گرفت. علاوه بر این، این تصویر در حال حاضر بر روی آواتارها و بنرهای صفحات Twitter و Facebook کمپانی Rockstar نیز دیده می شود.
آپدیت: دقایقی قبل راکستار یک توییت جدید حاوی تصویر زیر را منتشر کرد.
ty7w_browse.jpg
همانطور که انتظار می رفت، توییت های راکستار به فرنچایز Red Dead اشاره دارد.

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
چه خاطراتی با RDR داشتیم و چه خاطراتی با RDR2 خواهیم داشت،تصورشم لذت بخشه :x
ولی مساله اینجاست تا یکسال دیگه در فراغ یار پوست و استخونمونم نمیمونه [-o<:D

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
یعنی راک استار اگه این بازی رو واسه پی سی نده یکی از بزرگترین اشتباهاتش رو کرده!
نسل قبل وقتی Gta V رو فقط واسه کنسولا داد و RDR رو واسه پی سی نداد شرایط خیلی با الان فرق میکرد و پی سی گیمینگ مثل الان نبود!
الان GTA V روی استیم نزدیک یک ساله همیشه جزو پرفروش ترین هاست و سود زیادی برای rockstar داشته
نهایتشم بازی مثل GTA V یک سال بعد با کلی Dlc و گرافیک بهتر میاد
غیرممکنِ نده، مشخصِ نگه داشتن همراه با کنسولای بعدی بدن، مثلا با اسکورپیو، نسخه بهتر درواقع، همون کاری که نسل پیش کردن ....راکستار تا میتونه پول جمع میکنه، سیستم بازاریابیش همینِ.
در هر صورت، بهترین نسخه طبق معمول رو پی سی خواهد بود.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
واقعا واسه PC بازها ناراحتیش بازی کردن با کیفیت پایین کنسولا هستش وگرنه کسی که یه کارت ۳ تونی میگیره نگرانی بابت خرید کنسول دسته دوم ps4 به قیمت هفتصد،هشتصد نیست قاعدتا
بنده هم به خاطر شاهکار بودن این بازی قطعا کنسولو میگیرم چند تا انحصاری ps4 هم با قیمت نازل کنارش میزنم:D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
غیرممکنِ نده، مشخصِ نگه داشتن همراه با کنسولای بعدی بدن، مثلا با اسکورپیو، نسخه بهتر درواقع، همون کاری که نسل پیش کردن ....راکستار تا میتونه پول جمع میکنه، سیستم بازاریابیش همینِ.
در هر صورت، بهترین نسخه طبق معمول رو پی سی خواهد بود.
با ندادن RDR رو PC بعد از 6 سال, راکستار ثابت کرد که چنین چیزی امکان داره.ضمنا قرار نیست RDR 2 مثل GTA V رو کنسولها دو نسخه کاملا جدا داشته باشه چون در همون لحظه انتشار RDR 2 که میشه پاییز 2017 کنسول PS4 Pro یکسال از عرضش گذشته و با یه آپدیت ویژگیهای مخصوص کنسولهای قویتر اضافه میشه چون برعکس نسل گذشته دیسکها و سیستم اجرایی کنسولهای قدیم و جدید یکی هستن.
-------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: اینکه چرا 2 RDR هم مثل نسخه اولش واسه PC تایید نشده برمیگرده به سیاستهای خود راکستار و زدو بندهای پشت پردش با سونی و مایکروسافت.از اونور سوال پیش میاد اینا اگه قرار بود RDR 2 رو برای PC بدن قائدتا باید یه ریمستر از RDR رو روی این نسل بعلاوه PC میدادن تا دلیل محکمی باشه که قصد چنین کاری رو حالا هر چند مدت بعد از انتشارش دارن ولی با وجود اینکه 3 سال از انتشار GTA V میگذره حتی طی این بازه زمانی خالی مناسب که میتونستن با انتشار ریمستر RDR روی PC پول گزافی به جیب بزنن بازم اینکارو نکردن! اومدن یا نیومدنش دخلی بهم نداره فقط تحلیلمو گفتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gamer1998y

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
با ندادن RDR رو PC تا همین الان, راکستار ثابت کرد که چنین چیزی امکان داره.ضمنا قرار نیست RDR 2 مثل GTA V رو کنسولها دو نسخه کاملا جدا داشته باشه چون در همون لحظه انتشار RDR 2 که میشه پاییز 2017 کنسول PS4 Pro یکسال از عرضش گذشته و با یه آپدیت ویژگیهای مخصوص کنسولهای قویتر اضافه میشه چون دیسکها و سیستم اجرایی کنسولهای قدیم و جدید یکی هستن.
-------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: اینکه چرا 2 RDR هم مثل نسخه اولش واسه PC تایید نشده برمیگرده به سیاستهای خود راکستار و زدو بندهای پشت پردش با سونی و مایکروسافت.از اونور سوال پیش میاد اینا اگه قرار بود RDR 2 رو برای PC بدن قائدتا باید یه ریمستر از RDR رو روی این نسل بعلاوه PC میدادن تا دلیل محکمی باشه که قصد چنین کاری رو حالا هر چند مدت بعد از انتشارش دارن ولی با وجود اینکه 3 سال از انتشار GTA V میگذره حتی طی این مدت که میتونستن با انتشارش روی PC پول گزافی به جیب بزنن اینکارو نکردن! اومدن یا نیومدنش دخلی به من نداره فقط تحلیلمو گفتم.

اخه اون موقع فرق می کرد، 2010 پی سی با 2016 پی سی خیلی فرق داره، استیم الان خیلی رشد کرده، یوزربیس خیلی بالاست، اره 2010 میتونست قیدشو بزنه ولی الان نه ...اصلا با عقل جور درنمیاد این یوزربیس عظیم رو بیخیال شی، حالا بحث پایرسی هم باشه شاید دنوو تا اون موقع دووم بیاره درنتیجه چند ماه اولم کرک نشه (هرچند خودم ب این اعتقادی ندارم ولی خب).
این ک ریسمتر رو نداد من خودم ناراحت شدم ، درواقع من بیشتر منتظر اون بودم تا این، ولی یادمِ قضیه ریمستر و اومدنش روی پی سی ی سری مشکلات داشت همون موقع، الان خاطرم نیست.... چون اصلا منطقی نیس این ریمستر ندادنش ...معلومه ی جای کار میلنگه ..... رسما میتونست پول پارو کنه، انگار ی بازی جدیدِ ک رو سه پلتفرم اومده ، بازی هم ک شاهکار... الان هم که هایپ شدید ... *shrugs*
اون قضیه زدوبند هم منطقی نیس ...مخصوصا الان ک دیگه مایکرو رسما اومده رو پی سی ...درکل، نه بعید میدونم اون صحت داشته باشه

بعد راجب پرو اره حرفت درسته، ولی خب اسکورپیو کلا ی کنسول دیگس ، یه جهش بزرگ داره .....بعید نیست نسخه پی سی رو با اسکورپیو بده بیرون ولی سرآخر مطمئنم میده ... این میخواد بازم سیاست GTA V رو پیاده کنه ک واقعا هم سیاست توپیه از لحاظ درآمدزایی

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بعد راجب پرو اره حرفت درسته، ولی خب اسکورپیو کلا ی کنسول دیگس ، یه جهش بزرگ داره .....بعید نیست نسخه پی سی رو با اسکورپیو بده بیرون ولی سرآخر مطمئنم میده ... این میخواد بازم سیاست GTA V رو پیاده کنه ک واقعا هم سیاست توپیه از لحاظ درآمدزایی
دقت کن به این مورد.چیزی بنام نسخه فیزیکی ویژه Scorpio وجود خارجی نداره که کسی بخواد منتظرش باشه همونطور که برای PS4 Pro وجود نداره.دیسکها یکی هستن و تنها با آپدیت نرم افزاری ویژگیهای PS4 Pro و Scorpio اضافه میشن

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
دقت کن به این مورد.چیزی بنام نسخه فیزیکی ویژه Scorpio وجود خارجی نداره که کسی بخواد منتظرش باشه همونطور که برای PS4 Pro وجود نداره.دیسکها یکی هستن و تنها با آپدیت نرم افزاری ویژگیهای PS4 Pro و Scorpio اضافه میشن

پرو اره حرفتو قبول دارم ولی اسکورپیو معلوم نیست :

nitially, Microsoft stated that Scorpio wouldn't have platform exclusives, but that position isn't as clear cut as we first thought. All current Xbox One games will work on the upgraded console, but Microsoft isn't ruling out exclusives.

Speaking in an interview, a senior Microsoft spokesperson said it was 'up to developers' to decide if they want to develop games exclusively for Project Scorpio.

"I don't know about that. We'll see. It's up to the game development community; what do they want to do," said Shannon Loftis, GM of Game Publishing at Microsoft

حتی فرض کنیم حرف تو درست، معماریا یکیه، تو برا اسکورپیو میدی خب معلومه برا پی سی هم میدی ...چرا ندی؟ برعکس نسل پیش ک کلا فرق میکردن کنسولا و پی سی

در کل این بحث "انحصاری" دیگه داره از بین میره ... فقط سونی رو داریم ک اونم خب این نسل ترکوندن و نیازی ب خارج از شدن از بحث انحصاری ندارن ...ولی ی شرکتی مثل راکستار چرا باید محدود کنه خودشو به دو پلتفرم؟ درکل، وقتی سیاستای پیشین راکستار رو درنظر میگیری راحت میشه گفت اینا میخوان راه GTA V رو برن

+

قضیه این ک چرا RDR ب پی سی نیومد و قضیه ریمستر هم برمیگرده به مشکلات خود پروژه از جمله کدنویسیش و اینها ، تو متن زیر میتونید ببینید :

Sources: Red Dead Redemption development in trouble [update]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamid Payne

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,609
نام
Mehrdad
نیومدن این بازی رو pc باعث میشه:

1.پایریت به صفر برسه. درسته gta v کلی فروخته رو pc(در مقابل کنسول که نمیشه گفت خوب فروخته). ولی خب کلی هم پایریت شده.

2.بازی بهینگی بسیار عالی رو کنسول ها تجربه کنه. که خب طبیعیه این مورد. اگر نیست یک بازی به عظمت رد دد یا gta بفرمایید که همزمان رو تمام پلتفرم ها اومده و همزمان بهترین بهینگی هم داشته. مثالی پیدا نمیشه نگردید:D
---
به شخصه به دلیل دوم که گفتم از این حرکت حمایت میکنم.. راک استار همیشه کنسول باز بوده.. پس راک استار باز ها هم به جای ناراحتی برن یک کنسول بگیرند:D به قول خودتون که مفت و ارزونه.. پس پرابلم چیه این وسط؟:D

---
یعنی امکان نداره بعضی از دوستان pc باز بیان وسط و حرف کارت های n میلیونی نیاد وسط :D واقعا شما ها گیمرید؟ جدی میپرسم؟ اگر گیمرید. به جای این حرف ها و نمیدونم ترول کنسول ها.. یک کنسول هم بگیرید و از انحصاری هاش لذت ببرید.. مثل خیلی از گیمر ها که pc های اند دارند کنسول هم دارند و هیچ وقت الکی حرف از سیستم های اندشون نمی زنند:D چون اون سیستم های اند را برای لذت گرفتند نه برای جواب دادن به دیگران هنگام انحصاری شدن یک عنوان. اونم تو همچین تاپیکی:D تو همین سایت خودمون گیمر به این صورت که گفتم زیاده. gamer باشید نه hardwarer..

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
بعضی از بچه ها همچین میگن امکان نداره رو PC بیاد، انگار که اخبار همین یک سال اخیر رو دنبال نمیکردن.
اینهمه بازی در اواسط ساخت برای PC هم تائید شد، از NIER دیگه بیربط تر به PC نمونه ای سراغ دارین؟
مطمئن باشین بازی برا PC تایید میشه،اینها هم همش بحث تبلیغاتی هست مثل همیشه.
مطمئنا زمان برای ریلیز ریمستر هم موجود هست.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
نیومدن این بازی رو pc باعث میشه:

1.پایریت به صفر برسه. درسته gta v کلی فروخته رو pc(در مقابل کنسول که نمیشه گفت خوب فروخته). ولی خب کلی هم پایریت شده.

2.بازی بهینگی بسیار عالی رو کنسول ها تجربه کنه. که خب طبیعیه این مورد. اگر نیست یک بازی به عظمت رد دد یا gta بفرمایید که همزمان رو تمام پلتفرم ها اومده و همزمان بهترین بهینگی هم داشته. مثالی پیدا نمیشه نگردید:D
---
به شخصه به دلیل دوم که گفتم از این حرکت حمایت میکنم.. راک استار همیشه کنسول باز بوده.. پس راک استار باز ها هم به جای ناراحتی برن یک کنسول بگیرند:D به قول خودتون که مفت و ارزونه.. پس پرابلم چیه این وسط؟:D

---
یعنی امکان نداره بعضی از دوستان pc باز بیان وسط و حرف کارت های n میلیونی نیاد وسط :D واقعا شما ها گیمرید؟ جدی میپرسم؟ اگر گیمرید. به جای این حرف ها و نمیدونم ترول کنسول ها.. یک کنسول هم بگیرید و از انحصاری هاش لذت ببرید.. مثل خیلی از گیمر ها که pc های اند دارند کنسول هم دارند و هیچ وقت الکی حرف از سیستم های اندشون نمی زنند:D چون اون سیستم های اند را برای لذت گرفتند نه برای جواب دادن به دیگران هنگام انحصاری شدن یک عنوان. اونم تو همچین تاپیکی:D تو همین سایت خودمون گیمر به این صورت که گفتم زیاده. gamer باشید نه
hardwarer..

latest

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
پرو اره حرفتو قبول دارم ولی اسکورپیو معلوم نیست :

nitially, Microsoft stated that Scorpio wouldn't have platform exclusives, but that position isn't as clear cut as we first thought. All current Xbox One games will work on the upgraded console, but Microsoft isn't ruling out exclusives.

Speaking in an interview, a senior Microsoft spokesperson said it was 'up to developers' to decide if they want to develop games exclusively for Project Scorpio.

"I don't know about that. We'll see. It's up to the game development community; what do they want to do," said Shannon Loftis, GM of Game Publishing at Microsoft

حتی فرض کنیم حرف تو درست، معماریا یکیه، تو برا اسکورپیو میدی خب معلومه برا پی سی هم میدی ...چرا ندی؟ برعکس نسل پیش ک کلا فرق میکردن کنسولا و پی سی
من دارم میگم معماری PS4/PS4 Pro و XB1/Scorpio تو پلتفرم خودشون با هم یکیه تو داری میگی برعکس نسل پیش که کنسولا و پی سی کلا فرق میکردن!!!:Dبهرحال اینطور که مشخصه یا RDR 2 رو روی PC نمیدن یا اگرم بدن زمانی منتشرش میکنن که شیرَشو روی PS4/Pro/XB1/Scorpio کشیده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر