Red Dead Redemption 2 معرفی شد [تریلر پنج شنبه ساعت 18:30]

دوست دارید وقایع بازی در چه بازه زمانی رخ دهد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
3144594-rdr2.jpg

آپدیت: بالاخره انتظارها به پایان رسید و عنوان جدید کمپانی Rockstar Games معرفی شد. این عنوان قسمت دوم سری Red Dead Redemption است و برای عرضه در پاییز 2017 برنامه ریزی شده است.
تریلر معرفی بازی پنج شنبه ساعت 18:30 منتشر می شود.
آپدیت جدید: همانطور که Rockstar وعده داده بود، اولین تریلر Red Dead Redemption 2 لحظاتی قبل منتشر شد. این ویدیو را در ادامه دریافت کنید.
خبر اصلی:
به نظر می رسد Rockstar Games با تغییر تصویر لوگو خود اشاره به معرفی نسخه آینده فرنچایز Red Dead را آغاز کرده باشد.
این کمپانی امروز تصویر فوق را در قالب یک توییت بدون متن در حساب توییتر رسمی خود منتشر کرد. وجود رنگ قرمز در این تصویر ذهن ها را به سمت معرفی دنباله Red Dead Redemption هدایت کرده است.
تصویر این لوگو ساعاتی قبل در Newswire website نیز قرار گرفت. علاوه بر این، این تصویر در حال حاضر بر روی آواتارها و بنرهای صفحات Twitter و Facebook کمپانی Rockstar نیز دیده می شود.
آپدیت: دقایقی قبل راکستار یک توییت جدید حاوی تصویر زیر را منتشر کرد.
ty7w_browse.jpg
همانطور که انتظار می رفت، توییت های راکستار به فرنچایز Red Dead اشاره دارد.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دلیل نمیشه چون جان و دوستاش تو این عکسن بگیم برا خود بازیه جدیده من که اینجور فکر نمیکنم:D اگه واقعا درباره جان باشه که خوبه ولی شخصیت جدید خیلی بهتره من که هیچ وقت تو اپن ورلدایه راکستار ندیدم شخصیت نسخه ی جدید با قبلی یکی باشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
احتمال ریمستر مسخه RDR به صفر میل میکنه بعد این همه مدت و امدنش برای بکوارد X1 نسخه جدید هست حالا داستان شخصیت جدید یا جان مارستونه مشخص نیست فکر نمیکنم راکستار دوباره بخواد رو جان مارستون مانور بده

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
باتوجه به همین اطلاعات اندک و تصاویر به نظر میرسه نسخه جدید نقش یه پریکوئل برای پلات بازی رو داشته باشه و فوکس هدفشم به نمایش درآوردن روزهای جاهلیت و گذشته جان و حال و هوای گَنگش باشه. یکم با تایتلی که شایعه شده در تضاده اما اگه به حقیقت بپیونده، این اجتماع داخل تصویر باید همون بیل ویلیامسونــو، داچــو، اسکوئلا باشند. گود اُلد دیز...!:D

البته نمیدونم چی چیزی میخواد جای اون حس کول بودنــو رستگاری و نصحیت و پند و اندرز و پختگی جان مارستون بعد از ترک کردن گروهش رو بگیره.!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
احتمالا تاش زیاده 2017 بیاد ولی اینا بازیاشون معمولا ریلیزش میره برای سپنامبر تا نوامبر پس عملا سال بعدم بیاد میره تا شهریور مهر 96

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
ریمستر هم باشه خوبه، علاوه بر اینکه یکی از بهترین بازی های نسل قبل رو با کیفیت بهتر بازی می کنیم، واسه معرفی شماره بعدی هم آماده میشیم :D از قدیم گفتن هیچ ریمستری بی حکمت نیست! :D

• Like
Reactions: Adidas95

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
ریمستر باشه من خیلی استقبال میکنم، چون متاسفانه بازی نکردن RDR رو!:D چون از شانس گند به محض اینکه بازی رو خریدم کنسول YLoD‌ شد!:D رو PC هم نمیاد پایریت کنیم!:D حالا ایشالا قبل شماره 2 ریمسترش میاد!:D

پ.ن: این FFXV هم محض تبلیغات داره خودشو همه جا میچپونه! فقط مونده پوستر این 4 تا رو تو نماز جمعه بزارن. خیلی بی مزه شده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
ریمستر هم باشه خوبه، علاوه بر اینکه یکی از بهترین بازی های نسل قبل رو با کیفیت بهتر بازی می کنیم، واسه معرفی شماره بعدی هم آماده میشیم :D از قدیم گفتن هیچ ریمستری بی حکمت نیست! :D

به نظرم نسخه جدید باشه بهتره ، اگه هم ریمستر باشه خیلی منتظرمون نذارن برای نسخه جدید
ولی جدی این ایجاد هایپ واسه ریمستر باشه نامردیه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
به نظرم نسخه جدید باشه بهتره ، اگه هم ریمستر باشه خیلی منتظرمون نذارن برای نسخه جدید
ولی جدی این ایجاد هایپ واسه ریمستر باشه نامردیه :D
اگه ریمستر باشه احتمالا اوایل 2017 میاد، نسخه بعدی هم نهایتش اوایل 2018 :D البته من دلم میخواد نسخه جدید باشه ولی ریمستر هم باشه خوشحال میشم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر