Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
طرف خودشو pcgamer و کارشناس سخت افزار میدونه، بعد پردازنده xeon پیشنهاد میده واسه بازی!!! الله اکبر! :D

قبل فکر کردن یکم تحقیق و جست و جو کن.
چیشه ،کارشناس پردازنده زئون. با 800 تومن سی پی یو و مادربورد شما پیشنهاد بده. که کارشناسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اینو گفتم برا کسایی که میخوان کامپیوتر ببندن و تو مضیقه هستند. نه برای شما،که فوق تخصص اسمبلینگ هستی؟؟؟؟؟؟؟
قبل اظهار نظر یه سر ،سرچ کن ،قدرت رو ببین. قبل از شما هم خیلیا گفتن ،حتی تو لیون و پرشین که تخصصی تر هستند ولی وقتی بنچمارک بهشون دادم تو بازی. دیدن ،نه. با یه سی پی یو 300 تومنی بدون اور از یه i7 4790 رد میکنه.
اینم دو تا لینکاز پرطرفدارترین کانالهای سخت افزاری و مقایسه ای یوتیوب با i7 8700k شش هسته ای

متاسفانه اونجا از اساتید صاحب فنی مثل شما برخوردار نیستن که بگن ،زئون نسل اول و گیمینگ و باید از یه سی پی یو 4 تومنی استفاده کرد.

آخرین ویرایش:

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
طرف خودشو pcgamer و کارشناس سخت افزار میدونه، بعد پردازنده xeon پیشنهاد میده واسه بازی!!! الله اکبر! :D
نمیدونم کی همچین حرفی و زده ولی همچین بیراهم نگفته، هنوزم که هنوزه xeon های چیپ x58 رو با اور میرسونن به سی پی یو های میانرده امروزی. تو گیم هم بد نیست پرفورمنسشون، بنده خدا راست گفته، فقط الان برد x58 خیلی خیلی کمیاب شده تو بازار

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
کلا نمیدونم وضعیت بازیسنتر اینطوری شده یا کل اینترنت. مهم نیست چه موضوعی، تاریخ ریلیز Last of us باشه یا عرضه ی این گیم برای PC، باید کلی بحث پیش بیاد. یکی فریم رو به رخ میکشه اون یکی دیگه دیر عرضه شدنش رو. اون یکی یه گیف میزاره که فقط توهین به یوزرهای PC هست، یکی دیگه توی تاپیک دیگه ای یه کلیپ از سگ میزاره و میگه این سگ Last of us رو درک کرد ولی بعضی ها نه. یعنی درک بعضی ها کمتر از سگه؟ این چه حرفیه که میزنی؟ با این همه دعوا و توهین چی گیرتون میاد؟ زودتر برات اومد، نوش جونت، حالش رو بردی. چیزی از کسی کم شده که خبر نداریم؟ آدم اصلا میمونه بعضی از پست ها رو میخونه.

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
من با گرافیک 1080 خیلی از بازیها هست که تو رزلوشن 2k با تنظیمات اولترا نمیتونم 60 فریم ثابت بگیرم. نمیدونم چجوری بعضیا با کارتهای ضعیف تر میگن شدنیه. حالا من cpu م ضعیفه. شاید مشکل از cpu باشه...
در کل من به هیچکدوم از بنچمارکهای یوتوب اعتقادی ندارم. چون اکثر اوقات با شرایط تقریبا مشابه یا فریم بیشتر گرفتم یا کمتر.
فقط یه توصیه دارم که مانیتور بالای p1080 نگیرید. اگر هم میگیرید توجه داشته باشید که حتما تکنولوژی آپسکیلر داشته باشه. وگرنه دیر یا زود به مشکلی که من دارم برخواهید خورد. اختلاف تصویر 1080 با 1440 بسیار زیاده و از اونجایی که نمیتونم بعضی از بازیها رو 60 فریم بگیرم، کلن همه چیز تر زده میشه بهش.:neutral:
هنگام خرید pc هم اگر نگاهتون بهش فقط به عنوان یه پلتفرم گیم باشه، خب پولی که میخاید بابتش بدید قطعا بهتون فشار میاره. به این فکر کنید که هرخونه ای نیاز به یک pc داره و باهاش میشه خیلی کارهای دیگه به جز گیم هم انجام داد. اینجوری فشارش کمتر میشه:D
اگر در فروش کنسول و رفتن سمت pc مردد هستید، من همینجا بهتون این اطمینان رو میدم که به هیچ وجه پشیمون نخواهید شد. حتی بارها از خودتون خواهید پرسید چرا زودتر اینکار رو نکردم؟؟
ولی اگر به هردلیلی کنسول رو ترجیح میدید، خب بدید.:D

James Raynor

کاربر سایت
Oct 8, 2019
3
من با گرافیک 1080 خیلی از بازیها هست که تو رزلوشن 2k با تنظیمات اولترا نمیتونم 60 فریم ثابت بگیرم. نمیدونم چجوری بعضیا با کارتهای ضعیف تر میگن شدنیه. حالا من cpu م ضعیفه. شاید مشکل از cpu باشه...
در کل من به هیچکدوم از بنچمارکهای یوتوب اعتقادی ندارم. چون اکثر اوقات با شرایط تقریبا مشابه یا فریم بیشتر گرفتم یا کمتر.
فقط یه توصیه دارم که مانیتور بالای p1080 نگیرید. اگر هم میگیرید توجه داشته باشید که حتما تکنولوژی آپسکیلر داشته باشه. وگرنه دیر یا زود به مشکلی که من دارم برخواهید خورد. اختلاف تصویر 1080 با 1440 بسیار زیاده و از اونجایی که نمیتونم بعضی از بازیها رو 60 فریم بگیرم، کلن همه چیز تر زده میشه بهش.:neutral:
هنگام خرید pc هم اگر نگاهتون بهش فقط به عنوان یه پلتفرم گیم باشه، خب پولی که میخاید بابتش بدید قطعا بهتون فشار میاره. به این فکر کنید که هرخونه ای نیاز به یک pc داره و باهاش میشه خیلی کارهای دیگه به جز گیم هم انجام داد. اینجوری فشارش کمتر میشه:D
اگر در فروش کنسول و رفتن سمت pc مردد هستید، من همینجا بهتون این اطمینان رو میدم که به هیچ وجه پشیمون نخواهید شد. حتی بارها از خودتون خواهید پرسید چرا زودتر اینکار رو نکردم؟؟
دوست خوبم ، لازم نیست همیشه همه تنظیمات رو روی اولترا بزاریم ، گاهی وقتا بعضی آپشن های گرافیکی با تغییر خیلی اندک توی جلوه بصری ، فریم زیادی رو قربانی میکنن ، یکی از مزایای pc این هست که با تغییر آپشن های گرافیکی میتونیم به فریم دلخواهمون دست پیدا کنیم .
البته این ها رو قطعا شما میدونی ، ولی بعضیا دوست دارن همه چیز روی الترا و اکستریم باشه که دستیابی بهش هزینه گزافی رو هم میطلبه.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دقیقا یک زمانی صحبت بود 1080 برای 4K و مثلا 1070 رو 2K جواب گو هستند....
الان تو بازی های روز 1070 قشنگ طرفای 40-45 فریم میده رو نهایت تنظیمات. (آخری هم Trine 4 بود که با V-sync روشن روی 30 فریم قفل هست) و باز هم منم مثل شما الان گیر مانیتور 2k خودم افتادم، اگر روی 1080p بزارم، به علت کش اومدن و درست حسابی upscale نشدن، تصویر به شدت کدر میشه، روی خود 2K هم این گرافیک جواب گو نیست. تو فکر فروش مانیتور و گرفتن که 1080p هستم الان، ولی مشکل اینه به جز بازی، 2K بودن مانیتور تو کارای دیگه خیلی به کارم میاد و از فضای بیشتری که بهم میده استفاده میکنم، حالا اینکه خود این قضیه بازم یک هزینه اضافی میشه به کنار و حالا چند فریم بیشتر تو بازی ارزش انقدر خرج رو نداره. حالا شاید یکی که توان مالیش رو داره شخصا یا خودش کاره‌ای نباشه چسبیده باشه به جیب بابا دلش بخواد برای تجربه بهتر خرج کنه (البته مورد دوم احتمالا میره گرافیک قوی تر میگیره). امیدوارم که RDR2 هم مثل GTA V بهینه باشه، اون رو راحت میشه 60 فریم گرفت.

سوالی که الان برام هست راهی نیست مثل بازی Control مثلا بشه 1080 به 2K آپسکیل بشه؟ چون تو اون بازی با اینکه مثلا کیفیت فرق داره بین حالت Native و Upscale شده، ولی اونقدرا هم بد نیست. مثلا تو AC: Odyssey اگر مثلا من render res رو به 80 درصد یا 70 درصد کاهش بدم کیفیت به شدت بازم کم میشه، (مثل حالتی که رو 1080p اجرا میشه) ولی برای Control اختلاف به این شدت نیست.

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
بی‌صبرانه منتظر اطلاعات بیشتر از طرف *R هستیم، چه بهتر که مثل GTA V ارائه اطلاعات و معرفی با یک ویدئو فک‌برانداز ۶۰ فریم همراه باشه! ;)

• Like
Reactions: TeTration

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

به نظر من به جای اینکه همه چیز رو مکس بازی کنید، یکی دو تا آپشن رو بیارید پایین و تقریباً همه بازیها با GTX 1080 قابل بازی کردن با 60 فریم هستن. باور کنید من هم مثل شما بودم. یه کارت 1070ti داشتم و کم کم بازیهای جدید رو نمیشد 60 فریم و مکس گرافیک بازی کرد. به توصیه یکی از دوستان بعد از نصب بازی تنظیمات رو میزاشتم روی یه درجه پایینتر از الترا و همه چیز راحت 80-90 فریمه اجرا میشد و گرافیک هم زیر 1% تغییر میکرد. در کل احتیاج به AA هم در رزولوشن 2K خیلی کمتر از 1080p هست. میدونم سخته، ولی امتحانش ضرر نداره. من توجه کردم تو 99%ـه بازیها وقتی سرگرم بازی میشید اصلاً یادتون میره گرافیک چطور هست! در حد چند تا اسکرین شات و ... مهمه. در باقی موارد گرافیک Very High و Ultra قابل تمییز دادن از هم نیستن.

البته آپ اسکیل کردن از 1080p به 2K خیلی خروجی بدتری نسبت به 1080p به 4K میده. من خودم پیشنهاد میکنم اگه سخت افزار خوبی ندارید همون مانیتور 1080 بخرید، چون در بهترین حالت هم آپ اسکیل از 1080 به 2K خروجی تصویر خوبی نمیده. البته پیشنهاد میکنم Sharpenning Filterـه انویدیا رو تست کنید، تو بعضی بازیها نتیجه خارق العاده ای میده. من الان با RTX 2070 Super بازی می‌کنم ولی هنوزم اکثر وقتا گرافیک رو روی Very High میزارم و شروع به بازی میکنم. اصلاً هم ذهنمو درگیر دو تا آپشن گرافیکی خاص که برای 1% تفاوت بصری 40 فریم کم میکنن نمیکنم.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دقیقا یک زمانی صحبت بود 1080 برای 4K و مثلا 1070 رو 2K جواب گو هستند....
الان تو بازی های روز 1070 قشنگ طرفای 40-45 فریم میده رو نهایت تنظیمات. (آخری هم Trine 4 بود که با V-sync روشن روی 30 فریم قفل هست) و باز هم منم مثل شما الان گیر مانیتور 2k خودم افتادم، اگر روی 1080p بزارم، به علت کش اومدن و درست حسابی upscale نشدن، تصویر به شدت کدر میشه، روی خود 2K هم این گرافیک جواب گو نیست. تو فکر فروش مانیتور و گرفتن که 1080p هستم الان، ولی مشکل اینه به جز بازی، 2K بودن مانیتور تو کارای دیگه خیلی به کارم میاد و از فضای بیشتری که بهم میده استفاده میکنم، حالا اینکه خود این قضیه بازم یک هزینه اضافی میشه به کنار و حالا چند فریم بیشتر تو بازی ارزش انقدر خرج رو نداره. حالا شاید یکی که توان مالیش رو داره شخصا یا خودش کاره‌ای نباشه چسبیده باشه به جیب بابا دلش بخواد برای تجربه بهتر خرج کنه (البته مورد دوم احتمالا میره گرافیک قوی تر میگیره). امیدوارم که RDR2 هم مثل GTA V بهینه باشه، اون رو راحت میشه 60 فریم گرفت.

سوالی که الان برام هست راهی نیست مثل بازی Control مثلا بشه 1080 به 2K آپسکیل بشه؟ چون تو اون بازی با اینکه مثلا کیفیت فرق داره بین حالت Native و Upscale شده، ولی اونقدرا هم بد نیست. مثلا تو AC: Odyssey اگر مثلا من render res رو به 80 درصد یا 70 درصد کاهش بدم کیفیت به شدت بازم کم میشه، (مثل حالتی که رو 1080p اجرا میشه) ولی برای Control اختلاف به این شدت نیست.
خب من الان 970 دارم و تقریبا راضی هستم هنوز!
به این خاطر هست که همه چیزو میزارید روی آخرین درجه! الان مثلا همین Gears5 یک سری از اپشن هاش تغییر خیلی کمی تو محیط ایجاد میکنه ولی وقتی روی medium میزاریش کلی از فشار روی کارت کم میکنه!
برای بقیه بازیها همه مینطور هست.
مثلا همین اساسین اودیسه جزئیات کارکتر های محیط یادمه فشار شدید میاورد روی کارتم درحالیکه اصلا فرق خاصی نمیدیدی!
------------------

Pre-purchases for Red Dead Redemption 2 for PC begin at 11AM ET on October 9th exclusively on the Rockstar Games Launcher
کو تا 6و نیم :(

• Like
Reactions: ArefTheGreat

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
وقتی RX 580عه X1X بازی رو 30 فریم و 4K اجرا میکنه، طبیعی بود که سیستم عجیب غریبی نخواد.
بازیهای راکستار معمولا بیشتر CPU Bound هستن. یکی از دلایلی که بازیهاشون خارق العاده به نظر میان عدم استفاده از متریال تکراری تو بازیهاشون هست که کلی وقت و هزینه میخواد و به جز راکستار کسی نمیتونه از پسش بر بیاد. سیستم نورپردازی بازی هم با اینکه ریل تایم نیست، اینقدر با صبر و حوصله و هزینه طراحی شده که نزدیک ترین نورپردازی به واقعیت هست که من تا حالا دیدم‌. به هم خاطر در عین طبیعی بودن خیلی پردازش سنگینی نمیطلبه. یکی از دلایل پافشاری روی RT کم شدن این حجم فشار و وقت برای بهتر کردن نورپردازی در بازیهاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر