Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
صحبتتون بسیار زیبا بود.دقیقا باید از خود بازی لذت برد.حالا یکی وضعش خوبه مولتی ها رو با کیفیت بالاتر روی pc بازی میکن که بسیار عالیه.
روی هر پلتفرمی هستید از بازی لذت ببرید.فقط همین مهمه.
دوست عزیز شما که اینقدر درگیر سیستم هستی به نظرم بیا سمت کنسول که دیگه فکرت مشغول نباشه و با خیال راحت رو کنسول بازی کنی:D:D

همین الان پلتفرم های نسل هفت و هشت و بین نسلی هم که تو امضام هست ، درست کنار دستمه ! حس و حال اون زمان که دیگه کلا از بین رفت برام ... کنسول هم مشکلات خودش رو داره و الان تو ذوق ـم میزنه ، من کلی گفتم و پست ـم هم خطاب به طرفین بود .

اون چیزایی رو که وظیفم میدونستم بگم رو گفتم و بعد از این هم پستی تو این تاپیک قرار نمیدم . دوستان خودشون بهتر میدونن که به این بحث های بی مورد ادامه بدن یا نه ...

یا علی :Rose:

آخرین ویرایش:

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
وسط این همه لاطائلات این دیگه نوبره که بیای یه به کاربری مث فرشید تیکه بندازی که ریاکاره داره ملتو راهنمایی میکنه!!!! اگه امثال همینا نباشن فروم به گل میشینه چنتا فروم به خاطر فراری دادن همین کاربرا به خاک رفتن؟؟ سر جدت نکن....

James Raynor

کاربر سایت
Oct 8, 2019
3
سلام خدمت دوستان عزیز
از این که بازی زیبای Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم pc عرضه میشه خیلی خوشحالم ، این بازی رو روی ps4 pro تجربه کردم و لذت بسیاری بردم ، خیلی علاقه داشتم تا روی pc هم عرضه بشه و بتونم روی پلتفرم اصلیم هم نهایت تجربه لازم رو از این بازی زیبا کسب بکنم که این اتفاق محقق شد.
امیدوارم که همه بتونیم همه ی بازی های مورد علاقه خودمون رو روی هر پلتفرمی که دوستش داریم تجربه بکنیم و نهایت لذت رو ازش ببریم.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
طرف خودشو pcgamer و کارشناس سخت افزار میدونه، بعد پردازنده xeon پیشنهاد میده واسه بازی!!! الله اکبر! :D
الان فکر کنم یک سیستم نسبتا خوب حول و حوش 20 به بالا باشه!!
قبل فکر کردن یکم تحقیق و جست و جو کن.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
طرف خودشو pcgamer و کارشناس سخت افزار میدونه، بعد پردازنده xeon پیشنهاد میده واسه بازی!!! الله اکبر! :D

قبل فکر کردن یکم تحقیق و جست و جو کن.
استاد وقتی قیمت یک کارت گرافیک 1080میشه 14 میلیون فکر کردن نمیخواد.شما بهتره قبل جواب دادن فکر کنی.

Attachments

• Screenshot_20191008-151356.png
    Screenshot_20191008-151356.png
    359.4 KB · مشاهده: 23

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
استاد وقتی قیمت یک کارت گرافیک 1080میشه 14 میلیون فکر کردن نمیخواد.شما بهتره قبل جواب دادن فکر کنی.
کارت های اند رو یا باید کارکرده بخری الان 1080ti کارکرده اما تمیز ۶.۵ قیمتشه فروشنده ش تو همین فروم هم هست
یه ۲۰۸۰ هم امروز رد کردیم به ۷ تومن البته صاحبش عجله داشت
نوی ۲۰۸۰ هم الان ۱۱ تومن هست
البته نه تو سایت دیجی کالا و اینجور جاها خواستی پی ام بده تا بهت بگم
بقیه سیستم حدود ۵ الی ۶ تومن میشه فقط گرافه که گرونش میکنه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
کارت های اند رو یا باید کارکرده بخری الان 1080ti کارکرده اما تمیز ۶.۵ قیمتشه فروشنده ش تو همین فروم هم هست
یه ۲۰۸۰ هم امروز رد کردیم به ۷ تومن البته صاحبش عجله داشت
نوی ۲۰۸۰ هم الان ۱۱ تومن هست
البته نه تو سایت دیجی کالا و اینجور جاها خواستی پی ام بده تا بهت بگم
بقیه سیستم حدود ۵ الی ۶ تومن میشه فقط گرافه که گرونش میکنه
رولی جان صحبهاتون برام محترمه ولی
خودم شخصا هیچ وقت جنس دست دوم نمیگیرم.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شما فک کنم فقط یـ 1080 شنیدی؟ این 1080ti هست که خیلی گرونتره الان یـ 2060 با 6 میلیون این حدودا همه بازی ها رو راحت میتونه 4K و 30 فریم اجرا کنه 1440 و 1080 هم 60 فریم بالاترین تنظیمات بعدم الان کسی بخواد با تنظیمات مشابه با کنسول بازی کنه 7850 ای ام دی مال سال 2012 جواب گو هستش کمی بالا پایین کردن تنظمات میتونه راحت 30 فریم بگیره ...

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,981
نام
روزبه
بخدا کیس ۳۰ میلیونی ببندی یا کنسول داشته باشی باز مهم لذت خودت ار بازی هست الان بزار رو 4kو ۱۲۰ فریم اجرا بشه یا بزار روی بالاتر

من هنوز بهم مافیا ۱ رو بدن عشق میکنم بازیش کنم یا همون پپسی من یا جکی جان ps1

بخدا اینقدر درگیر جزئیات نباشید

بعدش اقایون و خانوم ها هرچی دوست دارید روش بازی کنید

الان من خودم با کنسول راحت تر از pcهستم به چند دلیل ولی شاید یکی روی pcراحت تر باشه

یکی عکس کیس میزاره یکی عکس دلار اینا کی هستن دیگه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
همین الان آدرس بده من 2060 برم 5 میلیون بخرم حرف الکی میزنید اونم کارت دست دو که اصلا نمیشه به راحتی خرید جنس استوک رو
تصحیحش کردم 6 میلیون خوبه ؟ :) الان با 2 میلیون میشه کارت گرافیک خرید که راحت 60 فریم جواب گو باشه (با تنظیمات کنسول)

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
لیون کامپیوتر که 2060 حول و حوش 8 تومن بود.
در کل نمیخوام بحث رو کش بدم.تاپیک به بیراهه میره.
نه درست میگه هست این کارت تا 5 و 6 میلیون میشه جمع کرد ولی بازم هزینه می‌ره بالا و بعداً باید ارتقا داد

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
اگر گارانتی داشته باشن خریدنش اوکی هست
حالا اگه چیزی خواستی یا راهنمایی بهم پی ام بده
ممنون رولی جان.حتما اگر خواستم سیستم ببندم ازتون مشورت خواهم گرفت.ولی متاسفانه هزینه pc یک مقدار برام سنگینه وبه صرفه نیست.با همون ps5 دلمون رو خوش میکنیم.چی کار کنیم قیمت دلارم که اینطوری شده.البته چند وقت پیش یک سیستم صوت 7.1 کاناله حرفه ای جمعو جور کردم با امپلی فایر سینمایی و همچنین در شروف خرید یک اولد از سری 8 الجی هستم.در کل ترجیح میدم پولی که خرج pc میکنم رو روی تلویزیون و سیستم صوتی پیشرفته به کار بگیرم.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ممنون رولی جان.حتما اگر خواستم سیستم ببندم ازتون مشورت خواهم گرفت.ولی متاسفانه هزینه pc یک مقدار برام سنگینه وبه صرفه نیست.با همون ps5 دلمون رو خوش میکنیم.چی کار کنیم قیمت دلارم که اینطوری شده.البته چند وقت پیش یک سیستم صوت 7.1 کاناله حرفه ای جمعو جور کردم با امپلی فایر سینمایی و همچنین در شروف خرید یک اولد از سری 8 الجی هستم.در کل ترجیح میدم پولی که خرج pc میکنم رو روی تلویزیون و سیستم صوتی پیشرفته به کار بگیرم.
البته که PS5 هم خوبه منتها باید ببینیم چه مدت طول میکشه قیمتش تو ایران جا بیفته چون مطمئنا اوایل قیمتش نجومیه
دوما من نگران قیمت بازیهاش هستم ممکنه سیستم اشتراکیش تغییر کنه یا دیگه نشه اکانت هکی زد
اون موقع چی باید واسه هر بازی یه تومن پیاده بشیم
حداقل پی سی رو میدونی بازیها کرک میشن

• Like
Reactions: mohsen2019

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر