Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
۶.۵ تومن رو نمیدونم اما فعلا در این تاریخ با ۱۱ تومن میتونید یه سیستم خیلی خوب ببندید که اکثر بازیها رو 2k براحتی ۶۰ فریم و بالاتر روی آخرین تنظیمات گرافیکی بده

839b1b5a75dcbc8c624b6292f56226f6.jpg
راکستار هم نامردی نکرده کلی bounty hunter جدید گفته میزاریم برای ،نسخه ،pc

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
@rahyarpaul

اخوی اون موقع که شما سیستمی بستی که ۱۲۰ فریم میده ، ملت ps pro رو میخریدن ۱۴۰۰ !

۶.۵ تومن رو نمیدونم اما فعلا در این تاریخ با ۱۱ تومن میتونید یه سیستم خیلی خوب ببندید که اکثر بازیها رو 2k براحتی ۶۰ فریم و بالاتر روی آخرین تنظیمات گرافیکی بده

همین ۱۱ تقریبا سه برابر ps پرو و چهار برابر ps معمولیه ! برای ۳۰ فریم بیشتر! ضمن اینکه اون دوستمون می‌گفت ۱۲۰ فریم ! حالا 4k هم جز آپشن های بوده من میرم تفکر کنم

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@rahyarpaul

اخوی اون موقع که شما سیستمی بستی که ۱۲۰ فریم میده ، ملت ps pro رو میخریدن ۱۴۰۰ !

همین ۱۱ تقریبا سه برابر ps پرو و چهار برابر ps معمولیه ! برای ۳۰ فریم ! ضمن اینکه اون دوستمون می‌گفت ۱۲۰ فریم ! حالا 4k هم جز آپشن های بوده من میرم تفکر کنم
اون بابا حرف شکمی زیاد میزنه الان با 6.500 یک سیستم متوسط هم نمیشه بست بری تایپک اطلاعات فرشید قیمتاش میگه کارشناس سخت افزاره

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
@rahyarpaul

همین ۱۱ تقریبا سه برابر ps پرو و چهار برابر ps معمولیه ! برای ۳۰ فریم بیشتر! ضمن اینکه اون دوستمون می‌گفت ۱۲۰ فریم ! حالا 4k هم جز آپشن های بوده من میرم تفکر کنم
البته تنظیمات گرافیکی بازیها در کنسول ها یه چیزی بین low و medium هست (رفرنس به ریویوهای دیجیتال فاندری)
اما مثلا این سیستم که ذکر کردم میتونه بازیها را با اخرین درجه تنظیمات گرافیکی و فریم ریت بالا اجرا کنه ( در 2k فریم ریت ۶۰ به بالا و در 4k واقعی ۳۰ فریم به بالا) و البته ری تریسینگ هم ساپورت میکنه
چندتا بنچمارک میذارم:

untitled-27.png untitled-20.png untitled-24.png untitled-26.png untitled-21.png untitled-2.png untitled-6.png untitled-23.png untitled-3.png untitled-5.png

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
دلیل نمیشه من الان انحصاری های مایکروسافت روی pc با کیفیت بسیار بسیار بهتر از نسخه خوده کنسولیش دارم بازی میکنم

نه علی سوتی داد منم زدم به هدف
شما بی زحمت یه لینک از اکانت استیم بذار که انقدر دم از پلتفرووووم معظم له میزنی.
Get l#id my friend. You need it.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این ۱۱ تومنی که بالا گذاشتم بسیار خوب هست و نه نسبتا خوب (:
داداش همچین میگی 11 تونن چشم همین فردا میرم میخرم ! تازه با 11 تونن باید برای 1080 بازی کنی در حالی که الان کم کم همه میرم رو 4k ولی بازم @Farshidstar2012 بهتر می‌تونه راهنمایی کنه اون قیمت ها رو

• Like
Reactions: FPS Douug

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
داداش همچین میگی 11 تونن چشم همین فردا میرم میخرم ! تازه با 11 تونن باید برای 1080 بازی کنی در حالی که الان کم کم همه میرم رو 4k ولی بازم @Farshidstar2012 بهتر می‌تونه راهنمایی کنه اون قیمت ها رو
من دارم صحبت از 2k و 4k میکنم اونم max details باز شما میگی 1080p (:

این ریگ هم فقط یه مثال بود اخه دیدم بحث اینه که سیستم قوی با قیمت مناسب نیست گفتم بگم که هست البته بخاطر قیمت ارز که یه مقدار ثابت شده قیمتها متعادل تر شده نسبت به قبل و موقع خوبی برای خرید هست
البته اینو الان هرجور که خواستی میتونی تغییرش بدی
میتونی قید کارت rtx رو بزنی و کارت گرافیک از سری پاسکال بخری ارزونتر در میاد
ضمنا از این فرشیدها ما زیاد داریم اینجا، اما زیاد اهل ریا نیستن که بگن (:

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
هر کی با هر چی داره حال کنه بره، خدایی فخر فروشی به سیستم هم یکی از چیپ‌‌ترین کاراییه که تو این وضعیت اقتصادی جامعه می‌شه انجام داد. واقعاً کار انسان دوستانه‌ای نیست. این کارا باعث می‌شه یه عده که خیلی به گیم علاقه دارن و توانایی مالی بالایی ندارن حصرت بخورن. اصلاً کار قشنگی نیست.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اقا شما هر ماه میخوای یک یا دو تا بازی به صورت دیسک بخری 600 تومن خب 6 ماه بازی نخر برو یه سیستم جمع کن همون بازیا رو هم از استور آرژانتین بخر 4$ :)) چه کاریه دیگه (انحصاری ها رو کاری ندارم، مالتی پلتفرم رو میگم)
من 5 سال پیش ps4 خریدم بعد هر ماه یا باید مثل دلال ها میرفتم بازی عوض میکردم یا اجاره میکردم یا ظرفیتی میخریدم یا سالی یه دیسک میخریدم :)) اینش واقعا اذیت میکرد، تازه اون موقع بازی 250 تومن بود
بعد 3 سال پیش با 6 تومن سیستم جمع کردم حداقل از این قیمتا و دلال ها راحت شدم( پی سی هم یه مدت به تی وی وصل بود و با موس کیبرد و هدست و گیمپد وایرلس پلی میدادم کلا)
قصدم این نیس بگم پی سی بهتر از کنسولِ یا برعکس، فقط خواستم بگم شدنیِ خیلی چیزا... اتفاقا بنده 4 نسل کنسول های پلی استیشن رو داشتم و یه نسل هم کنسول xbox و خیلیم لذت بردم و اصلا منکرش نمیشم، ولی خب مزیت هایی که پی سی برای خودم داشته باعث شده با این پلتفرم راحت تر باشم ( حتی با 15 فریم D: )

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
حالا میون بحث دوستان ، یه سری صحبت تو یه گروهی انجام دادم که گفتم شاید به درد عزیزان این تاپیک هم بخوره که بدونن سر هیچ و پوچ دارن با هم جدل میکنن ...

بنده تا همین 4 سال پیش ، یه سیستم low-medium داشتم که واقعا هم داشت بهم خدمت میکرد و بدون حاشیه ، گیم پلی میدادم . یه گیمی این وسط اومد به نام Batman Arkham Knight که دیگه همه یادشونه چه پورت افتضاحی داشت اوایل ریلیز ... حالا ما داشتیم سر مشکلات گیم تو تاپیک مربوطه صحبت میکردیم ، که یه دفعه دو سه نفر شروع کردن به شیطنت .

اول اومدن متلک انداختن به ما ، که تو سیستم ـت فلانه اصلا PC گیمر محسوب نمیشی ! یکی دیگه حتی پی ام داد و شروع کرد توهین کردن و اینا ، خدا گواهه به یک روز نکشید من ـی که اصلا اخبار سخت افزار رو سال تا ماه دنبال نمیکردم ، پرچم دار انویدیا رو که تازه هم اومده بود ایران (980ti) گرفتم . بعد دوباره شروع کردم گیم پلی دادن و بحث راجع به مشکلاتش ، اومدن ما رو با الفاظی مثل "پینوکیو" خطاب کردن این عزیزان ... خدا میدونه ، به 3 روز نکشید من قوی ترین کانفیگ گیمینگ همین فروم رو با راهنمایی @A-L-I عزیز اسمبل کردم . عملا طوری شد که دو نفرشون pm دادن و معذرت خواهی که اقا تو فلانی و ما فلان ، که حالا من اصلا تحت تاثیر تعریف هیچ وقت قرار نمیگیرم !

پایین همین پست اسکرین شات از پست های قدیم ـم رو هم گذاشتم الان که نگید آخر شبی داره برای ما قصه میگه !!! همه این ها رو گفتم که چی ؟!

این که من 4 سال پیش قبل اسمبل سیستم جدید ، داشتم با "نهایت لذت" بازی میکردم ، یه ماه بعد اسمبل سیستم اصلا نفهمیدم برای چی دارم گیم پلی میدم !! از همون موقع تا الان فقط درگیر حواشی گیم ها روی این پلتفرم بودم تا خود گیم بدبخت ! خداوکیلی چند نفر از PC گیمرای ما از خود گیم بیشتر از بنچ گرفتن ازش لذت میبرن ؟! چند نفر همون afterburner رو موقع پلی دادن ران نکنن ، ذهنشون آروم میگیره ؟ (الان برنگردین بگین من از overlay خود کلاینت و امثال ذلک استفاده میکنم ! :D) عین حقیقته دیگه !

یا اصلا کنسول گیمرهایی که دارن الان چند تا انحصاری انگشت شمار سونی رو به رخ PC گیمرا میکشن ! شما همین نسل قاطی جنگ روانی "کنسول من 4K نیتیو میده ، کنسول تو Upscale" نبودید احیانا ؟! که الان دارید انحصاری هاتون رو به رخ PC گیمرا میکشید ؟ غیر اینه که تا نسل قبل کنسول جفت ـتون نمیتونست حتی 1080p گیم رو اجرا کنه ؟ غیر اینه که همه گیم ها روی 720p با پایین ترین کیفیت تکسچر و AA اجرا میشد ؟ حالا بین خودتون دعواست سر این که کنسول کی میتونه 4k نیتیو بده ، به بقیه که میرسه انحصاری هاتون رو مثال میزنید ؟!! :D

بس کنید دیگه خدایی !! انرژی ـتون رو برای ثابت کردن چی دارید هدر میدید اخه ؟ پلتفرم کی بهتره ؟! باز خوبه یکی مثل من این وسط هست که اکثر پلتفرم ها در اختیارش باشه و کاملا بتونه بی طرف انتقاد کنه و نظرش رو بیان کنه ! دیگه من همه بحث و جدل های مسخره طرفین رو حداقل یه بار تجربه کردم و صد تا مثال بیشتر از مثال های بالا هم میتونم بزنم ! یه بار بحث سر amd و nvidia ـست ، یه بار سر ps4 و x1 ، یه بار سر انحصاری ها ... !

جای این که لذت ببرید از پلتفرم خودتون ، فقط درگیر حواشی و ثابت کردن این که پلتفرم کی بهتره و از این قبیل مسخره بازی ها شدین ! درست شده کودکستان ! یکی مثل من الان دغدغه ـش این شده که بتونه همون حس و حال 4 سال پیش رو با همون سیستم low-med داشته باشه ، اون وقت یه عده مثل شما دارین انرژی تون رو بیخودی میذارید سر کارای بی ارزش ...

قدردان باشید جای این کارای بیهوده . اون زمان هم چند نفر مثل عزیزان همین تاپیک ، پا شدن یه تاپیکی مثل Arkham Knight رو به هم ریختن که باعث شدن یکی مثل من که داشت بی حاشیه لذت ـش رو میبرد ، ظرف یه ماه عملا دوران گیمینگ ـش به "پایان" برسه ... نکنید اقا !!!

------------------------------

اسکرین شات :

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
حالا میون بحث دوستان ، یه سری صحبت تو یه گروهی انجام دادم که گفتم شاید به درد عزیزان این تاپیک هم بخوره که بدونن سر هیچ و پوچ دارن با هم جدل میکنن ...

بنده تا همین 4 سال و چند ماه پیش ، یه سیستم low-medium داشتم که واقعا هم داشت بهم خدمت میکرد و بدون حاشیه ، گیم پلی میدادم . یه گیمی این وسط اومد به نام Batman Arkham Knight که دیگه همه یادشونه چه پورت افتضاحی داشت اوایل ریلیز ... حالا ما داشتیم سر مشکلات گیم تو تاپیک مربوطه صحبت میکردیم ، که یه دفعه دو سه نفر شروع کردن به شیطنت .

اول اومدن متلک انداختن به ما ، که تو سیستم ـت فلانه اصلا PC گیمر محسوب نمیشی ! یکی دیگه حتی پی ام داد و شروع کرد توهین کردن و اینا ، خدا گواهه به یک روز نکشید من ـی که اصلا اخبار سخت افزار رو سال تا ماه دنبال نمیکردم ، پرچم دار انویدیا رو که تازه هم اومده بود ایران (980ti) گرفتم . بعد دوباره شروع کردم گیم پلی دادن و بحث راجع به مشکلاتش ، اومدن ما رو با الفاظی مثل "پینوکیو" خطاب کردن این عزیزان ... خدا میدونه ، به 3 روز نکشید من قوی ترین کانفیگ گیمینگ همین فروم رو با راهنمایی @A-L-I عزیز اسمبل کردم . عملا طوری شد که دو نفرشون pm دادن و معذرت خواهی که اقا تو فلانی و ما فلان ، که حالا من اصلا تحت تاثیر تعریف هیچ وقت قرار نمیگیرم !

پایین همین پست اسکرین شات از پست های قدیم ـم رو هم گذاشتم الان که نگید آخر شبی داره برای ما قصه میگه !!! همه این ها رو گفتم که چی ؟!

این که من 4 سال پیش داشتم با "نهایت لذت" بازی میکردم ، یه ماه بعد اسمبل سیستم اصلا نفهمیدم برای چی دارم گیم پلی میدم !! از همون موقع تا الان فقط درگیر حواشی گیم ها روی این پلتفرم بودم تا خود گیم بدبخت ! خداوکیلی چند نفر از PC گیمرای ما از خود گیم بیشتر از بنچ گرفتن ازش لذت میبرن ؟! چند نفر همون afterburner موقع پلی دادن ران نکنن ، ذهنشون آروم میگیره ؟ (الان برنگردین بگین من از overlay خود کلاینت و امثال ذلک استفاده میکنم ! :D) عین حقیقته دیگه !

یا اصلا کنسول گیمرهایی که دارن الان چند تا انحصاری انگشت شمار سونی رو به رخ PC گیمرا میکشن ! شما همین نسل قاطی جنگ روانی "کنسول من 4K نیتیو میده ، کنسول تو Upscale" نبودید احیانا ؟! که الان دارید انحصاری هاتون رو به رخ PC گیمرا میکشید ؟ غیر اینه که تا نسل قبل کنسول جفت ـتون نمیتونست حتی 1080p گیم رو اجرا کنه ؟ غیر اینه که همه گیم ها روی 720p با پایین ترین کیفیت تکسچر و AA اجرا میشد ؟ حالا بین خودتون دعواست سر این که کنسول کی میتونه 4k نیتیو بده ، به بقیه که میرسه انحصاری هاتون رو مثال میزنید ؟!! :D

بس کنید دیگه خدایی !! انرژی ـتون رو برای ثابت کردن چی دارید هدر میدید اخه ؟ پلتفرم کی بهتره ؟! باز خوبه یکی مثل من این وسط هست که اکثر پلتفرم ها در اختیارش باشه و کاملا بتونه بی طرف انتقاد کنه و نظرش رو بیان کنه ! دیگه من همه بحث و جدل های مسخره طرفین رو حداقل یه بار تجربه کردم و صد تا مثال بیشتر از مثال های بالا هم میتونم بزنم ! یه بار بحث سر amd و nvidia ـست ، یه بار سر ps4 و x1 ، یه بار سر انحصاری ها ... !

جای این که لذت ببرید از پلتفرم خودتون ، فقط درگیر حواشی و ثابت کردن این که پلتفرم کی بهتره و از این قبیل مسخره بازی ها شدین ! درست شده کودکستان ! یکی مثل من الان دغدغه ـش شده بتونه همون حس و حال 4 سال پیش رو داشته باشه ، یکی مثل شما دارین انرژی تون رو بیخودی میذارید سر کارای بی ارزش ...

قدردان باشید جای این کارای بیهوده . اون زمان هم چند نفر مثل عزیزان همین تاپیک ، پا شدن یه تاپیکی مثل Arkham Knight رو به هم ریختن که باعث شدن یکی مثل من که داشت بی حاشیه لذت ـش رو میبرد ، ظرف یه ماه عملا دوران گیمینگ ـش به پایان برسه ... نکنید اقا !

------------------------------

اسکرین شات :

صحبتتون بسیار زیبا بود.دقیقا باید از خود بازی لذت برد.حالا یکی وضعش خوبه مولتی ها رو با کیفیت بالاتر روی pc بازی میکن که بسیار عالیه.
روی هر پلتفرمی هستید از بازی لذت ببرید.فقط همین مهمه.
دوست عزیز شما که اینقدر درگیر سیستم هستی به نظرم بیا سمت کنسول که دیگه فکرت مشغول نباشه و با خیال راحت رو کنسول بازی کنی:D:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اینجور که شما میگی برای 120 فریم 9 باید رد کنی :o

کجا داریم میریم ما #-o
قطعا.و بیشتر بنا به رزولوشن.
اینم دارم در حالی میگم که سی پی یو رو بری سمت زئون و گرنه که الی ماشاالله برا همین 60 فریم و 1080

rouly چرا ،:D:D:D:D:D:D
با من به از اینن باش که با خلق جهانی

@rahyarpaul

من گفتم 1080 یعنی full hd با 60 فریم high
cpu xeon 5650 با مادربورد asus p6t deluxe روی هم 850 تومن . قدرت cpu رو توی بنچمارکها نمیتونید ببینید چون زئونه و مخصوص سروره ولی تو یوتیوب پر از ویدیوهاشه که تو اورکلاک با cpu های i9 9900 مقایسه میشه
یه 580 هشت گیگ سه تومن 1060 گیر نیومد گرون شد و گر نه 1060 سه گیگ نوش دو میخوره
یه هارد یه ترا 400
پاور 530 گرین 450
3 رم 4 گیگ dd3 باس 2000 میشه 600
100 تومن کیس
مانیتور 22mk هم 1.290
فن سی پی یو گریننوتوس 400 میشه 300
شد 7 تومن ،اگه گرافیکی که میخواستم بود میشد 6 تومن .
خواهشا کسی که این نظر رو میزنه
قبلاً هم بهت گفتم سیاست راکستار و تیک تو جوری هست که نه ردد دد ۱ و نه ردد دد ۲ رو pc ریلیز نخواهند شد
و فرداش راکستار نظراتشو نقض میکنه به من نگه .حرف مفت زن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر