Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان
خواهشن موقع بحث به همدیگه توهین نکنین
همه گیمون اومدیم اینجا یکم خوش بگزرونیم
حالا یکی کنسول داره مبارکش باشه
PC داره نوش جونش
من خودم تا همین الان معتقدم یه بازی اگه قراره بیاد باید همون اول بیاد وگرنه به قول بچه ها ته دیگ و به قول خودم آدامس جویده شده فایده نداره
البته اینم بگم که من خودم با اینکه فن بوی سونیم ولی این بازی رو نتونستم رو کنسول تحمل کنم و منتظر نسخه PC اش موندم
کنسول ینی انحصاری
PC هم ینی مولتی پلت فرم
برا من یکی که اینجوری بوده

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
دوستان روز چهارشنبه راکستار بجز اعلام سیستم پیشنهادی دیگه چه اطلاعاتی قراره بده؟ تریلری هم از نسخه اختصاصی PC میدن بنظرتون؟
یه سری تصاویر و اطلاعات دیگه هم قراره ارائه بده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تجربۀ بازی در حدی سطح بالاست که اصلا موضوع فریم به چشم نمیاد.... والبته که خیلی هم راضی کننده بود
پس 30 فریم بیشتر تجربۀ یکسال پیش رو نمیتونه پاک کنه :D
راک‌استار بازی بد نمیده و اینکه حالا بعد از 1 سال امکان تجربش برای شما فراهم شده... اصلا نباید از دست بدی

اتفاقا اینقدر بازی سنگین و کند اجرا می شه که باعث شده اینپوت لگش فضایی زیاد باشه من بازیش کردم به خاطر همینم خیلی ها از شوتینگش ایراد می گیرن همین گیرز دوستم اومد روی سیستم من 120 هرتز 120 فریم با هم زدیم پشماش ریخته بود می گفت حالا می فهمم چرا تا این حد روی pc اصرار داری در کنار همه ی این ها گرافیک بالاتر وضوح بیشتر استفاده از نعمت دسته الیت(که بازم دوستم می گفت چقدر انالوگش بهتره) یا حتی موس و کیبورد چیت و مد و خیلی چیزهای دیگه اضافه بشه قطعا برای ما ارزش صبر کردن رو داشته

تا خودتونم تجربش نکنید نمی فهمید چی می گم مدام دلیل و بهونه میارید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان
خواهشن موقع بحث به همدیگه توهین نکنین
همه گیمون اومدیم اینجا یکم خوش بگزرونیم
حالا یکی کنسول داره مبارکش باشه
PC داره نوش جونش
من خودم تا همین الان معتقدم یه بازی اگه قراره بیاد باید همون اول بیاد وگرنه به قول بچه ها ته دیگ و به قول خودم آدامس جویده شده فایده نداره
البته اینم بگم که من خودم با اینکه فن بوی سونیم ولی این بازی رو نتونستم رو کنسول تحمل کنم و منتظر نسخه PC اش موندم
کنسول ینی انحصاری
PC هم ینی مولتی پلت فرم
برا من یکی که اینجوری بوده

این حرف ها به نظر من شعره چرا؟
این همه بازی این نسل ریمستر شد که خیلی از ماها با اینکه قبلا تمومش کرده بودیم بازم با لذت نشستیم پاش نمونش gow 3 من برای اکانتم بازم اصلش رو خریدم.
این همه شبیه ساز برای چی پس؟
دیگه حالا برای بازی که با اختلاف 1 سال اومده ادامس جویده شده معنی نداره همین gta5 که برای این نسل اومد خار فروش توی این نسل استاد کرد با این حساب اگر ادامس جویده شده اینقدر طرفدار داره ما هم می خوایمش:D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
اتفاقا اینقدر بازی سنگین و کند اجرا می شه که باعث شده اینپوت لگش فضایی زیاد باشه من بازیش کردم به خاطر همینم خیلی ها از شوتینگش ایراد می گیرن همین گیرز دوستم اومد روی سیستم من 120 هرتز 120 فریم با هم زدیم پشماش ریخته بود می گفت حالا می فهمم چرا تا این حد روی pc اصرار داری در کنار همه ی این ها گرافیک بالاتر وضوح بیشتر استفاده از نعمت دسته الیت(که بازم دوستم می گفت چقدر انالوگش بهتره) یا حتی موس و کیبورد چیت و مد و خیلی چیزهای دیگه اضافه بشه قطعا برای ما ارزش صبر کردن رو داشته

دقیقا باهات موافقم. بازی روی کنسولهای پایه هر چقدر از لحاظ همه چیز عالی و شاهکار بود از لحاظ فریم دهی (حداقل برای کسی که از پای PC پامیشد میرفت سراغش) روی اعصاب بود. علیرغم اینکه دوستان از تجربه ۳۰ فریم فیکس صفحات قبل گفتن، تحلیل دیجیتال فاندری رو ببینید بازی روی کنسولهای پایه تا ۲۰ فریم هم افت داره. این قضیه علاوه بر جنبه‌های بصری مستقیما روی گیمپلی هم تاثیر خودشو میزاره که همینطور که گفتی باعث احساس کند بودن و اینپوت لگ و ... میشه.

• Like
Reactions: jetalpha and s.1

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316

یه چیز از قلم انداختی
شما بگو چقدر هزینه کردی برای 120فریم :|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
یه چیز از قلم انداختی
شما بگو چقدر هزینه کردی برای 120فریم :|
برا 60 تا فریم تا 6.5 میلیون تنظیمات high با مانیتور
فکر کنم بدون تلویزیون ps4 pro بشه 4.5 با 2 تومن تلویزیون بشه 6.5
کامپیوتر رو اگه درست ببندی. چندان گرونتر از کنسول در نمیاد.

• Like
Reactions: s.1 and blak

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
با عرض معذرت. اینو تو ردیت دیدم حیف بود بقیه نبینن.

View attachment 119034
با عرض معذرت. دوستان منم اینو قبلا دیده بودم حیف بود بقیه نبینن
http://uupload.ir/files/5tg2_180.jpg

کنسول ینی انحصاری
PC هم ینی مولتی پلت فرم
دقیقا بگو کدوم بازی انحصاری برای ایکس باکس مونده نیومده باشه رو پی سی ؟
PC یعنی RTS البته بعید میدونم بدونی چیه

در کل با عرضه رد دد2 روی PC یسری هیترها بشدت اتیش گرفتن که این موضوع بسیار باعث خوشحالی من شده

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

این حرفی کی میگی سلیقه‌ایه.... و اصلا ربطی به فهمیدن نداره
شما با بازی کردن رو PC حال میکنی.... اما من اصلا گیم رو کامپیوتر برام لذت‌بخش نیست.... مگه بازیهای مستقل و کوچیک.... در غیراینصورت فقط کنسول با دسته‌های حرفه‌ای

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

در کل با عرضه رد دد2 روی PC یسری هیترها بشدت اتیش گرفتن که این موضوع بسیار باعث خوشحالی من شده
تا جایی که دارم میبینم تنها هیتر اینجا تویی با عکسایی که سیو کردی و سالی یکبار تو هر تاپیکی میزاری!
کسی اینجا بخاطر عرضه بازی مولتی پلتفرم رو pc خودش به در و دیوار نمیزنه الانم بلاک کردنت بهترین گزینه هست و به همه توصیه میشه :))

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
طرف میاد میم های صد قرن پیش رو میذاره خیلی هم احساس خفنیت میکنه پیش خودش لول :))
_____
پی سی های اند دارید ؟ اقا به سلامتی انشالا همیشه به خوشی استفاده کنید , ولی به جای اینکه بیاید 120 فریم خودتونو بکنید تو چشم بقیه برید بازیتونو بکنید دیگه !

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316

فکر کنم منظور دوستمون ps نه xb ;)

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
برا 60 تا فریم تا 6.5 میلیون تنظیمات high با مانیتور
فکر کنم بدون تلویزیون ps4 pro بشه 4.5 با 2 تومن تلویزیون بشه 6.5
کامپیوتر رو اگه درست ببندی. چندان گرونتر از کنسول در نمیاد.

کجا داریم میریم ما #-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر