ReCore

Developer : Comcept; Armature Studio
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox One
Genre : ‎Action-Adventure
Release Date : 2016

عنوان ReCore جدیدترین ساخته Mark Pacini کارگردان سه گانه Metroid Prime و Keiji Inafune سازنده Mega Man میباشد که در طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 معرفی و قرار است بصورت انحصاری برروی Xbox One عرضه گردد. در تریلر معرفی این عنوان دختری که در صحرا بزرگ شده و همراه با سگ رباتیک که از هسته آبی رنگ نیرو می گیرد مشاهده میکنیم .

تصاویر بازی:

توضیح در ارتباط با سازندگان بازی:

بازی توسط Mark Pacini کارگردان سه گانه Metroid Prime ساخته میشه که در اپریل 2008 از Retro Studios جدا و سپتامبر 2008 با Todd Keller و Jack Mathews استدیو Armature Studio تاسیس می کنند.
تنها بازی مستقلی که طی این سال ها این استدیو ساخته Batman: Arkham Origins - Blackgate بوده که اتفاقا شخص Mark Pacini کارگردانی کرده که چندان با بازخورد مثبت منتقدان رو به رو نشده بود.
Keiji Inafune که تهیه کننده بازی است و با استدیو خودش یعنی Comcept Inc به ساخت بازی کمک میکنه مثل بخش طراحی و غیره ...
آهنگساز بازی هم Chad Seiter میباشد که شاید مهم ترین قسمت کارنامش ساخت موسیقی 19 قسمت سریال Fringe باشه و در ساخت موسیقی Pokemon: Symphonic Evolutions و Symphony of the Goddesses هم همکاری داشته و از عناوین دیگر کار کرده میشه به STAR TREK و LEGO Jurassic World اشاره کرد.
تصویر مشترک Mark Pacini و Keiji Inafune در E3 :

با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول آپدیت می‌شود ....

Last edited by a moderator:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
چند نفر تو Gaf بازی رسیده دستشون و در کل راضی بودن، البته فعلا اوایل بازی هستن! :D به نظرم اگه روند گیم پلی تکراری نشه میتونه امتیازات نسبتا خوبی بیاره. اگه امتیازاتش در حد 80 باشه که به نظرم راضی کننده هست ولی خب اصلا نمیشه نمرات این عنوان رو درست حدس زد :D

razazwp4j7ki651fvpdp.jpg

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
چند روز پیش یه استریم یک ساعتی از بازی دیم که باید بگم به شدت هایپ شدم! major nelson پشت صحنه بود و joseph staten همزمان بازی می کرد و توضیح می داد.
این بشر که اگه اشتباه نکنم بعد از halo 3 رویت نشده بود:D الان هم نویسنده بازیه. هرچی فکر می کنم به این نتیجه می رسم که حداقلش اینه که با وجود inafune و staten پشت بازی یه چیز "خاص" درست میشه!
گیم پلی بازی هم با اینکه به ظاهر سادس ولی به نظر میاد مقداری عمق داره. دشمنای با رنگای متفاوت که نیاز به core های همون رنگ دارید تا بهشون دمیج وارد کنید. اتفاقا پلتفرمینگ هم جالب به نظر میومد.
تنها چیزی که اذیت میکرد کیفیت تکسچرای وحشتناک پایین کاراکترا مخصوصا خود joule بود که البته خود شخص من خیلی برام اهمیتی نداره.(like anybody cares about my opinion:D)
من که منتظرم نقدای بازی بیاد و اگه قابل قبول بود صددرصد دی وان خریداری میشه! متای بازی هم به نظرم بالای 80 قابل قبوله.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
دوستانی که پرو اوردر کردن میتونن بازی دانلود کنن حجمش 6،15GB
کلا حدود 6 گیگ هستش ؟ چقدر کم حجمش .
===============================
به نظر من یکم مشکل داره کیفیت بافتاش . ولی تا الان به نظر اتمسفر و گیم پلی جالبی داره با چیزایی که من دیدم از این بازی
امیدوارم یکم جای خالی یه متروید رو پر کنه :(

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
مثل اینکه 5 گیگ آپدیت داره که باعث میشه کیفیت تکسچرها یه مقدار بهتر بشه، اینو تو Gaf گفته بودن :D
خو تو روحشون. 50گیگ Bluray زیر دستشون بوده، از اول یکم بیشتر کار میکردن کیفیت تکسچرها بهتر میشد این 5 گیگ آپدیت رو نخواد و تو همون دیسک باشه دیگه. :|:D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
خو تو روحشون. 50گیگ Bluray زیر دستشون بوده، از اول یکم بیشتر کار میکردن کیفیت تکسچرها بهتر میشد این 5 گیگ آپدیت رو نخواد و تو همون دیسک باشه دیگه. :|:D
احتمالا بلوری نیست DVD 9 ـه:-j:D
===
photo_2016-09-10_22-21-26.jpg

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
کلا حدود 6 گیگ هستش ؟ چقدر کم حجمش .
به نظر من یکم مشکل داره کیفیت بافتاش . ولی تا الان به نظر اتمسفر و گیم پلی جالبی داره با چیزایی که من دیدم از این بازی
امیدوارم یکم جای خالی یه متروید رو پر کنه :(
مترويد:(
هي بابا اون يه چيز عجيبيه ، يادش كردم يه حسي دارم الان كه مگو
جاش خيليي خاليه

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
لودینگ های بعد از مردن شخصیت اصلی چقدر زیاده :| صد رحمت به TW3 :D بازی از نظر تکنیکی انصافا تو دیواره :D
من گیم پلی رو دیدم تقریبا خوبه . از لحاظ داستان هم جالبه ستینگ کلیش و اتسمفر هم خوب . اما این ضعف های فنیش میترسم قشنگ به ضرر بازی تموم بشه . یکی این یکی تکراری شدنش ؟ آیا تکراری میشه یا نه

• Like
Reactions: navid_x360

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
بازم خدارو شکر بازی تبدیل به فاجعه نشد
اون سایتی که به این بازی 9 یا 8 میده واقعا انتظارش از بازی چیبوده??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر