ReCore

Developer : Comcept; Armature Studio
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox One
Genre : ‎Action-Adventure
Release Date : 2016

عنوان ReCore جدیدترین ساخته Mark Pacini کارگردان سه گانه Metroid Prime و Keiji Inafune سازنده Mega Man میباشد که در طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 معرفی و قرار است بصورت انحصاری برروی Xbox One عرضه گردد. در تریلر معرفی این عنوان دختری که در صحرا بزرگ شده و همراه با سگ رباتیک که از هسته آبی رنگ نیرو می گیرد مشاهده میکنیم .

تصاویر بازی:

توضیح در ارتباط با سازندگان بازی:

بازی توسط Mark Pacini کارگردان سه گانه Metroid Prime ساخته میشه که در اپریل 2008 از Retro Studios جدا و سپتامبر 2008 با Todd Keller و Jack Mathews استدیو Armature Studio تاسیس می کنند.
تنها بازی مستقلی که طی این سال ها این استدیو ساخته Batman: Arkham Origins - Blackgate بوده که اتفاقا شخص Mark Pacini کارگردانی کرده که چندان با بازخورد مثبت منتقدان رو به رو نشده بود.
Keiji Inafune که تهیه کننده بازی است و با استدیو خودش یعنی Comcept Inc به ساخت بازی کمک میکنه مثل بخش طراحی و غیره ...
آهنگساز بازی هم Chad Seiter میباشد که شاید مهم ترین قسمت کارنامش ساخت موسیقی 19 قسمت سریال Fringe باشه و در ساخت موسیقی Pokemon: Symphonic Evolutions و Symphony of the Goddesses هم همکاری داشته و از عناوین دیگر کار کرده میشه به STAR TREK و LEGO Jurassic World اشاره کرد.
تصویر مشترک Mark Pacini و Keiji Inafune در E3 :

با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول آپدیت می‌شود ....

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
بالاخره بعد 32ساعت بازی تازه تونستم حالت داستانیش تمام کنم و 70درصد بازی تکمیل کنم!
بازیه خیلی خیلی طولانیه و خیلیم سخت البته سختیش برایه سیستم آپگرید کردنش شما هرچی بیشتر آپگرید کنید داخل بازی راحترید ،ریکور بازی نیست که بخواید سریع تمامش کنید باید حوصله خرج بدید روزیم نحایت 1 ساعت بیشتر بازیش نکنید من تقریبا 1 ماه سر این بازی وقت گذاشتم لذت خیلی زیادیم بردم فکرش نمیکردم یه بازی 6 گیگی اینقدر من سرگرم کنه!
قطعا ارزش 40هزارتومن داره بازی دوقسمت یک قسمت پلتفرمر و قسمت دیگه فایتینگ که هر دوبخش عالی کار شده و با کمترین باگی قابل اجراس،بازی تویه خودش یه رازی داره تا وسطاش که میرید متوجه نیستید چطور میشه بازی آسون کرد اما بعد که متوجه شدید میتونید طبق یه دستور عملی بازی عملا راحت کنید مخصوصا قسمت فایتینگش اما توصیه میکنم اینکارو نکنید بزارید با روند داستانیه بازی پیش برید وبازی شما رو به چالش بکشونه!با آپدیت هایی که برایه بازی دادن قسمت لودینگ بازی خیلی بهتر کردن و یه سری باگی که قسمت پلتفرمر بازی داشت بر طرف شده.
تنها ایرادی که به بازی میگیرم اول به داستانش خیلی سطحی روایت میشه جوری که انگار اصلا محوریت بازی شخصیت اولش یعنیJoule نیست!البته آخر بازی میفهمید چرا بازی مانورش رویه رباتاش بیشتر تا شخصیت اصلیه بازی!
وقسمت آپگرید کردن Joule اصلا در اختیارتون نیست خودش اوتوماتیک آپگرید میشه هرچی تو بازی پیشرفت میکنید!اما بر عکس دستتون تو آپگرید کردن رباتا خیلی خیلی بازه و حتی میتونید بدنه و هستشون باهم قاطی کنید یه ربات جدید بسازید!بقدری این قسمت سرگرم کننده و جذابه گاهی اوقات شخصیتJoule یادتون میره و تمام قابلیتا ابتدا در اختیارتون قرار نمیگیره کم کم بهشون میرسید و همین موضوع کشش ادامه بازی درونتون زنده نگه میداره مخصوصا اضافه شدن روباتا به بازی.
بازی خیلی نکات ریزی داره قسمت گیم پلیش اما خودتون تجربش کنید یاد بگیرید براتون جذابتره تا من بخوام اینجا یجور اسپویلش کنم درواقع این بازی داستانش چیزی واسه اسپویل کردن نداره اما گیم پلیش چرا!خودتون حتمی تجربش کنید و به هیچ عنوان نخواید سریع تمامش کنید!چون یه معجون سردرد آوری میشه بازیو باید با تمرکز بالا انجام بدید چه قسمت پلتفرمرش چه قسمت فایتینگش!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من هم تمومش کردم انصافا بازی خوبی هست برخلاف نمراتش که به خاطر مشکلات فنیش گرفته که البته خیلی هاش فیکس شدن

به شخصه 800 تا اچیومنت هم گرفتم بدون اینکه بخوام سرچ کنم کلا بازی راحت اچیومنت می ده اینش عالیه گیم پلی بازی هم در حد متای 80 تا 85 هست اما سختی بازی با 1 سری کم کاری در زمینه ی تست بازی باعث شده لذتش برخی جاها کم بشه. این عزیز بالایی به درستی توضیح دادن.

من اکانت بازی هم دارم کسی خواست بهم pm بده ماله خودمه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
امروز آپدیت کردم بازی رو ( دیتاش رو دستگاهی که خریدم بود، سه چهار روز پیش هم اشتراک گیم پس گرفتم) یه مقدار بازی کردم ، خوشم اومد جالب بود هم مبارزاتش هم بخش پلتفرمینگش . فقط گرافیکش ایراد داشت، بافت ها بیشتر منظورمه. کیفیت خوبی ندارن انگار برا 360 هستن. یا خود دختره با سگش تو هم میرن و از این دست ایرادات ولی جوری نیست که اذیت کنه نتونی بازیش کنی. لااقل برا من که اینجوریه . نمراتش ولی چرا پایین بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر