Reach : Microsoft بهتر از COD Black Ops خواهد فروخت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
haloreach.jpg

مایکروسافت صادقانه بر این باور است که Halo : Reach در این پاییز بهتر از COD : Black Ops خواهد فروخت.

Stephen Mcgill,رئیس بخش اروپایی XBOX در شب جشن عرضه ی Halo : Reach به Eurogamer گفت:"این یک مبارزه ی واقعا خوب خواهد بود.ما انتظارات بزرگی از این عنوان داریم.بیشتر از 34 میلیون نفر سری بازی Halo را خریده اند و حالا آنها میخواهند Reach را بازی کنند.ما قصد داریم این امر را به طرزی باورنکردنی محقق کنیم."

او افزود:"وقتی 10 سال پیش ما XBOX را عرضه کردیم,Halo یک عنوان مستقل بود.Halo عنوانی بود که FPS بر روی کنسول را به یک تجربه ی دست یافتنی و سرگرم کننده تبدیل کرد."

ممنوعیت انتشار نقد از Halo : Reach صبح یکشنبه برداشته شد و Mcgill انتظار نقدهایی"بسیار خوب و درخشان"دارد.او تعداد کمی از نقدها و امتیازهای مجلات را دیده ولی به نظر خوشحال میرسد.

همچنین Mcgill از آینده ی Halo بعد از Reach و بدون Bungie مطمئن است.او ادعا میکند که سری در اختیار تیم توانایی است و برای آن برنامه های بزرگی دارند.

Halo : Reach این سه شنبه,14 ام سپتامبر عرضه میشود.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
حتما میخوای بگی امتیاز هایی هم میگیره همش تقصیر مایکرو هست که پول داده؟ /:)

گفتم که بازی هم چیزش عالی هست یعنی اینکه بازی میتونه امتیاز بالایی داشته باشه !اما مسئله گرافیک هست که نمیدونم بانجی چرا عالی عمل نمیکنه !همچیز عالی بود تو این بازی و فقط گرافیک یه خورده تو ذوق میزد که البته تو این سری انصافا خیلی خوب شده بود !من به گرافیک از 10 8.5 میدم !این نکته هم مهم هست که باید توجه داشت که این نوع سبک هوادارن خاص خودش رو داره ! تو هفته اول که بازی لینک شد من بازی رو با دوستان انجام دادم !همون طور که گفتم طرفدار هیلو نبودم اما این سری جدید خیلی بهم حال داد و خیلی خوشم اومد !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گفتم که بازی هم چیزش عالی هست یعنی اینکه بازی میتونه امتیاز بالایی داشته باشه !اما مسئله گرافیک هست که نمیدونم بانجی چرا عالی عمل نمیکنه !همچیز عالی بود تو این بازی و فقط گرافیک یه خورده تو ذوق میزد که البته تو این سری انصافا خیلی خوب شده بود !من به گرافیک از 10 8.5 میدم !این نکته هم مهم هست که باید توجه داشت که این نوع سبک هوادارن خاص خودش رو داره ! تو هفته اول که بازی لینک شد من بازی رو با دوستان انجام دادم !همون طور که گفتم طرفدار هیلو نبودم اما این سری جدید خیلی بهم حال داد و خیلی خوشم اومد !
بابا بچه ها کلی توضیح دادن سر این که :D محیط بازی رو با فریم ثابت و ... همرو حساب کن ببین بازم پایینه گرافیکش؟

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بیشتر به این خاطره که نسل قبل وقتی که PS2 فرمانروایی میکرد و کسی حاضر به ساخت بازی برای XBOX نمیشد و XBOX از نبود بازی هایی که PS2 داشت رنج میبرد , این وسط هیلو بهترین بازی ای بود که دلِ میلیون ها آدم ناراضی به خرید XBOX رو راضی نگه داشته بود....
از اونجایی که شما نام کاربریت پرسپکتیو هست یک دید بسیار خوفناک داری به این قضایا و همینجور که فردین گفت آنالیز های زیبایی میکنی ... !
کسی حاضر به ساخت بازی واسه XBOX نمیشد ؟!
بایو ویر کشکـه ؟ ایتا گاکی و تیم نینجا هم که آدم حساب نمیان نه ؟! احتمالا Shenmue II , Fable و کلی بازی خاطره انگیز که روی XBOX بازیکردیمم تو دید شما وجود خارجی نداشتن ؟(هیلو به کنار هنوز .. )
یه بار بصورت یه نامه ی سر گشاده میگم امیدوارم همه ی اونایی که هیلو ندیدن و یا احیانا" دیدن و تو کف این فروش رویاییش موندن راضی بشن :
داستان بی نهایت جذاب (اگه شما خوشت نمیاد مشکل از شماست) ... چند تا اکشن اول شخص سراغ داریم که یه همچین فضاسازی و دنیای عضیمی رو داشته باشه ؟ اصولا" تا یه بازی نقش آفرینی یا اکشن داستان محور نباشه کسی حوصلش نمیشه یه داستان درست حسابی واسش بنویسه ...
مالتی پلیر که اکثر ایرانی جماعت قیدشو زده ! (من جمله خودم!) اگه هیلو 1 و 2 نبود این همه آدم الآن تو لایو علاقه ای واسه مالتی پلیر بازی کردن نداشتن ...
یه چیز دیگه که کمتر بهش توجه میکنیم محصولات جانبی بر پایه ی دنیای هیلو ـه در خارج دنیای گیمه ... از محصولات رسانه ای مثل رمان و کتابهای کمیک گرفته تا عروسک و T-Shirt و ... که خودشون باعث محبوبیت هیلو شدن ...
جالبه اینم بگم که بازی هیلو ریچ از سوژه اصلی یکی از همین رمان ها و استفاده از محبوبیت بسیار زیادش به نام "سقوط ریچ" الهام گرفته شده ...
فک کنم الآن دوستان بهتر متوجه شن چرا هیلو اینقدر میفروشه ...
ممنون...

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
نظر من این هست که این بازی استوره نیست و ماکرو با تبلیغاتی که انجام داده این عنوان رو بسیار بزرگ کرده !

گفتم که بازی هم چیزش عالی هست یعنی اینکه بازی میتونه امتیاز بالایی داشته باشه !

:-/
شما بالاخره نظرت راجع به Halo چیه ؟!

چه بحثی راه افتاده اینجا
بابا من فقط گفتم این گرافیک با اینکه خوب هستش ولی در حد سری Halo نیست همین بس!!

در چه حدی هست ؟!

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
همه اینجا گرافیک رو میخوان با چشم ببینن!
بابا بازی محیطش بزرگه همه چیز داره هم زمان رندر میشه و هیچی از پیش تعیین شده نیست! AI بازی غوغاست! همه اینا با هم جمع میشن تا به 360 فشار میارن و حداکثر استفاده رو از کنسول میبرن.همه چیزو که نباید با چشم ببینین.
خیلی مونده هنوز تا ما بخوایم عادت های قدیمی رو کنار بزاریم و به فکر چیزای جدیدتر باشیم.همش میخوایم توی یه محیط کوچک با اتفاقات از قبل تعیین شده بازی کنیم.
فکر کنم منظورش از فروش بیشتر نسبت به COD فقط مربوط به خود 360 میشه وگرنه فروش مجموع COD خیلی زیاد میشه..
خوب اره دیگه.پس چی انتظار دارین؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArianUndead

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
فکر کنم منظورش از فروش بیشتر نسبت به COD فقط مربوط به خود 360 میشه وگرنه فروش مجموع COD خیلی زیاد میشه..

آخه بعضی ها خیال میکنن مجموع PS3 و PC و X360 رو میگه که یکجورایی غیر ممکنه..

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
همه اینجا گرافیک رو میخوان با چشم ببینن!
بابا بازی محیطش بزرگه همه چیز داره هم زمان رندر میشه و هیچی از پیش تعیین شده نیست! AI بازی غوغاست! همه اینا با هم جمع میشن تا به 360 فشار میارن و حداکثر استفاده رو از کنسول میبرن.همه چیزو که نباید با چشم ببینین.
خیلی مونده هنوز تا ما بخوایم عادت های قدیمی رو کنار بزاریم و به فکر چیزای جدیدتر باشیم.همش میخوایم توی یه محیط کوچک با اتفاقات از قبل تعیین شده بازی کنیم.

نه رامین اصلا بحث اینا نیست.
اینجا همه فکر میکنن یه بازی اگه اسم و رسم داشته باشه و فروشش بالا باشه، باید حتما گرافیک خیلی بالایی هم داشته باشه. مثلا من هنوز متوجه نشدم معنی جمله " گرافیک در حد سری هیلو نیست " یعنی چی:D مثلا MW2 که میاد 20 میلیون میفروشه باید گرافیکش مثل Crysis باشه دیگه، نه؟:D
کلا زیاد جدی نگیر. من که دیگه بیخیال این جماعت شدم...

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
واقعا نسل جالبی شده ... :D قدیم یارو بازی می کرد سرش گرم بشه , این نسل بازی میکنه افکت ببینه ... :D حالا همینایی که دم از گرافیک و این صحبتا می زنن تا 5 سال پیش Vice City رو با 10 فریم تو ثانیه رو PC زغالی بازی می کردن و کیف هم می کردن حالا تحلیل های قشنگ قشنگ می کنن ... :D

پ . ن : Black OPS تو پیش فروش استثنایی ظاهر شده . واقعا ریچ کار سختی داره سر رقابت باهاش ...

• Like
Reactions: ДядsЙ

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين بحثي كه سر تبليغات مي كنيد واقعا برام جالب هست مگه ميشه يه شركتي كه سرمايه زيادي رو داره مي خواد جنسي رو به بازار بده روش تبليغ نكنه؟ بعد معمولا روي جنس خوب سرمايه گذاري مي كنن تا بيشتر شناخته بشه و پر فروش تر بشه

برام جالبه بازي اي كه اين همه طرفدار داره اين همه توي لايو بازي ميشه و يه همچين نمره هايي رو داره چطوري ميشه با تبليغات اين كار رو كرد جز اينكه واقعا بازي از كيفيت بالايي برخوردار باشه

اين همه راه براي خراب كردن بازي هست يه چيزي بگيد كه كمي منطقي تر باشه

اتفاقا منظورش به احتمال زیاد مجموع فروش هر سه نسخه است که البته به نظر من غیر ممکن هم نیست.

نه واقعا بعيده روي هر 3 پلتفرم 20 مليوني احتمالا بفروشه ديگه مگه چند نفر 360 دارن يعني نصفشون بايد بازي ريچ رو بخرن

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
اتفاقا منظورش به احتمال زیاد مجموع فروش هر سه نسخه است که البته به نظر من غیر ممکن هم نیست.
نتیجه گیری دوستان :
منظورش اگه فقط نسخه x360 باشه که چرت گفته چون 100 درصد بیشتره ...
اگرم منظورش کل نسخه ها باشه بازم چرت گفته چون 100 درصد کمتره ...
نتیجه : در کل چرت گفته :d
نوشته شده توسط beshush

بابا من فقط گفتم این گرافیک با اینکه خوب هستش ولی در حد سری Halo نیست همین بس!!
اصلا شما راست میگی ... گرافیک بازی در شان شما نیست .... چه ربطی به موضوع تایپک داره ؟
بحث به لجن کشیده شد ....
این یه بازی معمولی نیست که هر کس و ناکسی داره اینطور کوچیکش میکنه ....

آخرین ویرایش:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
واقعا نسل جالبی شده ... :D قدیم یارو بازی می کرد سرش گرم بشه , این نسل بازی میکنه افکت ببینه ... :D حالا همینایی که دم از گرافیک و این صحبتا می زنن تا 5 سال پیش Vice City رو با 10 فریم تو ثانیه رو PC زغالی بازی می کردن و کیف هم می کردن حالا تحلیل های قشنگ قشنگ می کنن ... :D

پ . ن : Black OPS تو پیش فروش استثنایی ظاهر شده . واقعا ریچ کار سختی داره سر رقابت باهاش ...
Halo هم همچین بد عمل نکرده چند روز پیش تو سایت amazon رتبه ی اول داشت و هنوزم داره جالبیش اینجاست که هنوزم خود بازی اول !
black ops هم نسخه ی 360 رده ی 13 !!!!
ولی انصافا بعضیها با نظراتشون در مورد بازیهای موفق (mario-halo-mettal gear&...)که خودشون خوششون نیومده یا نمیتونن بازی کنن ما رو مستفیذ می کنن :d
بهتر نیست این نظرات قشنگ برای خودشون نگه دارن !
ارزو به دل موندیم تو یک تاپیک اثری از fans نباشه :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
واقعا نسل جالبی شده ... :biggrin1: قدیم یارو بازی می کرد سرش گرم بشه , این نسل بازی میکنه افکت ببینه ... :biggrin1: حالا همینایی که دم از گرافیک و این صحبتا می زنن تا 5 سال پیش Vice City رو با 10 فریم تو ثانیه رو PC زغالی بازی می کردن و کیف هم می کردن حالا تحلیل های قشنگ قشنگ می کنن ... :biggrin1:
دقیقآ ! نسل قبل می رفتیم بازی رو میگرفتیم و کلی باهاش حال میکردیم حتی اگه AAـش زیر خط فقر بود یا فریم ریتش اشک در می آورد. ولی این نسل همش شده بحث گرافیک و رزولوشن و فریم ریت و ...
طرف Mafia 2 رو برای خودش کوفت میکنه چون دو تا دونه چمن کمتر داره , در حالی که همین نسل پیش 90% بازیهای PS2 جلوی نسخه Xboxـشون کم می آوردن ولی ملت با هر بازی عشق میکردن ...

اين همه راه براي خراب كردن بازي هست يه چيزي بگيد كه كمي منطقي تر باشه
فعلآ که دوستان گیر دادن به رانندگی بازی ! رانندگی ای که از 9 سال پیش تا حالا همین شکلی بوده و انقدر بی اشکال هست که توی این 9 سال تغییری نکرده !

• Like
Reactions: Dreadlord

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فعلآ که دوستان گیر دادن به رانندگی بازی ! رانندگی ای که از 9 سال پیش تا حالا همین شکلی بوده و انقدر بی اشکال هست که توی این 9 سال تغییری نکرده !
:)) دقیقا موافقم . واقعا خوشدست و روون هست . بنظر من هم بیشتر از COD میفروشه . هزچی باشه HALO نماد XBOX هستش . جدا از فروش ارزش بازی هم خیلی بیشتر از COD هست . البته اگه BLACK OPS هم مثل نسخه-ی قبل باشه .
با فریم ثابت
فردین جان مطمئنی ثابت بود ؟ تنها چیزی که اذیت میکرد بعضی صحنه-ها بود که فریم تغییر میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر