RE: Racoon City فقط یک بازی ترسناک دیگر نیست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
RE: Raccoon City فقط یک بازی ترسناک دیگر نیست.

Resident-Evil-Operation-Raccoon-City-Teaser-Trailer.jpg

تهیه کننده ی عنوان جدید از سری Resident Evil آقای Masachika Kawata گفت که Capcom با Operation Raccoon City قصد ندارد فقط یک بازی ترسناک دیگر بسازد,بلکه به دنبال ساخت یک بازی "شوتر" خوب نیز هست.

طی صحبت با مجله ی OXM آقای Kawata ادعا کرد که این عنوان جدید که در حال ساخت در استودیوی Slant Six است,قرار است تا مسیر متفاوتی را در سری Resident Evil ایجاد کند که پیروی از استانداردهای معمول بازی های شوتر یکی از آن هاست.ولی بازی همچنان ترسناک است.

Kawata گفت:"ما در مورد المان هایی که نه تنها برای طرفداران Resident Evil بلکه برای طرفداران سبک شوتر مهم است فکر کردیم تا هر دو طیف بتوانند از بازی کردن آن لذت ببرند.با توجه به تجربه ای که Capcom با مکانیزم co-operative در RE5 داشت,وجود بخش Co-op در Raccoon City بدیهی است."

Kawata در بخشی از صحبت هایش گفت که در آینده ممکن است RE های زیادی به سبک کلاسیک ساخته شود,ولی سیاست Capcom این است که Spin off های RE را وارد ژانرهای دیگر کند.

"عنوان های کلاسیک بیشتری ممکن است در آینده ادامه پیدا کند.به هر حال در قسمتی دیگر از دنیای Resident Evil باید چالش های بیشتری وجود داشته باشد,خیلی خیلی متفاوت و خاص باشد.ما سعی در تحقق این امر داریم."

آخرین ویرایش:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
614
یا حضرت فیل xD

این دیگه چی بود ؟ کاری کردند که بریم دی وی دی های رزیدنت پنج رو هم بزاریم لای پر قو ! کنار اون شماره های اولیه !

اینکه رزیدنت نبود :)) اسمش Socom Evil باید باشه . بابا این خیلی افتضاح بود ! سرعت حرکتشون در حد تیم بارسلونا :D .

وای ای وای هی وای ! اخه چرا هی دارید بدترش می کنید ؟

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من فک نمی کنم یه هچین غلطی بکنن این بازی بیشتر فک کنم نشون بده چرا دولت امریکا لیان رو استخدام کرد و اصلا چرا بهش اعتماد کردن و در واقع هدف اصلی لیان رو نشون بدن
در واقع به قول خودمون پشت پرده رو به تصویر بکشه و اینو مطمئنم این یه ربطی به انیمیشن جدید داره و شاید اون یارو که نمی دونستیم تو آخر تریلر دمنیشن که رو لیان اسلحه می کشه یکی از اینها باشه

آخه مسخرس
ماجرا تو رزیدنت اویل2 داره اتفاق میوفته ما همه از ورود تا خروج لیان به راکون سیتی رو دیدیم

بعد تو این تریلر نشون داد تا لیان از ماشین پیاده شد اینا پیداش کردن از اونطرف اون وسطا دنبالش کردن بهش تیر اندازی کردن بعد اون یارو ظاهر شد با چاقو زد لیان رو آخرشم که تیر خلاص رو زد بهش بعد هم بیسیم زد که هدف نابود شد

یه چیز دیگه هم که من فهمیدم از این تریلر بازی انگار یه رگه از Counter Strike هم توش داره
2تا گروه کماندو توش هستن یه گروه میخوان لیان رو بکشن یه گروه میخوان نجاتش بدن اگه دقت کنین درگیری و تیر اندازی هم بین این دو گروهه دوربین بازی هم که شده Army Of two
خلاصه خدا بخیر کنه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آخه مسخرس
ماجرا تو رزیدنت اویل2 داره اتفاق میوفته ما همه از ورود تا خروج لیان به راکون سیتی رو دیدیم

بعد تو این تریلر نشون داد تا لیان از ماشین پیاده شد اینا پیداش کردن از اونطرف اون وسطا دنبالش کردن بهش تیر اندازی کردن بعد اون یارو ظاهر شد با چاقو زد لیان رو آخرشم که تیر خلاص رو زد بهش بعد هم بیسیم زد که هدف نابود شد

یه چیز دیگه هم که من فهمیدم از این تریلر بازی انگار یه رگه از Counter Strike هم توش داره
2تا گروه کماندو توش هستن یه گروه میخوان لیان رو بکشن یه گروه میخوان نجاتش بدن اگه دقت کنین درگیری و تیر اندازی هم بین این دو گروهه دوربین بازی هم که شده Army Of two
خلاصه خدا بخیر کنه

من نمیدونم چرا capcom به این تیم مسخره اجازه داده هر غلطی میخوان تو بازی بکنن از غیب کردن گرفته تا کشتن لیون. این rainbow six به صورت TPS هستش . ولی نمیدونم چرا تو خارجی ها انقد این بازی طرفدار پیدا کرده :-o گذشته از اینا من اصلا دوست ندارم تو نقش منفی بازی کنم. حاضرم DeadAim بازی کنم اینو بازی نکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر