RE 2 Remake تایید شد

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
0h6acwyoihh00o8n2wjj.png

کپکام رسما تایید کرد که ریمیک عنوان کلاسیک RE 2 در دست ساخت قرار دارد.

Hirabayashi تهیه کننده بازی اظهار داشت: "ما مفتخریم اعلام کنیم که تاییده لازم برای ساخت و توسعه RE 2 گرفته شده است."

وی ادامه داد: "با توجه به این اینکه کار ساخت پروژه تازه آغاز شده است، متاسفانه جزییات بیشتر یا Assetای برای به اشتراک گذاشتن در این لحظه وجود ندارد. با این وجود برای الان فقط میتوانیم به هواداران بگوییم که ما از تمامی بازخوردها و حمایت های شما در خصوص این عنوان تشکر و قدرانی می کنیم. ما مشتاقانه برای ارایه تجربه این عنوان RE که مورد استقبال تمامی فن ها است، لحظه شماری می کنیم."

Yoshiaki Hirabayashi به مانند REmake HD تهیه کنندگی این عنوان را بر عهده دارد.

Videogamer گزارش داده که این ریمیک، یک بازسازی "کامل" از نسخه اصلی برای پلتفرم های جدید است.

ویدیو معرفی

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با اینکه از طرفداری پرُ پا قُرص RE هستم ولی اصلا از این کار Capcom استقبال نمیکنم ، دیگه نمیتونه RE جدید خوب بسازه افتاده دنبال ریمیک کردن بازی های قبلی :(

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
یاد و خاطره 10 نفر تو یه کلوپ و چشما خیره به تلویزیونی که صاحب کلوپ مشغول بازی کردن RE بود زنده شد برام لول:D
کپکام داره میشه همون کپکام قدیم ...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,370
این ریمستر خب فقط به گرافیک بازی میرسن توی ریمیک دقیقا چیکار میکنن؟

گرافیک؟ داستان؟ گیم پلی؟ :d

---
من که کلا از قسمت 4 به بعد فقط بازی کردم بزار همه شون یه دستی بکشن روشون از اول بازی کنیم>:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
:|

والا من نمیدونم شما چرا اینقدر خوشحال میشید ، RE 2 & 3 بهترین سری های RE هستن ولی بازی که داستانشو میدونی ، میدونی الان قرار چه اتفاقی بافته ، انصافا لذت بازی جدید و نداره

شما گفتی RE خوب بلد نیست بسازه که اون مثال نقضش بود.

درضمن اینطوری که شما حساب میکنی پس حتما هوادارای FF هم نباید از شنیدن خبر FF VII Remake خوشحال میشدن چون بهرحال داستان که مشخصه، یا RE:Remake هم نباید اونقدر خوب میفروخت چون داستان مشخص بود.

اتفاقا برعکس، وقتی یه بازی شاهکار که مدت ها پیش اومده قراره دوباره با تکنولوژی جدید ریمیک بشه کلی هم هیجان انگیزه چون میتونی اون شاهکار رو با استانداردها و بخشهای جدید ببینی و دوباره تجربه کنی. مطمئنا همه دوست دارن کپکام بازی جدید بسازه و دوباره RE هایی در حد RE2 و RE3 ببینیم (که با توجه Revelations 2 من خیلی به آینده سری RE امیدوارم) ولی دیگه اینجوری هم نیست که با شنیدن خبر ریمیک یکی از بهترین عناوین سری، که خود هوادارا سالها آرزوی ریمیک شدنش رو داشتن از کپکام ناامید بشیم.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
:|

والا من نمیدونم شما چرا اینقدر خوشحال میشید ، RE 2 & 3 بهترین سری های RE هستن ولی بازی که داستانشو میدونی ، میدونی الان قرار چه اتفاقی بافته ، انصافا لذت بازی جدید و نداره
والا راستشو بخوای من داستان RE1 رو خورده و جویده بودم ولی وقتی RE Remake رو بازی کردم رسما چپ و راست شدم :d مخصوصا اون بخش های مربوط به لیزا رو! بابا جان این remake هستش به خدا. قراره کلی سورپرایز داشته باشه و احتمال نزدیک به یقین :d کلی جاهای جدید و از این حرفا. البته اگه هم نداشته باشه مهم نیست :d کلا re رو عشقه :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی من باور کنم که اینا اون پروژه ای که هوادار ها با UE4 داشتن میساختن رو نادیده گرفتن؟ :D به نظرم 100% اون حرکت تاثیر داشته تو این قضیه. :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شما گفتی RE خوب بلد نیست بسازه که اون مثال نقضش بود.

درضمن اینطوری که شما حساب میکنی پس حتما هوادارای FF هم نباید از شنیدن خبر FF VII Remake خوشحال میشدن چون بهرحال داستان که مشخصه، یا RE:Remake هم نباید اونقدر خوب میفروخت چون داستان مشخص بود.

اتفاقا برعکس، وقتی یه بازی شاهکار که مدت ها پیش اومده قراره دوباره با تکنولوژی جدید ریمیک بشه کلی هم هیجان انگیزه چون میتونی اون شاهکار رو با استانداردها و بخشهای جدید ببینی و دوباره تجربه کنی. مطمئنا همه دوست دارن کپکام بازی جدید بسازه و دوباره RE هایی در حد RE2 و RE3 ببینیم (که با توجه Revelations 2 من خیلی به آینده سری RE امیدوارم) ولی دیگه اینجوری هم نیست که با شنیدن خبر ریمیک یکی از بهترین عناوین سری، که خود هوادارا سالها آرزوی ریمیک شدنش رو داشتن از کپکام ناامید بشیم.

با همه حرفات موافقم ، ولی به نظرم یکی از بهترین قسمت بازی های این سبک داستانشون هست ، دوستدارم یه داستان جدید رو تجربه کنم

حالا امیدوارم که یه دستی هم توی داستان ببرن و فقط به فکر گرافیک نباشن :)

در کل دوسدارم یه RE با تکنولوژی جدید بسازن نه اینکه صرفا ریمیک کنن :)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بلاخره بعد سالها کپکام یه خودی نشون داد. این همه سال تلاش و انتظار طرفداران برای اینکه ریمیک این نسخه ساخته بشه بلاخره نتیجه داد.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
حالا امیدوارم که یه دستی هم توی داستان ببرن و فقط به فکر گرافیک نباشن :)

در کل دوسدارم یه RE با تکنولوژی جدید بسازن نه اینکه صرفا ریمیک کنن :)
یه نکته ای رو هم من اشاره کنم.:)
ریمیک کردن شماره های قبلی تو این بازی یا بازی های دیگه علاوه بر این که طرفدار های قبلی رو راضی کنه بنظرم سعی داره که این شماره ها رو با توجه به قدیمی بودنشون برای نسل های جدید که وارد این دنیا از بازی شدن فراهم کنه تا طرفدار های بیشتری رو جذب و اشنا کنه با اصل این بازی و صرفا کاری کنه که تمام اتفاقات سری های قبل رو اون ها هم تجربه کنند با گرافیک امروزی و صرفا بازی رو از شماره های 5 و6 شروع نکنند.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نسخه Fan Made به نام Resident Evil 2 Reborn بود که لینک سایتش اینه

Resident Evil 2 Reborn | Viral Gaming Technology

هر دو نسخه Unity و Unreal رو برای دانلود گذاشتن و اونجوری که توی تریلر نشون میدن انگار دوربین بازیشون یه جورایی ترکیبی بوده (ولی بیشتر مدرن هست)

امیدوارم کپکام به این پروژه و فیدبکهاش توجه کرده باشه و امیدوارم در صورت امکان هم دوربین کلاسیک و هم دوربین مدرن رو قرار بده

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
نسخه Fan Made به نام Resident Evil 2 Reborn بود که لینک سایتش اینه

Resident Evil 2 Reborn | Viral Gaming Technology

هر دو نسخه Unity و Unreal رو برای دانلود گذاشتن و اونجوری که توی تریلر نشون میدن انگار دوربین بازیشون یه جورایی ترکیبی بوده (ولی بیشتر مدرن هست)

امیدوارم کپکام به این پروژه و فیدبکهاش توجه کرده باشه و امیدوارم در صورت امکان هم دوربین کلاسیک و هم دوربین مدرن رو قرار بده
امیدوارم که اگه خواستن این کار رو بکنند حتما هردو مدل رو بزارن .نیان یه دفعه فقط مدرن بزارن بعدش خوب نشه و کل بازی و خاطرات ما با این شماره تبدیل به بکش برو جلو بشه.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر