Rayman Legends

Rayman_Legends_Box_Art.jpg

سازنده: Ubisoft Montpellier
ناشر: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2/18/2014
بازی محبوب و پرطرفدار شرکت Ubisoft در ماه August امسال برای کنسول های این نسل و PC به همراه PS Vita و Wii U عرضه گردید. حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه این بازی برای کنسول های نسل بعد Xbox One و PS4 نیز عرضه خواهد شد. این موضوع امروز در طی کنفرانس سال مالی 2013-14 این شرکت، توسط مدیرعامل کل آن تایید شد و آقای Yves Guillemot گفت که عرضه ی آن برای نسل بعد، در February 2014 برنامه ریزی شده است.
با تشکر از Ƥ.s.Y.c.H.o

همچنین اعلام شده بازی دارای چند لباس جدید از جمله لباس vass و مراحل جدید بر روی نسخه های نسل بعدی است
..........................................................
بازی چند روز دیگه عرضه میشه.دیدم تاپیک نداره،این تاپیکو زدم:d

Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
کسی هست که کمکم کنه واسه تروفی آنلاین بازی که مربوط به قسمت فوتبالشه؟
کلا فقط سه تا مونده پلات شه یکیش همینه
نیاز هست به یکی که یه دقیقه آنلاین شه باهام تو بازی
ایدی من:
Ali-najafi

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
کسی هست که کمکم کنه واسه تروفی آنلاین بازی که مربوط به قسمت فوتبالشه؟
این تروفی با چطور باید بگیرمJust kick it!حتما باید دو نفر باشیم اما نه میتونم کسی رو invکنم نه میتونم joinکسی بشم؟

این تروفی فقط آفلاین هست باید دو تا کنترلر داشته باشد. فقط یک بازی فوتبال رو ببرید تروفی رو بهتون میده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کسی پلات کرده بازی رو !!! ؟؟؟ من همه چی رو گرفتم ، فقط مونده ۱۰۰۰۰۰۰ لومس و اسومنس ۱۱ !! باز لومس رو حساب کردم ۵۰ روزه میتونم بگیرم !!! ولی اسومنش من (۱۹۰۰ پوینت دیگه میخواد ) و با مهارت خودم تو چلنج ها تا دو سال دیگه هم نمیتونم برسم ۱۱ ، اخه این چه تروفیای مسخره ایه گذاشتن تو بازی !!! اخه فقط دو تا چلنج روزانه !! که یکیشم هفت خوان رستمه !! دوستان پند و نصیحتی ندارن ؟؟ یادمه رو ps3 هم سر همین دو تا تروفی گیر کردم نتونستم پلاتش کنم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کسی پلات کرده بازی رو !!! ؟؟؟ من همه چی رو گرفتم ، فقط مونده ۱۰۰۰۰۰۰ لومس و اسومنس ۱۱ !! باز لومس رو حساب کردم ۵۰ روزه میتونم بگیرم !!! ولی اسومنش من (۱۹۰۰ پوینت دیگه میخواد ) و با مهارت خودم تو چلنج ها تا دو سال دیگه هم نمیتونم برسم ۱۱ ، اخه این چه تروفیای مسخره ایه گذاشتن تو بازی !!! اخه فقط دو تا چلنج روزانه !! که یکیشم هفت خوان رستمه !! دوستان پند و نصیحتی ندارن ؟؟ یادمه رو ps3 هم سر همین دو تا تروفی گیر کردم نتونستم پلاتش کنم
من یکماهه پلات کردم
اون ۱۰۰۰۰۰۰ لومس رو که کاریش نمتونی کنی باید هی بازی کنی تا پر بشه
تنها راه سریع لول آپ شدن گرفتن مدال دیامونده که قطعا خودت میدونی
راه دیگه هم نداره

پیشنهادم اینه قفل کن رو بازی همین ، حتما موقع انجام چلنج های روزانه حالت گوست رو فعال کن تا حرکت دیگران رو ببینی
این عبارت رو گوگل کن مهارت هایی رو یادت میده سریعتر بری
rayman legends tips

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

بعد یکسال برگشتم که بگم ، بالاخره پلات شد ، ۹ پوینت دیگه میخواست که امروز آخرین کاپ ها رو گرفتم و منتظرم آپدیت شه تا تروفی رو بده ؛!! البته چند ماهی این وسط هی ول میکردم باز بر می‌گشتم ، ولی خوب پلات کردن بازیش برام برام بیشتر از گرفتن یه تروفی بود ، بیشتر از آزمون زندگی بود ، چون من کلا چیزی رو جدی نمیگیرم و تا اگه ببینیم چیزی سخته یا زمان خیلی زیادی می‌بره رو نیمه کاره ول میکنم ، یه جورایی با پلات کردنش خواستم یه چیزی رو تو شخصیت و زندگیم تغییر بدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بعد یکسال برگشتم که بگم ، بالاخره پلات شد ، ۹ پوینت دیگه میخواست که امروز آخرین کاپ ها رو گرفتم و منتظرم آپدیت شه تا تروفی رو بده ؛!! البته چند ماهی این وسط هی ول میکردم باز بر می‌گشتم ، ولی خوب پلات کردن بازیش برام برام بیشتر از گرفتن یه تروفی بود ، بیشتر از آزمون زندگی بود ، چون من کلا چیزی رو جدی نمیگیرم و تا اگه ببینیم چیزی سخته یا زمان خیلی زیادی می‌بره رو نیمه کاره ول میکنم ، یه جورایی با پلات کردنش خواستم یه چیزی رو تو شخصیت و زندگیم تغییر بدم
سه ماه بکوب میچسبیدی با فرمول یکی طلا یکی نقره و هفتگی طلا یا نقره میتونستی زودتر بگیریش
البت بازی برای پلاس فری شد و قبلا رکوردی برای پلاتینیوم میزدی اینجا اون رکورد گلد میشد
دارم Gts رو پلات میکنم برنده شدن توی 91 مسابقه کابوسی هست برا خودش اونم مسابقات آنلاین, Level 50 هم کابوسه حساب کردم روزی یه ساعت وقت بذارم سه ماه دیگه پلات میشه، ولی ارزششو کامل داره، این بازی درجه سختیش از نظر ps3trophies. Org psnprofiles com و powerpyx نه 9 از 10 هست و تاحالا که از 2017 بازی اومده فقط 800 نفر تونستن پلات کنن و 1200 نفر اون تروفی آنلاین 91 برد در مسابقات آنلاین رو گرفتن

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سه ماه بکوب میچسبیدی با فرمول یکی طلا یکی نقره و هفتگی طلا یا نقره میتونستی زودتر بگیریش
البت بازی برای پلاس فری شد و قبلا رکوردی برای پلاتینیوم میزدی اینجا اون رکورد گلد میشد
دارم Gts رو پلات میکنم برنده شدن توی 91 مسابقه کابوسی هست برا خودش اونم مسابقات آنلاین, Level 50 هم کابوسه حساب کردم روزی یه ساعت وقت بذارم سه ماه دیگه پلات میشه، ولی ارزششو کامل داره، این بازی درجه سختیش از نظر ps3trophies. Org psnprofiles com و powerpyx نه 9 از 10 هست و تاحالا که از 2017 بازی اومده فقط 800 نفر تونستن پلات کنن و 1200 نفر اون تروفی آنلاین 91 برد در مسابقات آنلاین رو گرفتن
خیلی حال میده کلا !!!خصوصا پلات های سخت ! دیروز و امروزم onrush و bioshock 2 رو پلات کردم!! بلاد بورن هم یه باس مونده تا پلاتش ، ویچرم یه تروفی جا انداختم! ولی به نظرم بازی که نمیچسبه بهت ارزش نداره وقت بزاری پاش ،پلات برای بازیه که هر چی بازی می‌کنی ازش لذت میبری

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی حال میده کلا !!!خصوصا پلات های سخت ! دیروز و امروزم onrush و bioshock 2 رو پلات کردم!! بلاد بورن هم یه باس مونده تا پلاتش ، ویچرم یه تروفی جا انداختم! ولی به نظرم بازی که نمیچسبه بهت ارزش نداره وقت بزاری پاش ،پلات برای بازیه که هر چی بازی می‌کنی ازش لذت میبری
آره، من بازی ای خوشم نیاد بازی هم نمیکنم چه برسه به پلات حتی انحصاری باشه ;))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر