Rayman Legends

Rayman_Legends_Box_Art.jpg

سازنده: Ubisoft Montpellier
ناشر: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2/18/2014
بازی محبوب و پرطرفدار شرکت Ubisoft در ماه August امسال برای کنسول های این نسل و PC به همراه PS Vita و Wii U عرضه گردید. حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه این بازی برای کنسول های نسل بعد Xbox One و PS4 نیز عرضه خواهد شد. این موضوع امروز در طی کنفرانس سال مالی 2013-14 این شرکت، توسط مدیرعامل کل آن تایید شد و آقای Yves Guillemot گفت که عرضه ی آن برای نسل بعد، در February 2014 برنامه ریزی شده است.
با تشکر از Ƥ.s.Y.c.H.o

همچنین اعلام شده بازی دارای چند لباس جدید از جمله لباس vass و مراحل جدید بر روی نسخه های نسل بعدی است
..........................................................
بازی چند روز دیگه عرضه میشه.دیدم تاپیک نداره،این تاپیکو زدم:d

Last edited by a moderator:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Rayman Legends | PS4

با درود :D

Rayman_Legends_Box_Art.jpg

سازنده : Ubisoft Montpellier
پابلیشر : Ubisoft
تاریخ ریلیز برای نسل 8 : 18 فبریه 2014 برای NA و 28 فبریه 2014 برای اروپا

خب خب همونجوری که میدونید آخرین ساخته ی مرد دوست داشتنی یوبی سافت Michel Ancel :love: که شیر مادرش حلالش باد ( :D ) اینقدر خوب و عالی از آب در اومد که یوبی جون دلش نیومد از نسل 7 یه کپی نگیره و تو نسل 8 پیست کنه :p :D ولی بیشوخی بازی از نظر گرافیکی خیلی خفن تر شده بازی کردن دوباره اش هم حتی میتونه لذت بخش باشه :x :bighug:

Rayman Legends تو آگوست 2013 برای PC, PS3,PSV, Xbox 360 & Wii U اومد ! تونست متای 92 رو کسب کنه ( برای Wii U ) و همچنین در حضور کلی بازی خر و خفن و بزرگ تو 2013 تونست این GOTY ها ( Slashdot ، illGaming (IN) و Dealspwn ) رو هم ببره :-o :x
نکته ای که هست اینه این بازی اول قرار بود انحصاری Wii U باشه و همونطور که میبینید انحصاری هم موند :| :D (البته دستشون و دست زامبی یو درد نکنه که این انحصار رو بشکستند #:-s :D )

دوستان اگه این بازی رو بازی کردید که هیچ نکردید برای اینکه از فنا شدن نصف عمرتون جلو گیری کنید این نسخه بهترین راه حل میباشد :D

همچنین اعلام شده بازی دارای چند لباس جدید از جمله لباس vass و مراحل جدید بر روی نسخه های نسل بعدی است
با تشکر از بهرام :D

مقادیری عکس و ویدئو :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من برای Co-op ش توی لیست خریدم بود ولی یورو گیمر نوشته بود که اصلا هیچ فرقی از لحاظ گرافیکی و Content با نسخه های PS3 نداره برای همین نمی ارزه که اون پول اضافه بازی PS4 رو براش داد، اگر یکی از بچه ها گرفت اینجا برای من بگه که آیا ارزش داره یا نه؟:d (توی PS3 و Vita بازیش نکردم)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من برای Co-op ش توی لیست خریدم بود ولی یورو گیمر نوشته بود که اصلا هیچ فرقی از لحاظ گرافیکی و Content با نسخه های PS3 نداره برای همین نمی ارزه که اون پول اضافه بازی PS4 رو براش داد، اگر یکی از بچه ها گرفت اینجا برای من بگه که آیا ارزش داره یا نه؟:d (توی PS3 و Vita بازیش نکردم)
Content که خیلی خیلی طبیعی میباشد که فرقی نکرده فقط یه لباس بش اضافه کردن :| :)) :D
حالا اگه یورو گیمر میگه که دیگه حرفی نیست و نمیشه رو حرفش حرفی زد :( ولی چیزی که من دیدم با توجه به نظر شخصیم ( که اصلاً قرار نبوده بازی برای نسل 8 بیاد ، اینا با خودشون گفتن مشتی تا تنور داغه بیا نون رو بچسبونیم :D ) بهتر بودا /:) :D بعد این بازی اصلاً گرافیک هنریشه که عشقه :x گرافیک تکنیکیش که در هر صورت همینه :-/ :D
نظر شخصی ، اگه برای PS3 و ویتا بازیش نکردی که بلی ارزش صد در صد دارد :D بخوام پیشنهاد خرید به کسی بدم ، میگم برای PSV & PS3 بگیر چون همین الآن و در حال حاضر که بازی داغ داغ اومده ارزونتر در میاد :-" :D

در هر صورت بازی کردن این بازی بر هر گیمری با هر سنی واجب میباشد :bighug: :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اگه کسی بازی رو گرفت یه خبر بده برای اون تروفی Challengeها نیازمند یاری سبزتان هستیم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازی گرفتم :d
دقیقا همون بازی نسل قبله و من هیچ تفاوتی احساس نکردم.(البته بازی همچنان عالیه ولی تفاوتی با نسخه نسل قبلی نداره).اگه روی کنسول های نسل قبل بازی کردین ارزش نداره بازی بخرین(منم مجبور شدم این چند روز Rayman بازی کنم:d ).حداقل میتونستن بخش co-op انلاین به بازی اضافه کنن که متاسفانه این کارم نکردن :(
.......................
یک مرحله از بازی که خودم آپلود کردم:
Rayman Legends Xbox One

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
فکر کنم کلا یوبی سافت مرض داشته اینو گذاشته :D یکی از funترین مودهاش همین بود به خصوص که اگه میشد انلاین زد 4 نفره چی میشد.
ميتونستن فقط براي همون بخش فوتبالش co-op انلاين بذارن كه همونم نذاشتن:|
...............................
يك پيشرفت ديگه هم كه بازي كرده loading هاي بازي خيلي كمتر شده و تقريبا بدون loading :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,881
ميتونستن فقط براي همون بخش فوتبالش co-op انلاين بذارن كه همونم نذاشتن:|
...............................
يك پيشرفت ديگه هم كه بازي كرده loading هاي بازي خيلي كمتر شده و تقريبا بدون loading :d

حالا جالبیش این بود همون سرورهای بخش چلنج هم یه ماه بعد از اومدن بازی به زور کار میکردن. خیلی وقتا قطع میشد یا کلی طول میکشید تا وصل بشه بری تو بازی.

مرحله که اضافه نکردن ؟ فکر کنم فقط یه کاراکتر اضافه شده توی تریلر نشون میداد یادمه :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حالا جالبیش این بود همون سرورهای بخش چلنج هم یه ماه بعد از اومدن بازی به زور کار میکردن. خیلی وقتا قطع میشد یا کلی طول میکشید تا وصل بشه بری تو بازی.

مرحله که اضافه نکردن ؟ فکر کنم فقط یه کاراکتر اضافه شده توی تریلر نشون میداد یادمه :D
اون كه خيلي بد بود بعد دو هفته تكرار ميشد :|.
من كه مرحله إضافي تا الان نديدم ولي شخصيت زياد اضافه كردن كه با رد كردن مراحل باز ميشن:d

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
ارزش خریدو نداره ب هیچ وجه :)
خود بازی محشره ها ! ولی ۲بار رو ۳۶۰ تمومش کردیم !
البته اگه یه کاری میکردن فریم بازی بره بالا ۶۰ خیلی خوب میشد ! مثلا ۱۲۰ بود عالی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر