Rayman Legends | Xbox 360

Tardid

کاربر سایت
Aug 22, 2013
20
نام
حمید
با این نمراتی که این چند تا از دوستامون به بازی دادن و تعریفاتی که ازش کردن حتما میرم بازیرو میگیرم ببینم چه جوریاست
این تعریفا درست بود یا نه
نکنه عـروس تعریفی... از آب در بیاد :d8-}:-"

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
با این نمراتی که این چند تا از دوستامون به بازی دادن و تعریفاتی که ازش کردن حتما میرم بازیرو میگیرم ببینم چه جوریاست
این تعریفا درست بود یا نه
نکنه عـروس تعریفی... از آب در بیاد :d8-}:-"

شک نکن در خرید بازی حتی 1 میلی ثانیه...:D

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
تو این هم مثل نسخه ی قبلی باید تو هر مرحله 5 تا از اون شکلکا جمع کنیم؟
شما لایو بازی می کنید که این همه اچیومنت میگیرید؟وقتی با اکانت لایو به اینترنت وصل باشم و وارد بازی شم راحت میتونم انلاین بازی کنم؟

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
بازیش در یک کلمه شاهکاره. خعلی باحاله!! من و دوستم دونفره بازی کردیم از خنده داشتیم دیوار رو گاز میگرفتیم:d!!! فقط مورفی(اونی که راهنماییت میکنه) از سرعت بازی کم میکرد که اونم بهش عادت کردم. بهترین بازی بود که تو تابستون کردم!

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان این lum ها به چه دردی میخوره آخه هیچ هیجان نداره تو نسخه قبل وقتی لام میگرفتی از اون صورتک ها بهت میداد این فقط جام میده و کرکتر باز میکنه
بازیش شاهکاره زمان مثل جت جنگی میره

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان این lum ها به چه دردی میخوره آخه هیچ هیجان نداره تو نسخه قبل وقتی لام میگرفتی از اون صورتک ها بهت میداد این فقط جام میده و کرکتر باز میکنه

این ایرادی که گرفتی فقط از چشم شما ایراد دوست عزیز

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن

چرا دیگه با همین لام‌ها کاراکتر باز میشه. تو قسمت heroes. یه سری اچیومنت هم داره مثلاً یه میلیون لام

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام

97% اجرا می شه یا باید برنر باشه؟
من 97% زدم ولی توی یکی از مرحله ها نمی ره. البته دیسک هم خش زیاد خورده بود. می خوام ببینم مشکل از خش ها بوده یا از رایت؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
مولتی(افلاین) رفتن با دوستان خیلی خوبه فقط یک مشکلی هست اونم نا هماهنگی هست .
من وقتی تنها میرم تمام ایتم ها و ...جمع میکنم و یک مرحله رو پوست کنده میرم ولی در مولتی کافیه یکی از دوستان خراب کار باشه اونوقت بازی خراب میشه.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره منم بازی گرفتم و رفتم رایت عادی هم گرفتم کشکلی نداشت و نصب هم شد واقا انتهای fun این بازی من 2-3 ساعت یه سره رفتم فقط دیگه کم مونده بود درو دیوارو گاز بزنم یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این تابستون بازی کردم ولی زیاد دست و دلم به بازی کردنش نمیره همه مون هم دلیلشو میدونیم ...

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بالاهرع منم بازی گرفتم و رفتم رایت عادی هم گرفتم کشکلی نداشت و نصب هم شد واقا انتهای fun این بازی من 2-3 ساعت یه سره رفتم فقط دیگه کم مونده بود درو دیوارو گاز بزنم یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این تابستون بازی کردم ولی زیاد دست و دلم به بازی کردنش نمیره همه مون هم دلیلشو میدونیم ...

من دلیلش رو نمی دونم!:-/

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چقدر طولانی ـه :| همین هیرو هارو از اول تا آخر داشتم می دوئیدم تا به آخر سالون رسیدم سرم درد گرفت :| احتمالا بیشتر از 12-13 ساعت باشه.

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
دوستان یه سوال... برای آنلاین بازی کردن این بازی داشتن اکانت گلد کافی هست ؟ یعنی دیگه نیازی نیست مبلغی پرداخت کنیم تا قابلیت لایو براش فعال بشه؟​
آخه شنیده بودم میگفتند یوبی سافت لایو ریمن رو پولی کرده و باید پول بدی تا بتونی لایو بازی کنی… این نسخه هم همینطوره یا میشه مجانی با ایکس باکس لایو آنلاین بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر