Rayman Legends | Xbox 360

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یه لینک بدید ما هم دانلود کنیم! لینک های صفحه قبل خرابه!!

بیا این لینک بهرام سالمه.

ویرایش: به نظر سایت Putlocker مشکلی برای سروراشون پیش اومده دارن درستش می کنن. تا یک ساعت دیگه درست می شه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
شانس گند من رو میبینید؟ الان که 15 گیگ ترافیک فشفشه 5روزه های وب رو خریدم تا با خیال راحت فیلم بگیرم و ایضا بازی لایو و DLC , زد سرورهای پات لاکر خراب شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شانس گند من رو میبینید؟ الان که 15 گیگ ترافیک فشفشه 5روزه های وب رو خریدم تا با خیال راحت فیلم بگیرم و ایضا بازی لایو و DLC , زد سرورهای پات لاکر خراب شد!
خوب با خود لایو دانلود کن.
این سایت هم هست که میتونی دانلود کنی
Rayman Legends Demo Download

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
لامصب عجب چیزی بود :d

دیشب زدم رو دانلود ! تموم که شد ، اکسترکت کردم ! یه فایل بهم داد و با برنامه هورایزون ریختم تو پوشه دمو . ..... :d

خیر سرم دیشب قرار بود زود بخوابم ! به جاش نشستم دمو رو دانلود کردم و تا ساعت 6 صبح بازی کردم :d

انصافا خیلی باحاله ! اگه دانلود نکردین ! حتما دانلود کنید :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
co op دمو چی میخواد بشه آخه؟ صبر میکردی تا بازی اصلی دیگه

تازه این همه بازی خوب قرار بیاد فکر نکنم این بازی به ذهنت برسه :|

نه باو من الان بیشتر منتظر اینم تا دیابلو.:D

خیلی بازی فان و جذابی ـه. منم با کوآپ اینترنتی این اصلا کیف نمی کنم. خیلی رو دررو باحال تره.:D

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
باحالترین مرحلش ، سومیش بود که آهنگ میخوندن =)) کلی خندیدیم سر اون مرحله :d

نسخه قبلیش هم باحال بود ! ولی این دیگه زیادی باحاله :d خدا کنه از این جور مراحل بیشتر داشته باشه :d

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من سری قبل رو بازی نکردم، ولی یه جا خوندم که تو این بازی چند مرحله از سری قبل رو هم داره، درسته؟ اگه داره به نظرتون برم سری قبلی رو بخرم یا با همین میشه فازی گرفت، چون تا حالا این تیپ بازی رو روی X360 نرفتم فقط رو PS1 این مدلی بازی کردم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من سری قبل رو بازی نکردم، ولی یه جا خوندم که تو این بازی چند مرحله از سری قبل رو هم داره، درسته؟ اگه داره به نظرتون برم سری قبلی رو بخرم یا با همین میشه فازی گرفت، چون تا حالا این تیپ بازی رو روی X360 نرفتم فقط رو PS1 این مدلی بازی کردم

من بازی قبلی رو بازی کردم هم روی 360 هم روی pc . آره طبق گفته دوستان بازی باحالی بود اما اگه این هم چندتا از اون مراحل رو داشته باشه فکر کنم خرید همین واست کفایت کنه آخه بازی جدید زیادی باید بخری در آینده ولی به هر حال نظر و میل خودتونه .

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
به شخصه بعضی وقتا واقعا حالم از بازی های هاردکوره بکش بکش به هم میخوره!:d توی این وضعیت که بازیا یا بکش بکشه,یا ریسینگه,یا فوتباله,همچین بازی هایی غنیمتیه چون برخلافه بیشتره بازیا که ادمو به چالش و زحمت میکشن,هدفشون فقط Fun هست.البته توی این مورد وضعیت ایکس باکس بخاطره کینکت خیلی بهتره PS ـه.مثلا Puss In Boots . در کل آدم اگه هم وقت داشته باشه هم حوصله 2 کنسول(که من هیچکدومشو ندارم:d ) خرید یه Wii U واجب میشه.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
شماره قبلی رو حتما بگیر بازی کن. خیلی عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر