Rayman Legends | Xbox 360

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
همون لینکی که بهرام گذاشت رو استفاده کن من گرفتم سالم بود.
آخه من سیستمم Horizon رو اجرا نمی کنه. :d
حالا راهی نداره که ما اینو از لایو دانلود کنیم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
عجب حالی داد واقعا عالی بود. فقط یه سوال داشتم
یکی از مراحل بصورت زمانیه که هرچی سریعتر تمامش کنی بهتر وقتی اون رو تموم کردم یه مرحله دیگه باز شد ولی وقتی میرم تو اون مرحله تو لودینگش دستگاه هنگ میکنه و دیگه نمیره مشکل کجاست؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دمو فوق العاده بود ! :D
مرحله اول یه کم آروم بود و داشتم کم کم ناامید میشدم ، ولی هرچی جلوتر میرفت جذابیتش بیشتر میشد و توی مراحل بعدی عالی شد ! اون مرحله موزیکال هم محشر بود و البته متأسفانه خیلی آسون !
مراحل زمانی هم خیلی جالب بودن و بسیار حال کردیم ! :D
در مجموع تنها مشکل بازی Murfy (اون سبزکه) بود. برای نسخه های Wii U و Vita خیلی خوبه ، ولی توی بقیه نسخه ها یه کم مزاحمه و سرعت بازی رو میگیره. البته خوشبختانه توی همه مراحل نیست.
انقدر دمو حال داد که دوست دارم یه 10،15 بار دیگه بازی کنم ولی حیف که فردا پس فردا کنسول دم دستم نیست. :(

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منم همین الان دونفره بازی کردم. بسیار خفن تر شده بود.:D از دستش ندین.:D

دمو فوق العاده بود ! :D
مرحله اول یه کم آروم بود و داشتم کم کم ناامید میشدم ، ولی هرچی جلوتر میرفت جذابیتش بیشتر میشد و توی مراحل بعدی عالی شد ! اون مرحله موزیکال هم محشر بود و البته متأسفانه خیلی آسون !
مراحل زمانی هم خیلی جالب بودن و بسیار حال کردیم ! :D
در مجموع تنها مشکل بازی Murfy (اون سبزکه) بود. برای نسخه های Wii U و Vita خیلی خوبه ، ولی توی بقیه نسخه ها یه کم مزاحمه و سرعت بازی رو میگیره. البته خوشبختانه توی همه مراحل نیست.

آره اون مرحله موزیکال رو که 5 بار رفتم سیر نشدم.:D یعنی یه هارمونی داشت که آدم هیچ جا نمی بینه. :bighug: مرحله زمانی آخر هم که طلا گرفتنش نیم ساعت طول کشید.:D اون مورفی هم آره منم به خاطرش یه چند بار مردم ولی عادت کنی مطمئنا به یکی از بهترین چیزا تبدیل می شه.

انقدر دمو حال داد که دوست دارم یه 10،15 بار دیگه بازی کنم ولی حیف که فردا پس فردا کنسول دم دستم نیست. :(

بیا باهم بازی کنیم.:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
منم دمو بازي كردم فرق العاده بود.با توجه به حجمي كه داشت خيلي كامل بود.فقط اگه ميشد co-op انلاين هم بازي كرد عالي ميشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر