Rayman Legends برای PS3 و Xbox 360 نیز عرضه خواهد شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
یوبیسافت تایید کرد عنوان Rayman Legends که انحصاری کنسول WII U بود, برای PS3 و Xbox 360 نیز عرضه خواهد شد.
Rayman.jpg

طبق اطلاعاتی که برای VG247 فرستاده شده,این بازی در سپتامبر امسال عرضه خواهد شد و سازنده ان همان
سازنده نسخه WII U یعنی Ubisoft Montpellier خواهد بود.

" بسیاری از صاحبان PS3 و Xbox 360 و فن های ریمن به ما گفتند:که می خواهند این عنوان را تجربه کنند,
پس ما تصمیم گرفتیم که انچه طرفداران می خواهند را انجام دهیم و مخاطبان بیشتری نیز برای این بازی
خلاقانه و به یادماندنی جذب کنیم"

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تک تک انحصاری های نینتندو دارن برای کنسول های دیگه تایید میشن که :-o چه خبره /:)
اون هم بازی هایی که هنوز ریلیز نشدن :|

ماریو و زلدا برای ما ها نمیان!؟ :-/ :|

پس با این اوصاف Bayonetta 2 هم میاد >:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
پس با این اوصاف خدا رو شکر Bayonetta 2 هم میاد >:d<
خدا کنه8-|
فقط از این نگزانم که Rayman سخت افزار خیلی شاخی نمی خواد،ولی Bayonetta می خواد و از اون جایی که روی Wii U می سازنش نشه به راحتی پرتش کنن.:-s

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
انقدر مطمئن بودم این بازی مولتی پلتفرم می شه که وقتی میخواستم تاپیک رو باز کنم با خودم می گفتم تاپیک قدیمیه و خبرش رو قبلا نخوندم؟!
نات سورپرایزد @ آل ...
===
منتظر اصلی کاری ایم :shrewd: ...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
انقدر مطمئن بودم این بازی مولتی پلتفرم می شه که وقتی میخواستم تاپیک رو باز کنم با خودم می گفتم تاپیک قدیمیه و خبرش رو قبلا نخوندم؟!
نات سورپرایزد @ آل ...
===
منتظر اصلی کاری ایم :shrewd: ...
اصلی منظورت بایونتا 2 هست:dانشالله اون هم تایید می شه:dبعدش هم زلدا wii u براشون تایید می شه:dخل شد نینتندو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی خاک بر سرش با این انحصاری نگه داشتنش :|
البته امکانات و قابلیت های Wii U نداره اما بازم همین که روی کنسول های دیگه میاد یعنی بی عرضگی نینتندو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر