Rayman Legends برای PS3 و Xbox 360 نیز عرضه خواهد شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
یوبیسافت تایید کرد عنوان Rayman Legends که انحصاری کنسول WII U بود, برای PS3 و Xbox 360 نیز عرضه خواهد شد.
Rayman.jpg

طبق اطلاعاتی که برای VG247 فرستاده شده,این بازی در سپتامبر امسال عرضه خواهد شد و سازنده ان همان
سازنده نسخه WII U یعنی Ubisoft Montpellier خواهد بود.

" بسیاری از صاحبان PS3 و Xbox 360 و فن های ریمن به ما گفتند:که می خواهند این عنوان را تجربه کنند,
پس ما تصمیم گرفتیم که انچه طرفداران می خواهند را انجام دهیم و مخاطبان بیشتری نیز برای این بازی
خلاقانه و به یادماندنی جذب کنیم"

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
بيچاره كسايي كه به خاطر انحصاريهاي شركتاي third party مثه همين rayman و نينجا گايدن و بايونتا رفتن wiiu خريدن.....

بازم اخر سر بايد همون بازيهاي ثابت و هميشگي نينتدو مثه ماريو و زلدا و ... باعث فروش كنسولش بشن

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
به قران همین امروز تو فکرش بودم که چی میشه مگه این بازی برای کنسول های دیگه هم بیاد:(
الان اومدم این خبر خوندم این جوری شدم:-o
بهترین خبر ممکن بود مرسی Ubisoft>:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
62izy85.gif
4ytbp1d.gif
62izy85.gif

با اینکه تقریباً مطمئن بودم میاد ، ولی باز هم از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم !
اولش تعجب کردم که چرا الآن توی این فاصله کم باقی مونده به عرضه بازی ، اعلام کردن که مولتی پلتفورم شده. نگو کلهم افتاده به سپتامبر و نسخه Wii U هم اون موقع میاد ! عجیبه چون اول که قرار بود Launch Title باشه ، بعدش یه دموی تر و تمیز هم براش اومد ، چند وقت پیش هم گفتن فوریه 2013 میاد. ولی الآن یه دفعه اعلام شده با بقیه کنسول ها توی سپتامبر عرضه میشه !!! انگار کلاً همه چی یه دفعه برعکس شد و از انحصار Wii U که در اومد هیچ ، حتی تاریخ عرضه ـش روی Wii U رو هم به زور انداختن با بقیه کنسول ها ! :D
پیش به سوی دنباله یکی از بهترین تجربه های این نسلم !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بازی زیر سایه GTA V می‌ره اشتباه بزرگشون انداختن تاریخ بازی برای سپتامبر بود اون وقت دیگه امید‌ها برای آمدن Beyond Good & Evil 2 کم میشه چون Michel Ancel گفته بود عرضه این بازی بستگی به موفقیت Rayman Legends داره. فروش این بازی با زمان عرضه GTA V نگران کنندس فقط کاشکی سپتامبر عرضه نمی‌شد یک ماه جلوتریا عقب‌تر.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نمی‌خوام تریپ ناراحت بزنم، ولی واقعاً نینتندو داره خیلی ضرر می‌کنه. Castlevania: Mirror of Fate، Resident Evil: Revelations و ... ، حالا هم Rayman Legends. اکثر انحصاری‌های نینتندو یکی پس از دیگری در حال مالتی شدن هستند. فقط اصلِ کاری مونده که انشاء الله سِگا هم بزودی برای Bayonetta 2 دست به کار می‌شه:D.

تاریخ انتشار این بازی، بدترین موقع است. الآن با توجه به مشکلات اقتصادی، مطمئناً این بازی در مقابلِ GTA V، فکر نکنم بتونه حرف‌هایی برای گفتن داشته باشه و قطعاً به فروشش لطمه می‌خوره.

تشکر بابت خبر.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بایونتا 2 عمرا روی 360 و ps3 نمیاد چون بدون نینتندو بایونتا ساخته نمی شه و اون هیولا اخر تریلر دوم عمرا روی 360 و ps3 اجرا بشه:dزامبی یو هم که از اسمش معلومه یوش رو واسه این گذاشتن :d
به اریا هم تبریک می گم >:d<
به زودی هم اگر بشه یک مصاحبه با نینتندو ترتیب می دم ببینم چه مرگش هست ریمن رو ول کرد

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
وای این خبر من دیوونه کرد رسما :D البته مطمئن که بودیم ولی تاییدش خیلی حال داد به آدم :D
فقط یه چیزی یوبی سافت نمیتونه بازیش زودتر عرضه کنه؟ :| این که زیر GTA V له میشه و چیزی ازش نمیمونه که :|

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
بایونتا 2 عمرا روی 360 و ps3 نمیاد چون بدون نینتندو بایونتا ساخته نمی شه و اون هیولا اخر تریلر دوم عمرا روی 360 و ps3 اجرا بشه:dزامبی یو هم که از اسمش معلومه یوش رو واسه این گذاشتن :d
به اریا هم تبریک می گم >:d<
به زودی هم اگر بشه یک مصاحبه با نینتندو ترتیب می دم ببینم چه مرگش هست ریمن رو ول کرد

ZombiU به نظر من صد در صد مالتي ميشه، اما بايونتا 2 (نه باقي سري) فكر نكنم برا كنسول ديگه اي بياد.

پ.ن: هيچكي نينتندو رو دوست نداره، هيچكي نينتندو رو نمي خواد :d
پ.ن2:آقا آريا ما شيريني مي خوايم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر