Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
Twin Peaks Season 1 - 9/10
عالی بود! هر چند الآن ایده ـش تکراریه، اما بازی ها و کلاً فیلمنامه فوق العادست. قسمت پایانی هم خیلی خوبه... جو جالبی هم داره. کاملاً یاد Alan Wake و اینا میندازه آدم رو.

@آرش: فصل دوم زیرنویس داره؟! :D
آره زیر نویس داره، آخه نسخه‌ای که من دارم از Retail اصلی سری کپی گرفتن، منو دارو این حرفا. رو دیسک هستش :d

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بد ندیدم به نسبت چیزایی که دیدم این پست قبلیم رو آپدیت کنم:

American Horror Story - Season 1

پنج قسمت اولش رو دیدم، اوایلیش خیلی خوشم اومد از سبک و style ـش ولی کم کم داره اون جذابیت رنگ میبازه، امیدوارم بتونه خودشو نگه داره.

اوایلش خیلی خوب بود، قسمت اولش که منو شوکه کرد ولی خیلی پس رفت کرد آخرای فصل اول، شاید اصلا ادامه اش رو نبینم. برای کسی که سینمای کلاسیک رو زیاد نمیشناسه شاید جذاب باشه وگرنه حرکت های اساسیش رو تابلو کش رفته، نمیگم از کی و کجا که اسپویل نشه واسه ملّت. کلا اوایلیش خیلی خوب بود، حیف.

Breaking Bad - Season 5:

فصل پنجمش از چهارم بهتر بود، کلا همیشه روند صعودی داشته، هرچند کم کم داره برام خسته کننده میشه.

اینو دانلود کردم از اونجایی که ندیدم ولی اینقد دوسش دارم دلم نمیاد ببینم. اینجور آدمیم.

Dexter - Season 1:

کلا از این بابا خوشم نمیومد ولی گفتم بشینم درست ببینم و میتونم بگم خوب بود، تک گویی هایی که داره به سبک و سیاق Max Payne منو یاد اون مرحوم میندازه. twist های داستانیش هم بدی نیست. سریالی که هفت فصل ادامه داشته نباید خیلی بد باشه، البته به نظر اکثریت اینطوره.

فصل دوم رو یکمش رو دیدم، فعلا که اتفاق خاصی نیفتاده، کلا انتظارم ازش بالا نیست واسه همین لذت بخشه تقریبا.

Fringe - Season 1:

اینو برای بار فک کنم سوم دارم میبینم، خیلی خوبه. مخصوصا فصل اول تا اواسط سوم که نزدن تو خاکی، خیلی original ـه.

اینم ندیدم باز. خیلی هم مشتاق نیستم، مخصوصاسر فصل دومش که میدونم شروع میکنه به چه کارایی.

Homeland - S1:

سخته در موردش نظر دادن چون کامل ندیدم هنوز ولی خوب اون داستان پیام پنهان داشتنش خیلی رو هستش میره رو اعصاب ولی خوش ساخته. از این فرمول "قهرمان پلیس بلوند" خیلی دارم خسته میشم.

اوایلش خیلی امید داشتم، تقریبا تا آخر فصل دیدم ولی باز همون آش و کاسه و همون حرفای همیشگیشه. twist های داستانیش بد نیست ولی فک نکنم برم فصل دومش رو ببینم. دو اپیزود از فصل اول رو ندارم، حوصله گرفتنشم ندارم، دیگه خودتون بخونین. از این حرفی که هی اسرار داره بگه متنفرم، اصلا جنس این حرف ها و پیام های پنهانی حالمو بهم میزنه.

How I Met Your Mother - S8:

اینو من فک کنم تا فصل 4 یا 5 دیدم بعد دیگه حالم بهم خورد ولش کردم. گفتم از فصل هشت بگیرم ببینم فرقی کرده یا نه. تا اینجا که همون داستان بود و احتمالا ولش کنم.

مزخرفه، مثله احمقا وقتمو تلف میکنم. سریال طنز خوب ندارم و سراغ هم ندارم. گه گداری یکی میبینم. خیلی بده. هر فصل دقیقا همون فصل قبلیه! حال آدمو بهم میزنن، یه طوری شده که هرچی هم بشه میدونی فلانی باز بهم میزنه و برمیگرده سراغ کی. بسه دیگه بابا.

Sherlock - S1-2:

من کیم در مورد شرلاک چیزی بگم.

ای وای ... ای وای ... ای وای ... از بهترین ساخته های همه زمان هاست.

The Big Bang Theory - S6:

اینم داستان HIMYM شد، البته فک کنم از فصل قبل دو-سه تا رو ندیدم فقط. همه از فصل ششم شاکی هستن، من که چار قسمت دیدم اونقد بدم نیومد ولی خیلی تو دام تکرار افتاده شدید.

این فصلش بدی نیست ... ولی خوب خیلی تکراریه، خیلی. بابا یه تغییری چیزی. البته اینا دیدن فرموله جواب میده میترسن دس بزنن ظاهرا. انگار فصل اولش رو میبینم. مثله HIMYM.

The Killing - S1:

این داستانایی که خیلی عادی شروع میشن و همینطوری زوایای پنهانشون رو میشه رو خیلی دوس دارم، مثله L.A. Noir میمونن. نصف فصل اول رو دیدم و بدی نبوده، جذابیتش خیلی سردستی و دم دستی بودنشه برام.

اوه ... من انتظارم از این خیلی پایین بود ولی خیلی خوب شد آخراش ... خیلی سریاله جدی ایه، واقعا لذت میبرم. لوکیشن های بارونی و سرد ... روابط پیچیده و علاقه پنهانی دو پلیس همکار ... twist های بجا ... یکمی هم آب بندی داره ولی خوب میخشم. نمیدونم فصل دومش چی شده که فصل سوم رو کنسل کرده بودن ولی این فصلش که من خیلی لذت بردم، البته اپیزود آخرش رو همین الان میخوام ببینم.

The Simpsons - S 24:

اینم مثله HIMYM در طول سالها کم و بیش خیلی دنبال کردم ولی میزنه یه جاهایی که نمیخوام بگم و من دوست ندارم. خیلی هم به نظرم باید آمریکایی باشی، یا آمریکایی زندگی کنی، که خوب درکش کنی.

ای بابا، میگن بگو خوبه. همون چیزیه که باید باشه، نه بهتر و نه بدتر.

اونایی که ندیدم رو از نقل قول پاک کردم.

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
Party Down

آخرین سریالی که مدتی پیش دیدم، واقعا 10/10 هست. طنز بسیار غنی ای داره و فیلمبرداریش دستی هست که به ارزش می افزایه.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
The Walking Dead Season 3 7/10

با همچین Season Finale حداقل 1 نمره از نمره ای که می خواستم بهش بدم کم می کنه. هر فصل Walking Dead هم تقریباً اینجوری خلاصه می شه:
شروع خیلی خوب، روند متوسط و کمی کسل کننده همراه با قسمت های خیلی خوب و بد، پایان عالی. (که متأسفانه فصل آخر فاقد این نکته بود.)

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
justified season 1
اصلا خونسردی خاصی که ریلن داره به نظر من این کاراکتر و خیلی جا انداخته و فضای سریال هم با سریال های مشابهی که دیدم خیلی متفاوته. حسرت من از اینه که چرا زودتر شروع به دیدنش نکردم. این فصل اول هم روند بسیار خوبی داشت.
8.5/10

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
چون بصورت دیوانه واری تمام 6 سیزن Californication رو پشت سر هم دیدم، فصل فصل توی هم پست امتیاز و نظرم رو میدم و میگم:

سیزن 1: 9/10

یک سیزن با فضای نسبتاً رنگی و شاد، که مارو به خوبی با شخصیت های داستان از همون قسمت اول آشنا میکنه، اما هنوز خیلی حرف واسه گفتن هست. کل سیزن روی یک موضوع کلی میچرخه که به رسم سریال هر قسمت داستان خاص خودش رو هم در کنار داستان کلی سیزن پیدا میکنه. نحوه انتقال داستان توی این سیزن کندی خاص خودش رو داره که البته نکته مثبتی هم محسوب میشه چون بیشتر به ما وقت برای آشنا شدن با کرکتر های داستان رو میده.

سیزن 2: 9/10

سیزن دوم یک شروع خیلی خوش بینانه و غیر منتظره داره، و از وسطای کار جوش به کلی عوض میشه، برای کسایی که طرفدار راک ن رول هستن میتونه یک حس و خاطره خوب باشه، و میشه گفت یکی از قویترین شخصیت های جانبی سریال، لو اشبی هم توی همین سیزن معرفی میشه. بیشتر با هنک مودی شخصیت اول داستان آشنا میشیم و تصمیم های معصومانه و احمقانش رو بیشتر درک میکنیم.

سیزن 3: 7/10

کلاً با این سیزن نتونستم ارتباط برقرار کنم، یک سیزن نسبتاً مجلهول الحال که بیشتر سعی کرده جو سریال رو به یک فیلم کمدی درجه 2 هالیوودی تبدیل کنده، روند داستان هم اصلاً دچار دگرگونی خاصی نمیشه و کلاً چیز خاصی ازین سیزن نصیبتون نمیشه! کارهای احمقانه هنک هنوز هم ادامه دارن و فقط درگیر یکسری ماجرای خاله زنکی میشه!

سیزن 4: 10/10

به جرات بعد از یک سیزن نسبتاً بی کیفیت، شاهد شاهکار و نقطه اوج داستان و سریال هستیم. جو داستان یک ترکیب کامل از همه چیزایی هست که کلیفورنیکیشن مدعی نمایششون هست، طنز تاریک، جو پر هرج و مرج، اتفاقات غیر منتظره، آشنایی کامل با شخصیت هنک مودی و بقیه اعضای پایدار داستان و... پایان هر اپیزود شما رو به کلی فکر فرو میبره و بیشتر مجذوب هنک میکنه و یک پایان بسیار تاثیر گذار

سیزن 5: 9/10

یک سیزن قوی، نه به اندازه سیزن 4 ولی با کلی حرف واسه گفتن، دوباره جو سریال یکم زیادی طنز شده که اما اینبار جلف و نچسب نیست و حس خوبی میده، انگار که نویسنده میدونسته بعد از سیزن 4 یکم به فضای شاد نیازمندیم! داستان به خوبی پیش میره و هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت! با یکسری فلشبک بیشتر از گذشته هنک با خبر میشیم و پایانی خیلی خیلی غیر منتظره

سیزن 6 رو هنوز کامل ندیدم و میذارمش واسه بعد، اما درکل کسایی که این سریال رو ندیدن، بهتون با تمام وجود پیشنهادش میکنم! کلیفورنیکیشن یک هنجار شکنه، یک شخصیت به حساب lost in the world داره که قلبش کاملاً پاکه، عاشق زن هاست، به شدت چــارم داره و تنها مشکلش واسه دیگران که مزیتش واسه سریال محسوب میشه مشکل سازیا و حاشیه هاشه، یکسری استاندارد های خاص داره که شخصیت بشدت دوست داشتنیش رو تثبیت میکنه و عقایدی که تا لحطه مرگ هم همراهشونه، حتی اگر برای بقیه خیلی پوچ باشن.

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
10 سیزن اول The simpsons
9\10
یکی از بهترین سریال هایی که به چشم دیدم کمدی فوقالعاده و آموزنده وباحال و فراموش نشدنی و....هومر و...

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
justified season 1
اصلا خونسردی خاصی که ریلن داره به نظر من این کاراکتر و خیلی جا انداخته و فضای سریال هم با سریال های مشابهی که دیدم خیلی متفاوته. حسرت من از اینه که چرا زودتر شروع به دیدنش نکردم. این فصل اول هم روند بسیار خوبی داشت.
8.5/10
سریال خیلی خوبی هستش ،فصل های 2 و 4 عالین و جزو بهترین سریال های پخش شده از تلویزیون استکبار ه به نظرم
9/10

آخرین ویرایش:

Jaquar the III

کاربر سایت
Mar 21, 2013
84
The Vikings

فعلا تا قسمت 6 - 7 فصل یکش اومده بنابراین نمره دادن بهش جایز نیست! ولی ازونجایی که توش میگیرن کشیش ها رو سلاخی میکنن و مسیحیت را به سخره میگیرن، همین برای توصیه‌ شدنش از طرف من در این تاپیک کافیه. وایکینگ ها همان اجداد بندهای امروزی بلک متال و پراگ.راک اسکاندیناوی هستند. :d

با تشکر از شبکه وزین History

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
South Park Season 5
10/10

- اوه الله ، کشتند کیوان رو !

- هو ، د**ث !!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

برا ما ایرانیها ، فکر کنم خنده دار ترین تیکه کل سریال باشه ! :D سری اول دیدم از شدت خنده نفسم گرفتته بود ! :D :))

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Arrested Development S04
9/10
7/10
نمره اول در مقایسه با سریال های طنز دیگه.
نمره دوم در مقایسه با فصل های قبلی همین سریال.
تفاوت نمره هم به خاطر این بود که فرم سریال عوض شده .تو فصل های قبلی تمرکز رو شخصیت خاصی نبود و همی شخصیت ها با هم تعامل داشتن اما تو این فصل هر قسمت تمرکز روی یک کارکتره که این دامنه ی جک های هر قسمت رو محدود کرده البته شخصیت پردازی ها مثل همیشه عالی بود و اگه فرم قبلی رو حفظ میکردند بهترین فصل این سری میشد.
اگر چه باید گفت که هر دو قسمت مربوط به GOB عالی بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
The Walking Dead Season 1 : 9/10
The Walking Dead Season 2 : 8/10
The Walking Dead Season 3 : 9/10

The Vampire Diaries Season 1 : 7.5/10
THe vampire Diaries Season 2 : 8.5/10
The Vampire Diaries Season 3 : 8.5/10
The Vampire Diaries Season 4 : 7.5/10

Breaking Bad Season 1 : 8.5/10
Breaking Bad Season 2 : 9/10
بقیشو هنوز ندیدم:D

Arrow Season 1 : 8.5/10

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
How I Met Your Mother S1-7

اگر خواهیم با یک جمع بندی کلی به این سریال نمره بدهیم , به نظر من 6/10 بیشتر برازندش می باشد زیرا سریال تا فصل 5 به نظرم خوب و یا خیلی خوب پیشرفت ولی بعداً با افت شدیدی رو به رو شد که فکر کنم باعث شد خیلی از طرفدار هاش را از دست بدهد و به خاطر همین از من نمره ی کمتری دریافت کرد و فکر کنم این نمره منصفانه تر باشد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر