Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
The Walking Dead - Season 1

خیلی خوب بود:D فقط یه سری چیزها رو اصلا توضیح نداد (شاید تو سیزن بعد توضیح بده). یکی دو تا شخصیت هم خوب روشون کار نشده بود و مثلا وقتی میخواستن بمیرن من هیچ احساسی بهم دست نمیداد:D به جز این دیگه مشکل خاصی نداشت به نظرم.

نمره: 8

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Archer Season 1
9/10
راجع به یه مامور MI6 به نام Sterling Archer هستش.
یکی از بهترین صداگذاری های ممکن در بین انیمیشن ها رو داره. همینش باعث میشه کمدی تر هم بشه.
اگه سریال انیمیشن نمیبینید اینو باید حتما جزو استثناتون قرار بدید. البته بازم ممکنه با هر طبعی نسازه.

22896299159515172260.jpg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Wolverine And The X-men

واقعا به جرئت می تونم بگم اگه از 10 تا سری انیمیتد برتر تاریخ بخوایم نام ببریم ، سری دهه 90 X-men ، سری Evolution و همچنین سری Wolverine And The X-men حتما بینشون هستن . این سری سال 2008 و 2009 می رفته رو آنتن و تا الان فقط 1 سیزنش اومده و مثل این که 2 3 سال سیزن دومش به حالت تعلیق در اومده بوده و کنسل شده ، ولی خبر خوش اینه که انگار قراره سیزن 2 ـش از 2013 بیاد رو آنتن :D من واقعا با این سری فوق العاده حال کردم . هم شخصیت پردازی کاراکتر ها ؛ هم داستان و هم فضای سری بسیار خفنه . حضور پر رنگ Emma Frost هم در سری بسیار لذت بخشه :D همینطور سری از اسمشم معلومه ، به صورت خیلی زیادی ولورین داره که عالیه :D ولی من قیافه ولورین اوولوشن رو بیشتر دوست داشتم . :d

امتیاز من به این سری 10/10 . این سری یکی از بیشترین تماشاگرهای تاریخ یه سری انیمیتد ِ کمیک رو داشته با 3.5 میلیون نفر بیننده به صورت میانگین .

06068281726337586286.jpg

The Spectacular Spider Man

واقعا شرم بر من باد که اینو نمی دونستم تا همین 3 4 هفته پیش وجود داره :| یه مدت از دنیای کمیک و اینا دور افتاده بودیم . به جرئت بهترین سری انیمیتد اسپایدی هستش . از لحاظ شخصیت پردازی فضاسازی داستان و جوی که داره لنگه نداره . دقیقا اسپایدی رویایی من بود این سری . هم درام داره هم سوپر هیرو بازی هم جک های همیشگی اسپایدی هم یه پیتر پارکر ِ نِرد :D خلاصه فوق العادست . حیف که سیزن سومش هیچ وقت نمیاد بخاطر مسائل حقوقی و کشمکش های این مدلی . خیلی از سایت ها این و بتمن انیمیتد سریز رو بهترین انیمیتد سریز های تاریخ می دونن که الحق هم حق دارن . استن لی کبیر پشت این سری بوده شوخی نیست :D فقط یه عیب جزئی داره اینه که 10 تا صورت طراحی کردن هی می چسبونن به یه کاراکتر :D مثلا ادی براک و 3 4 تا شخصیت دیگه با هم یه فیس دارن :D ولی خب به درک انقد این سری کامله که اینا به چشم نمیاد یه ریزه هم .

امتیاز من10/
d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png

90290688794500220357.jpg

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,782
نام
شیخ صدرا
The Hollow Crown

9/10

سریال خوبی بود از روی کتاب شکسپیر.
هنرپیشه های توانمندی توش بازی میکردن فقط یکم زیادی دیالوگاش پیچیده و کلاسیک بود.

ولی در کل عالی بود.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
doctor who
عالی!
واقعا لذت بردم از سریالش.هر1-2 قسمتش یک داستان مجزا داره ولی نمیدونم چجوری هست که هیچ وقت از سریالش خسته نمیشید.:d
سریال دقیقن طوری ساخته شده که عاشقان تخیل و گیک ها+نردها ازش لذت ببرن>:d<
در ضمن دکتر هو یکی از ارکان فرهنگی بریتانیا هست.
9/10

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
Breaking Bad Season 1-4

فکر کنم Vince Gilligan روحش رو در ازای ایده ی ساخت این سریال به شیطان فروخته. :d
طنز سیاه به بهترین شکل ممکن، حس تعلیق درجه 1 ( در بعضی سکانس ها، بهترین نوع تعلیقی که تا به حال تجربه کردم. ) ، سکانس های احساسی و انسانی ( مثلا سکانس پایانی اپیزود Peekaboo که اپیزود مورد علاقه ی بندست و به شدت تحت تاثیر قرارم داد. ) ، شخصیت های عمیق و به شدت واقعی ، Twist های غافلگیرکننده، هوشمندی بی نظیر و در عین حال، کاملا منطقی در نقشه هایی که توسط شخصیت ها ریخته میشه و حرف هایی که رد و بدل میشه و ...

Breaking Bad میشه گفت یه جور فرشته ی نجات برای TV هست که به جای پیروی از کلیشه های اکثر TV-show های دیگه برای به دنبال کشیدن مخاطب مثل استفاده از شخصیت های Hot و به طور غیرواقعی جذاب و کاردرست، رابطه های عشقی سطحی و کشدار، Cliffhanger های تو خالی و گول زننده، ماستمالی کردن جنبه های داستانی و شخصیت هایی که نویسنده ها نتونستن به نتیجه برسونن و به طور کلی سرکار گذاشتن مخاطب، با هوشمندی و پردازش بی نظیر به جزییات و تاثیر مهمی که بعدا رو داستان میذارن و ایجاد یک تعادل ستوندنی بین منطق واقعیت و جذابیت قصه ( نه اونقدر واقعی که خسته کننده باشه و نه اونقدر غیرواقعی که فقط به چشم سرگرمی بهش نگاه کرد. )، نظر سخت پسند ترین آدم ها رو هم جلب می کنه.

در کل، حتی اگه از سریال ها متنفر هم هستید ( که اگه اینطور باشه، احتمالا به این تاپیک سر نمیزنید. :d ) BrBa رو از دست ندید. از دست دادن چنین اثر خوش ساختی با درجه ی بالایی از احترام به فهم و شعور مخاطب، واقعا حیفه.

9/10

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Sherlock

هنوز باور نمیشه همچین گنجینه ی رو داشتنم توی هارد ولی بهش توجه نمیکردم :D!. فصل اولش رو دیدم و بنظرم فوق العاده زیبا هست.

امتیاز = An Excellent Work.

------
Archer Season 1
9/10
راجع به یه مامور MI6 به نام Sterling Archer هستش.
یکی از بهترین صداگذاری های ممکن در بین انیمیشن ها رو داره. همینش باعث میشه کمدی تر هم بشه.
اگه سریال انیمیشن نمیبینید اینو باید حتما جزو استثناتون قرار بدید. البته بازم ممکنه با هر طبعی نسازه.

22896299159515172260.jpg
نت با هیچی مشکل ندارم برار پس میبینم 100%. زیرنویس فارسی هماهنگ و درست داره ؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,782
نام
شیخ صدرا
Hatfields & McCoys

10/10

یکی از بهترین مینی سری هایی که دیدم تا جالا؛بازی پکستون و کاستنر فوق العاده بود(البته کلا همه بازیگرا نقش خودشونو خوب بازی کردن).
قسمتای اول و دوم رو همون اول که اومد دیدم ولی قسمت سومو تا الان هی یه چیزی میشد که نمیدیدم :D ولی دیشب دیدم و پرونده اینم بسته شد :D

با اینکه ناخودآگاه به سمت هتفیلد ها اکثرا همه متمایل میشن آخر سریال آدم خیلی دلش برای رندال مک کوی میسوزه؛همه بچه هاشو به نوعی از دست میده،زنش دیوانه میشه و همه زندگیش از کفش میره و آخرم به الکل و جنون میکشه کارش و در نهایت تو آتیش میسوزه.
پیدا کردن عامل این رقابت تو سریال خیلی سخته ولی من بیشتر پری کلاین رو مقصر میدونم و تو مستندایی که قبلا دیدم و مطالبی که خوندم به اسم این آقا به عنوان یکی از عوامل اصلی این اختلاف خیلی اشاره شده.

بد فرنک و جیم ونس هم از کارکترای خیلی دوست داشتنی (!) بودنبه همراه کپ هتفیلد و الیسون(1 دقیقه سکوت :D ) و یکی از بهترین صحنه های سریال هم اون صحنه ایی بود که کاستنر جانزی رو برد لب رودخونه تا بکشه ولی آخرش نتونست.

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Black Mirror

ایده ی این سری واقعا خوب بود ، نمیدونم واقعا استفاده از تکنولوژی این اثرات سو رو داره روی زندگی شما ؟ شاید ما اینقدر با تکنولوژی و ابزار جدید خو گرفتیم که مضرراتش رو نمی بینیم . به هر حال هر قسمت برای خودش داستان مجزایی داره ، در 3 اپیزود هم پخش شده که دیدنش وقت زیادی از شما نمیگیره ، کلا هرکی ندیده سریعا اقدام کنه . احتمالا فصل دومش هم در راهه .

9/10

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Twin Peaks Season 1 - 9/10
عالی بود! هر چند الآن ایده ـش تکراریه، اما بازی ها و کلاً داستان فوق العادست. قسمت پایانی هم خیلی خوبه... جو جالبی هم داره. کاملاً یاد Alan Wake و اینا میندازه آدم رو.

@آرش: فصل دوم زیرنویس داره؟! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر