Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی هیچ کس اینجا Friends رو دوست نداره؟!!!
friends-2.jpg

بهترین سریال تموم عمرم. مسئله سر شوخی و میزان طنز نیست. سر اون حسیه که بعد دیدن دوستان و بازی هاشون به آدم دست می ده. (اخطار! مطالب داخل اسپویلر واقعا اسپویلر اند!)
مثلا وقتی آدم رابطه ی چندلر و مونیکا رو می بینه از صداقت و زیبایی ازدواجشون کیف می کنهٰ یا شیطنت های جوییٰ ٰیا بد شانسی های راس. وقتی آدم معصومیت ریچل و بچه بازی های فیبی رو می بینه واقعا حس می کنه جزیی از دوستانه. جوک ها با مزه ی چندلر و وسواس های مونیکا واقعا این احساس رو به آدم می ده که اینا هم آدم هستن و مثل ما عادت ها خوب و بد دارن. بعد از دیدن دوستان واقعا به دوستی شون غبطه خوردمٰ. به خودم گفتم ای کاش منم دوستایی مثل اونا داشتم که تو تمام لحضه ها با من باشن و به تصمیم هام احترام بذارن. دوستان تکرار نشدنی اند. دوستانی که... واقعا دوستی رو معنا کردن.

امتیاز من: 10/10
اینم برای اونایی که هنوز سریال رو ندیدن:
داستان:‌ داستان Friends حول محور یک دوستی 6 نفره می چرخه. دوستانی که همیشه اتفاقات بامزه ای براشون می افته و همیشه در کنار هم هستن.
شخصیت ها:
ریچل: یه دختر ناز پرورده که با فرار کردن از مراسم ازدواجش به خونه ی دوست دوران بچگیش میاد تا مستقل شدنو یاد بگیره.
مونیکا: دوست دوران بچگی و دبیرستان ریچل. به شدت وسواسی و به قول خارجی ها: Mother Type!
فیبی:یه شخصیت Hippie. فیبی یه روح آزاده و به هیچی اهمیت نمیده. اون تو کار ماساژه و یه صلح دوسته.
جویی: یه بازیگر ساده لوح و البته شیطون!‌ شاید قیافش به آدم بزرگ ها بخوره اما تو دلش یه بچه ی معصومه.
چندلر: چندلر دوران کودکی سختی داشته و برعکس بقیه خواهر یا برادر نداشته برای همین رفتار هاش طعنه آمیز و طنز آلوده. اونقدر هم اسم کارش سخته که هیچکی نمیدونه چی کارست!‌(البته به جز مونیکا!)
راس: برادر مونیکا و یه دیرینه شناس. از بچگی عاشق دایناسور بوده و وقتی بزرگ شده هم زدن تو کار دایناسور! خیلی بدشانس و در آن واحد بی گناهه!

در آخر دیدن این سریال رو به همه پیشنهاد می کنم.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Walking Dead

شروع سریال فوق العاده خوب، هر چی میره جلوتر ضعیف تر و حوصله سربر تر میشه. فصل دوم هم بیشتر. سبک سریال مثلاً Horror داره همه ـش به روابط شخصیت ها و چیزهای خانوادگی میپردزان. کمیک رو هم که نخوندم ولی ظاهراً اصلاً وفادار نیست و به جای اینکه بیشتر توی سبک Horror و Action باشه Drama هست. شخصیت پردازی سریال هم فوق العاده ضعیف با یه عالمه کارکترهایی که بیخودی تا الآن توی سریال هستن... بازی ها هم که خیلی سطحی و معمولی؛ مخصوصاً زن ها. کلاً خیلی بی هدف و الکی تا الآن کش دادن سریال رو شخصاً به این امید که فصل 2 بهتر باشه دیدم که اینطور نبود. منتظر میمونم اگه فصل 3 هم اینطوری باشه قطعاً دیگه ادامه نخواهم داد. هنوز جداً نمیدونم چطور منتقدها با سریال اینقدر حال میکنن؟ یه سریال کاملاً متوسط رو به ضعیف.

5/10

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,979
نام
محمد امین
Alcatraz
6/10

فقط میتونم بگم گند زدن به یک ایده..
ایده سریال بسیار خوب انتخاب شده و بازگشت زندانیان این زندان در سال 2012 رو نشان میده اما فیلم نامه بسیار ضعیفه تو هر قسمت به جستجوی یک زندانی میگردن و قسمت بعد نوبت زندانی بعد هست خیلی بهتر میتونستن فیلمنامه رو رمز آلودتر و مارپیچی تر درست کنند.
نکته ضعیف بعدی انتخاب شخصیت اول سریال هست که یک پلیس زن با یک همکاری که هیچ سنخیتی با خودش نداره شما اگر سنت 17 تا 40 سال باشین قطعا از این انتخاب رنج خواهید برد قیافه این خانوم هم ما رو یاد فیلم های دهه 90 میلادی میندازه..
البته دو قسمت پایانی فصل اول خیلی خوب بود و برای فصل بعد امیدها زیاد شد..

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,708
نام
شیخ صدرا
روم

سیزن 1(همه ـش) : 8/10

سیزن2(همش): 6/10

-------------------------

آلکاتراز سیزن1: 7/10

بورجیاس(سیزن 1): 8/10
سیزن2: 9/10 تا این 3 تا اپیزود که دیدم البته.

----------------------

اسپارتاکوس سیزن 1: 9/10

اسپارتاکوس سیزن2: 8/10

اسپارتاکوس سیزن3: 9/10

--------------------------------

Game of Thrones season1: 9/10

سیزن دوم تا این 4 قسمت: 9.5/10

-----------------------------------

Harper's island: 7/10
خوبه؛عالی نیست بد هم نیست.

----------------------------------

دکستر سیزن 1: 9/10
سیزن2: 8/10
سیزن3: 9.5/0
سیزن4: 7.5/10
سیزن5: 6/10

--------------------------

سیمپسونز:10/10

بهترین سریال انیمیشن آمریکایی تاریخ بدون شک.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
فرار از زندان

سیزن 1 : 9/10

سیزن2 - 3 - 4 : 7.5/10
اسپارتاکوس

سیزن 1: 9.5/10

سیزن2: 8.5/10

سیزن3: 8/10
-------------------------------
Game of Thrones

سیزن 1 : 8.5/10

-----------------------------------
دکستر
سیزن 1: 9/10

--------------------------------
لاست

سیزن 1 تا سیزن 5 : 9/10

-----------------------------
هیروز

سیزن 1 تا سیزن 3 : 7/10

----------------------------
خاطرات خون آشام

سیزن 1 : 7/10

سیزن 2 : 8.5/10

سیزن 3 :7.5/10

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
Hell on Wheels

MV5BMTM3ODg0MTI4MF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjQ2NTI5Ng@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

سریال وسترن amc که شروع خوبی داشت ولی در ادامه اصلا اون طوری که فکرشو میکردم پیش نرفت.Hell on Wheels شاید سریال خوبی باشه ولی من تصور دیگه ایی ازش داشتم و بم نچسبید.
7/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Missing

MV5BMjczMTUzNzE0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjQ0NjA0Nw@@._V1._SY317_CR12,0,214,317_.jpg

سریال دوزاری:d
2/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چرا از نظر من این بیگ بنگ Lame هست ؟ 3 4 تا قسمت از سیزن 1 ـش دیدم اصلا توجهم رو جلب نکرد . می خواد خاص باشه ولی Lame و لوس ـه :D باید ادامه بدم به نظرتون ؟ :D
با توجه به این نمره هایی که ملت اینجا بهش می دن باید می پرسیدم شاید مشکل از منه :D

Vampire Diaries

می دونین ، اگه Twilight رو خیلی شیک تر کنین میشه Vampire Diaries با این حال یه حسی داره توش که من ازش خیلی خوشم میاد . از لحاظ فنی متوسطه ولی من وقتی می بینمش نمیدونم چطور بگم :D احساس می کنم دقیقا همون چیزیه که تو این برهه از زمان زندگیم باید ببینم . نمیدونم چرا :D دستم به هیچ سریال جنایی و .. نرفت و نشستم پای این .

سیزن 1 ـش 8
سیزن 2 ـش 8
سیزن 3 ـش 3 :| بخاطر کش دادن مسخره و بی هدف . حس ِ سیزن های اول رو هم نداشت .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چرا از نظر من این بیگ بنگ Lame هست ؟ 3 4 تا قسمت از سیزن 1 ـش دیدم اصلا توجهم رو جلب نکرد . می خواد خاص باشه ولی Lame و لوس ـه :D باید ادامه بدم به نظرتون ؟ :D
با توجه به این نمره هایی که ملت اینجا بهش می دن باید می پرسیدم شاید مشکل از منه :D
پسرم مشکل همیشه از شماست.

بیگ بنگ شاهکاره :D! تنها ایرادش اینه که بعضی جاها درک دیالوگ هاش سخت و کشندس :))! وگرنه من شخصا عاشقشم...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
firefly 9
game of thrones 9.5
breaking bad 9.5
killing 9
supernatural 9.2
vampire diaries 8.5
touch 8.5
walking dead 8
spartacus season 1 : 9.1
spartacus season 2 : 9
spartacus season 3 : 8.5
فعلا اینا کافیه

m.mahdavi79

کاربر سایت
Sep 22, 2010
115
نام
محمد
Black Books Season 1
خیلی قوی ، خیلی . 9 از 10
Doctor Who Season 5
فک نمیکردم انقد از یه سریال Sci-Fi خوشم بیاد . البته الانم بیشتر عاشق شخصیت دکترم 9.5 از 10
Game of Thrones Season 1
عالی ، عالی و باز هم عالی 9.6 از 10
Modern Family Season 1
کمدی خیلی خوبیه ، 8.9 از 10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Breaking Bad
خداییش بهترین سریالی هست که تو عمرم دیدم. بی صبرانه منتظر سیزن ۵ هستم

۹.۵ از ۱۰

walking dead
علاقه شدیدی به این سریال دارم. به اون دوستانی که horror fan هستن به شدت توصیه میکنم. سریال خیلی خوش ساخت هست
۹ از ۱۰

how i met your mother
یه جورایی من با این سریال بزرگ شدم . عاشق شخصیت های این سریال هستم. هر هفته قسمت جدید رو میگیرم و با لذت میبینم.
۹ از ۱۰

دیگه خداییش خیلی جواد بازیه بیام الان به lost یا pb امتیاز بدم

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
WalKING dead

به نظرم این سریال عالی بود ....
فقط این فصل دومش اون وسطا یه خورده حوصله سربر بود
9.1/10

Vampire diaries

اینم که دیگه همه دیدید ....
هر چی از خوبیش بگیم کم گفتیم ...
8.6/10

سریالای فارسی وان و زمزمه هم اینقدر مزخرف و بدردنخورن که من فقط به کیفیتش نمره میدم
0.25/10

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
The simpsons
سیمپسونها:کلا 10
ولی سیزن 4 رو که تا حالا ندیده بودم دیدم.البته این و می دونستم ولی مطمئمن تر شدم که اگر سیزن 1-22 رو نبینی،راحت می تونی بری سراغ سیزن 23،هیچ پیش نیازی نداره :d
سیزن 4:
7
درصد کمدیش افت و خیز شدید داشت.طبیعیه البته.
how i met your mother
یه جورایی من با این سریال بزرگ شدم
فیلم اموزنده تری نبود،با اون بررگ شی؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر