Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من یه فیلم سال 2007 دیدم اینطوری بود اسمش Planet Terror ـه عمدا همه چیز رو به سبک دهه 80 ساخته بودند فکر کنم از مجموع سری RE هم بیشتر زامبی داشت
از کارهای برادران رودریگز و تارانتینو بود .
شکست نسبتاً سختی هم خورد .
ولی من حال کردم باش . بعضی جاهاش واقعاً خنده دار بود .
65/100

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
One Flew Over The Cuckoo's Nest 10/10
Taxi Driver 9.5/10
The Departed 6.5/10
من کار به نظرت ندارم ولی مطمینی امتیازارو جاهاشونو اشتباه ننوشتی؟:cheesygri
departed 6.5؟؟؟؟؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Transporter 3
transporter3posteroficialtcm.jpg

نمیدونم اینا چی پیشه خودشون فکرکردن همچین فیلمی ساختن اکشن مضخرف (مثل اکشنای قدیم ایران فیلمو تند می کنن یه جاهاییش ) داستان چرت باز نسخه ی یکشو میشد تحمل کرد 2ش هم بد نبود ولی باز یکش بهتر بود 3 شم که مضخرف
4.5/10 همینم زیادشه

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Aguirre: The Wrath of God
هیچوقت با هرزوگ خیلی حال نکردم و با این فیلم هم که می گن بهترین کارشه و شاهکار محسوب می شه هم حال نکردم.بیشترین چیزی که تو فیلم می تونم تحسین کنم ایجاد فضاسازیهای عالی با موسیقی مرموز فیلم بود که حس عجیبی داشت.فیلمبرداری هم در بعضی جاها مبتکرانه بود.البته از نظر تکنیکی کلا ضعیف عمل کردن مخصوصا صداگذاری واقعا بد sync شده و افکتهای صوتی هم در حد پایینی بود.فیلمو که می دیدم احساس کردم یه جورایی شبیه Apocalypse Nowه بعدا دیدم کوپولا گفته از نظر بصری الگوش بوده.در کل فیلم سرد و بیروحی بود که گرچه داستان نسبتا جالبی داره ولی انقدر بی روح پردازش شده که تاثیری زیادی رو من نداشت.Klaus Kinski هم که می گن آدم دیوونه ای بوده نقشش خیلی بهش میومد ولی بازیش...
نمی دونم من که خوشم نیومد.6/10
2000931961736205772_rs.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------
Miracle in Milan
شاهکار دیگه ای از دسیکا.اصلا کل فیلم خوشحال بودم.طنز واقعا هوشمندانه در فیلم بکار برده شده که گاهی اوقات حتی به تلخی می زنه ولی در عین حال خنده داره.کلا بر خلاف اکثر فیلمای نئورئالیستی جو شادی داشت.به نظرم دسیکا و فلینی و برگمن تنها کارگردانان اروپایی هستن که دیدشون در هر کدوم از فیلمهایی که ساختن کاملا مشهوده.دسیکا هم یه جورایی نابغه بوده بنظرم تو فیلمای درجه 3 بازی می کرده تا بتونه سرمایه ساخت فیلمهای شاهکاری مثلThe bicycle Thief, Umberto D و Miracle in Milan رو جمع کنه.9.5/10
miracle_a_milan.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------
Elephant
نشستیم با دوستان این فیلمو دیدیم و برعکس دوستام که خیلی خوششون نیومد من ایندفعه بیشتر از دفعه اول خوشم اومد.دنبال کردن کاراکترها و کارهایی که در یک روز در مدرسه انجام می دن خیلی خوب از زاویه هر کاراکتر نشون داده شده.کلا حرکت دوربین خیلی جالبه.البته فیلم کندیه و تا حد زیادی هم می شه گفت سرکاری:biggrin1: با اینکه تاثیرگذاری فیلم زیاده مخصوصا پایانش. در کل نمی دونم فیلمو دوست دارم یا نه چون قطعا این سبک فیلمسازی رو قبول ندارم ولی به خاطر تاثیرگذاریش بهش 8 می دم.عماد هم نمی دونم چرا خاطره بدی داره از این:biggrin1:در ضمن فیلم بر اساس حادثه مدرسه کلمباین ساخته شده که دو دانش آموز چندتا از بچه ها و یه معلم رو کشتن.
elephant-poster-2.jpg

------------------------------------------------------------------------------------
Find Me Guilty
دیگه فکر کنم تمام فیلمای لومت رو دیدم.مثنکه علاقه ی زیادی به ساختن فیلمهای دادگاهی داره البته اصلا در حد Twelve Angry Men نیست.به نظرم بهترین نقشی بود که وین دیزل بازی کرده روند فیلم هم جذابه.7/10
findmeguiltyposter.jpg

آخرین ویرایش:

Punisher_2008

کاربر سایت
Oct 13, 2007
117
من آخرين فيلمي كه ديدم Resident Evil : Degeneration كه البته فيلم نيست انيميشن هستش ! و كه اين ژاپني ها تركونده بودن ! البته لئون از بازي RE4 يه كم فرق جزئي داشت !
در كا خيلي باحال بود و اين انيميشن رو به گيمر ها 100% پيشنهاد ميكنم !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
منظور؟:D:D
منظور اینکه اگه من پیش اون دوستمون بودم یه کاری دستش میدادم که دیگه بابا مامانش نمی شناختنش :mad::biggrin1:
Elephant.
در کل نمی دونم فیلمو دوست دارم یا نه چون قطعا این سبک فیلمسازی رو قبول ندارم ولی به خاطر تاثیرگذاریش بهش 8 می دم
اردلان دیگه اینطرفا پیدات نشه :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Miracle in Milan
شاهکار دیگه ای از دسیکا.اصلا کل فیلم خوشحال بودم.طنز واقعا هوشمندانه در فیلم بکار برده شده که گاهی اوقات حتی به تلخی می زنه ولی در عین حال خنده داره.کلا بر خلاف اکثر فیلمای نئورئالیستی جو شادی داشت.به نظرم دسیکا و فلینی و برگمن تنها کارگردانان اروپایی هستن که دیدشون در هر کدوم از فیلمهایی که ساختن کاملا مشهوده.کلا دسیکا یه جورایی نابغه بوده بنظرم تو فیلمای درجه 3 بازی می کرده تا بتونه سرمایه ساخت فیلمهای شاهکاری مثلThe bicycle Thief, Umberto D و Miracle in Milan رو جمع کنه.
محشره این فیلم ! یه فیلم واقعآ متفاوت ! خیلی دلنشینه.

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
من کار به نظرت ندارم ولی مطمینی امتیازارو جاهاشونو اشتباه ننوشتی؟:cheesygri
departed 6.5؟؟؟؟؟

خیلی مطمئنم.
وقتی شما taxi driver و one flew over the cuckoo'c nest رو ببینی و بعدش بری سراغ departed میفهمی که martin scorsese و jack nicholson چقدر سابقشونو خراب کردن.

Road To Perdition 8/10
فیلم خوبی بود ولی به پای فیمای دیگه tom hanks نمیرسه.

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خیلی مطمئنم.
وقتی شما taxi driver و one flew over the cuckoo'c nest رو ببینی و بعدش بری سراغ departed میفهمی که martin scorsese و jack nicholson چقدر سابقشونو خراب کردن.

Road To Perdition 8/10
فیلم خوبی بود ولی به پای فیمای دیگه tom hanks نمیرسه.
اینو که Taxi driver فیلم شاخیه در مقابل De Parted حرفی نیست این که شما بهش دادی 6.5 که یه ذره رو اعصاب آدمه!!
البته نظر شما هست هر جور دوست داری !!
در مورد Road هم ... ولش!!

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
اینو که Taxi driver فیلم شاخیه در مقابل De Parted حرفی نیست این که شما بهش دادی 6.5 که یه ذره رو اعصاب آدمه!!
البته نظر شما هست هر جور دوست داری !!
در مورد Road هم ... ولش!!

مسلما نظر هرکس با دیگری فرق داره . و بهتره دیگه این بحثو کشش ندیم;)

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
اردلان دیگه اینطرفا پیدات نشه
297.gif
یعنی چند باید می دادم بالاتر یا پایینتر؟ احتمالا پایینتر منظورته
icon_mrgreen.gif
ولی شده اصلا برای فیلمبرداری فیلم که کاملا سیاله تو فضا انگار تو آب فیلمبرداری کردن(البته اینم یه خاطر استفاده از استدیکمه همون حسی که تو شاینینگ هم داشتم) بهش 8 می دم. هرکیم اعتراض داره برای نبرد آمادم
medieval.gif

من این حرفو قبول دارم یه جورایی ولی سابقشون خراب نشده.One flew over the Cuckoo's Nest شاهکاره TD هم همینطور ولی Departed نهایتا جزو فیلمای خوب اسکورسیزیه. Road to Perdition هم نمره خوبی دادن به نظر من.

محشره این فیلم ! یه فیلم واقعآ متفاوت ! خیلی دلنشینه.
zyes.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر