Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سه گانه اصلی استار وارز بهترین مجموعه بلاکباستر عمرم بود و طبیعتا برا دیدن این خیلی هیجان زده بودم
اما دیری نپایید که متوجه شدم فیلمنامه این قسمت سقوط فجیعی کرده، سیر داستان خسته کننده و دیالوگ ها کلیشه ای شدن،
مساله ناامید کننده دیگه صداگذاری آدم فضایی هاست که مث بازی های Rpg قدیمی مصنوعیه، بعد از حدود بیست دقیقه دیدن فیلم خسته کننده شده بود و تقریبا به سختی ادامه میدادم
تا اینکه قسمت مسابقه جت سواری آناکین فرا رسید و گفتم چه عجب یه بخش جذاب ! اما پس از اون دوباره یکنواختی و خسته کنندگی برگشت و تنها دلیل استقامت و ادامه دادن من قیافه کاراکتر Padme (ناتالی پورتمن) بود
که به دلایلی مبهم و خارج از فهم بنده بطرز غیر عادی خوشگل شده بود
بعد از اون فیلم سیر قهقرایی خودش رو ادامه میداد تا اینکه جنگ آخر فرا رسید که اون هم بطرز غیر منتظره ای نسبت به باقی این فیلم جذاب بود و بسی هیجان کرده و لذت بردم.
بطور خلاصه اگر ناتالی پورتمن، سکانس مسابقه و سکانس جنگ سیاره Naboo وجود نداشت ارزش این فیلم 2/10 دو نمره بخاطر جلوه های ویژه بود

اما الان به دلایل مذکور شده به این فیلم 6.5/10 میدم انشالله که قسمتای بعدی بهتر باشه(که نیست).

دو فیلم بعدی خیلی بهتر از این هستن، شکی توش نیست:D
اتفاقا یکی از دلایل ضعف این فیلم که ندیدم بهش اشاره کنی، Jar Jar بودش:D
یعنی این شخصیت انقدر رو مخ بودش که صدای همه در اومدش و تو فیلم های بعدش خیلی نقشش کم رنگ تر میشه:D
و در اخر اپیزود 3 بهترین قسمت این سه گانه است و با اغراق یکی از بهترین فیلم های این ژانر هستش.مخصوصا اخرش!!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,526
نام
سپهر
110449

Perks of Being Wallflower 2012
8.5/10

دوست داشتم که در پی نوشت بگویم که چرا امثال فیلم هایی چون «مزایای گوشه گیری»، «بوک اسمارت» و «فریکز و گیگز» و.... را آثاری خوب قلمداد می کنم چون از آن دسته فیلم هایی هستند که محتوایی دارند که حال انسان را خوب می کنند. انسانی که یک روز سخت را گذرانده و فضایی به شدت غمگین و ابسورد و قطعا این فیلم ها، مثل یک داروی شفا بخشی می مانند که سریعا حالش را خوب می کند. دوستی و روابط صمیمانه اصلی پیام این نوع فیلم ها هستند و با قرار دادن شخصیت هایی که مخاطب بتواند با آن همذات پنداری کند. یعنی فیلم موفق شده است و این دو عنصر اصلی ترین عناصر فیلم درام نوجوانانه باید باشند. مزایای گوشه گیری یک فیلمی است که قشنگ دل مخاطب را به دست می آورد؛ داستان به معنای واقعی قابل درک، و شخصیت هایی دارد که کاملا در وجودشان احساس رافت و عطوفت را حس می کنید. دنیایی را نشان می دهد که هر جوان یا نوجوانی علاقه دارد که در این دنیا باشد. همین ها کافی است که حال افرادی خسته از جمله من را خوب کند. بی شک یکی از بهترین فیلم درام نوجوانانه ای بود که تا حالا دیده ام.​

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
shazam
3/10
پر از پلات هول ، cgi ضعیف ، منطق ( منظور منطق روایی خود فیلمه ) نابود، اکشن بد، ویلن مثل اکثر فیلم های سوپر هیرویی خنگ ترین باهوش دنیا و ...
چند تکه بامزه هم داره .
میتونه یکی از بدترین فیلم های سوپر هیرویی این چند وقته باشه .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا روز بد نبینید!:D
دوتا فیلم تو یه روز دیدم یکی از یکی bullshit تر!
منظورم us و شِزم هست...
شخصیت پردازی های تو دیوار ، اجراهای نچسب
چقدر بیخود هایپ بودم واسشون!
us که چند قدم رو به عقب برای جوردن پیل بود
و شِزم که دیگه بیشتر شبیه یه کارتون برای خردسالان بود تا یه فیلم ابر قهرمانی!

پ.ن:به زور چپوندن نژادهای مختلف تو فیلم ها (و حتی بازی ها) هم دیگه داره تهوع آور میشه! :-"

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
من معمولا امتیاز نمیدم اینجا ولی shazam کاری کرد که مجبور بشم بیان حسم نسبت بهش بگم

shazam امتیاز 2 از 10 با ارفاق

لوس ترین فیلمی که توی عمرم دیده بودم:|
بیشتر بدرد اکران توی مهد کودک میخورد تا سینما
اومده بود از مدل شوخی های deadpool کپی کنه ولی حتی تو اون هم گند زده بود

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
green room 2015
یه فیلم جذاب، شوکه کننده و بی رحم (!) با بازی پاتریک استوارت دوست داشتنی. نمره من 8.5 به خاطر ضعف بعضی از بازیگرا در ابراز احساسات مناسب نسبت به موقعیت و البته روند کند در اوایل فیلم که یه مقدار تو ذوق میزنه.
110600

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
IMG_0673.jpg
10/10
پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما بزارید تو لیست دانلود فیلمنامه فوق العاده قوی با بازی های خارق العاده.
روند فیلم با توجه به مدت زمانش حالت صعودی داره اوایل فیلم حتی درون مایه های طنز هم به فیلم تزریق میشه و میرسه به تراژدیک ترین صحنه ها و پیچش های فیلمنامه و اون سکانس پایانی به یاد موندنی حتما اگه دنبال فیلم های درام جنایی و معمایی فوق العاده هستید نگاش کنید
با اینکه طرفدار فیلمای فینچرم ولی زودیاک فینچر جلو این فیلم یه شوخی بیش نیس
اون خانومه از سمت چپ نفر دوم هم چند روز پیش خودکشی کرد تو هتلش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
View attachment 110647
10/10
پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما بزارید تو لیست دانلود فیلمنامه فوق العاده قوی با بازی های خارق العاده.
روند فیلم با توجه به مدت زمانش حالت صعودی داره اوایل فیلم حتی درون مایه های طنز هم به فیلم تزریق میشه و میرسه به تراژدیک ترین صحنه ها و پیچش های فیلمنامه و اون سکانس پایانی به یاد موندنی حتما اگه دنبال فیلم های درام جنایی و معمایی فوق العاده هستید نگاش کنید
با اینکه طرفدار فیلمای فینچرم ولی زودیاک فینچر جلو این فیلم یه شوخی بیش نیس
اون خانومه از سمت چپ نفر دوم هم چند روز پیش خودکشی کرد تو هتلش

Sent from my iPhone using Tapatalk

من فیلم اسیایی نمیبینم ولی به توصیه شما اینو امروز دیدم و میتونم بگم بهترین فیلم جنایی بود که دیدم و بعد هم تحقیق کردم و مثل اینکه داستان فیلم هم واقعی هستش :|
به نظر منم 10 از 10 هستش نمره این فیلم . این از اون فیلم های کمتر شناخته شده به قول غربی ها هیدن جم هستش . مشابه این فیلم رو فقط میتونم مینی سریال and then there were none رو مثال بزنم که اونم شاهکاری بود ولی این فیلم یه چیز دیگست :| بیشتر چیزی نمیگم که اگر کسی ندیده حتما ببینه این شاهکار رو .

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
crazy-trailer-for-the-hit-korean-zombie-flick-train-to-busan-social.jpg

Train to Busan
7/10
خوب بود، اما با داستانش حال نکردم و ضعف داشت به نظرم.
دلیل:
بعضی از کاراکتر های فیلم خیلی راحت میمیرند و انگار مخاطبو احمق فرض کردند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر