Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
The Fountain
220px-Fountain_poster_1.jpg

9/10
تقریبا 12 ساعت از دیدن فیلم میگذره و من هنوز درگیر داستانشم که بفهم چی شده :D:| امشب هم برای بار دوم میبینیم تا کامل هضم بشه
به نظرم سطح این فیلم به مراتب بالاتر از mother بود
فیلم خیلی خوبیه موسیقی خیلی خوبی هم داره از نظر من حتی موسیقی از خود فیلم هم جلوتر بود

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,394
نام
مسلم
Coco 2017
7/10

این نمره صرفاً به این خاطره که فیلم سرگرم کننده ای بود وگرنه فرقی با انیمیشن های قبلی پیکسار نداشت و همون کلیشه ها رو دنبال میکرد تا حدی که از همون 5 دقیقه ابتدایی فیلم قشنگ مشخصه آخرش قراره چه اتفاقی بیوفته. خلاصه اینکه انیمیشن خوبی بود و منم از فیلمی که مخاطبش کودکان و نوجوانان زیر 13 سال هستن انتظار نداشتم که در حد فیلم میازاکی باشه ولی به نظرم در این حدی هم که هایپ شده نبود.

• Like
Reactions: Abolfazl3007

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
post_tt2582802.jpg
Whiplash: 9/10
فیلم به شدت خوب کار شده بود و سکانس های پابانی حس جالبی رو توی بیننده بوجود میاورد.

post_tt0425210.jpg
Lucky Number Slevin: 8/10

فک کنم این فیلم رو اگر همون سال های حوالی 06 تا 08 میدیدم خیلی بیشتر به وجد میومدم اما حتی الانم که خیلی فیلم های بزرگی با توییست های متفاوت دیدیم بازم دیدن این فیلم خالی از لطف نیست.

post_tt1396484.jpg
It: 7.5/10

اصلا اهل فیلم های این ژانر نیستم ولی خب با این همه سر و صدایی که داشت حتما یه بار باید می دیدمش که ارزشش رو هم داشت. فیلم خوب از المان های ترس استفاده کرده بود و فقط به استفاده از "جامپ اسکر" محدود نمی شد، منتظر پارت دومش هستم .

post_tt1700841.jpg
Sausage Party: 4/10

خیلی می خواستم به نحوه ارتباط انیمیشن با ادیان و آخرت فکر نکنم ولی نشد و صرفا میاد که بگه آره حال زندگیو ببرید و چیزای بعد از اون بدرد نمی خورن و تقریبا دروغن همشون، البته تیکه های +18 جالبی داشت:D.​

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
bright
7.5/10
فیلم جالبی بود. ترکیب دنیای ارک ها الف ها و انسان ها در دنیای مدرن و نژاد پرستی هایی که الان وجود داره و نسبت دادن اون به ارک ها و مخصوصا تیست موسیقی که ارک ها داشتن خیلی خوب بود.

yarkost-2017_122951_0.jpg

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
220px-Outofmyleague.jpg

She's out of my league
خیلی وقت پیش یه دوستی اینجا معرفیش کرده بود. من اون موقع فقط دانلودش کردم و مثل خیلیا از فیلمای دیگم داشت خاک میخورد که بالاخره دیدمش. واقعا یه کمدی خوب، خنده‌دار و پر از انرژی مثبت هستش. پیشنهاد میشه.
7/10
روحت قرین رحمت باد:D چقد خندیدم =))این چند وفته همش دنبال کمدی بودم که واقعا بخندم همه کمدی های اسمی رو هم دیدم ولی اونقد برام خوب نبود این جدا عالی بود و باهاش حال کردم >:D<
8/10

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
blade ruuner : 2049
6/10
برا سلیقه من زیادی کند بود. و در نهایت الان نفهمیدیم هدف 3 ساعت داستان گفتن چی بود؟
الان اون بچه که از بدل به دنیا اومده . مثلا میخواد چی کار کنه. که همه افتاده بودن دنبالش؟
این 6 امتیازم برا فضا سازی و موسیقی خوبش دادم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
6/10
برا سلیقه من زیادی کند بود. و در نهایت الان نفهمیدیم هدف 3 ساعت داستان گفتن چی بود؟
الان اون بچه که از بدل به دنیا اومده . مثلا میخواد چی کار کنه. که همه افتاده بودن دنبالش؟
من بخاطر تعریفایی ک بچه ها اینجا کردن رفتم نسخه قدیمی هم گرفتم
نسخه قدیمی بعد نیم ساعت دلت زدم و نسخه جدیدم بعد 1:30 مین دلت زدم کلا خوابم گرفت:D
اصلا نفهمیدم هدف این همه کار چیه. به قول شما فیلم بیش از حد کند پیش مرفت و از طرفی هم خیلی طولانی بود
با سلیقه من جور نبود اخرشم دلت زدم رفتن

• Like
Reactions: yasu and mahdi-xbox

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
ای بابا.بلید رانر رو یه عده خوب گفتن من دانلودش کردم.
الان همه میگن ارزش نداره.
خوب شد 4k نگرفتمش با این حساب حیف حجم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ای بابا.بلید رانر رو یه عده خوب گفتن من دانلودش کردم.
الان همه میگن ارزش نداره.
خوب شد 4k نگرفتمش با این حساب حیف حجم
عزیز فیلم از همه لحاظ عالیه یـ فیلم اتمسفریک با یـ داستان و روایت روون اگه با روند کندش مشکلی پیدا نکنی 100 درصد ازش لذت میبری اینی هم که یـ سری خوششون نیومده دیگه اون بر میگرده به سلیقه ! در کل هیچ وقت از رو نظر کسی تصمیم گیری نکن اونم فیلم دیدن که به شدت سلیقه ایه خودت ببین از چی خوشت میاد همون رو ببین ....

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
6/10
از نظر من :
وقتی بدلها بتوانند بچه دار بشوند دیگر نیازی به انسانها ندارند و خودشون نسل جدید زمینی‌ها می‌شوند

• Like
Reactions: yasu

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
حالا که بحث بلید رانر داغه منم یه چیزایی بگم.
بلید رانر 1982 علی رغم شکست تجاریش بخاطر همزمانی با ایی تی و استار ترک تو بحث معماری و طراحی غوغایی بپا کرد.
آسمون خراش های مدرن پوشیده شده با صفحه نمایش های بزرگ که خبر از ظهور عصر مدیا و قدرت رسانه بر افکار عمومی میده و در نقطه مقابل اینا برج هرمی شکل شرکت تایرل قرار داره که در تاریکی سو سو میزنه و یاد آور اهرام مصر و دوران فراعنه و قدرت دیکتاتوری هست. ویران شهر لس آنجلس ۲۰۱۹ از یه دوره به دوره دیگه گذر کرده دوره ای که قدرت تلویزیون و رسانه بر قدرت دیکتاتوری چیره شده‌. در بلید رانر ۲۰۴۹ بوضوح مشخصه که این گذر تکمیل شده‌.
در اسمون خراش هایی که تلویزیون های بزرگ دارن هر پنجره نقش یک پیکسل رو داره درست مثل پیکسل های تلویزیون که کنار هم یک تصویر واضح ایجاد میکنن مجموع پنجره بلوک ها کنار هم یک تصویر واحد و بزرگ رو روی نمای ساختمون میسازه. در حقیقت پنجره این ساختمونا خبر از زندگی بهتر خارج از زمین میدن، درست مثل پنجره های کلیسا و مساجد خودمون که حاوی پیامی برای انسان هاست، زندگی بهتر در دنیایی بهتر! در آینده ممکنه فقط شکل ها و فرم ها فرق کنه وگرنه اصل پیام همونی که قرن ها بخوردمون دادن باقی میمونه.

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
حالا که بحث بلید رانر داغه منم یه چیزایی بگم.
بلید رانر 1982 علی رغم شکست تجاریش بخاطر همزمانی با ایی تی و استار ترک تو بحث معماری و طراحی غوغایی بپا کرد.
آسمون خراش های مدرن پوشیده شده با صفحه نمایش های بزرگ که خبر از ظهور عصر مدیا و قدرت رسانه بر افکار عمومی میده و در نقطه مقابل اینا برج هرمی شکل شرکت تایرل قرار داره که در تاریکی سو سو میزنه و یاد آور اهرام مصر و دوران فراعنه و قدرت دیکتاتوری هست. ویران شهر لس آنجلس ۲۰۱۹ از یه دوره به دوره دیگه گذر کرده دوره ای که قدرت تلویزیون و رسانه بر قدرت دیکتاتوری چیره شده‌. در بلید رانر ۲۰۴۹ بوضوح مشخصه که این گذر تکمیل شده‌.
در اسمون خراش هایی که تلویزیون های بزرگ دارن هر پنجره نقش یک پیکسل رو داره درست مثل پیکسل های تلویزیون که کنار هم یک تصویر واضح ایجاد میکنن مجموع پنجره بلوک ها کنار هم یک تصویر واحد و بزرگ رو روی نمای ساختمون میسازه. در حقیقت پنجره این ساختمونا خبر از زندگی بهتر خارج از زمین میدن، درست مثل پنجره های کلیسا و مساجد خودمون که حاوی پیامی برای انسان هاست، زندگی بهتر در دنیایی بهتر! در آینده ممکنه فقط شکل ها و فرم ها فرق کنه وگرنه اصل پیام همونی که قرن ها بخوردمون دادن باقی میمونه.
دید بسیار قشنگی رو بیان کردی!
یکی از نکاتی که خیلی توی فیلم خودشو نشون میداد مخصوصا این شماره نقش معماری و اهمیت اون توی شخصیت پردازی و دنیای داستان هست.
توی این قسمت الگو های مالکیت بر زمین و سیاره عوض شده، طبیعت که دیگه عملا از کار افتاده است برای انسان ها، از اون طرف هم چون دیگه دولت متمرکزی نیست و پلیس صرفا دست آموز شرکت های بزرگ مثل والاس هست.
توی خونه k ما میبینیم هیچ چیزی از خودش نداره و همه چیز صرفا هولوگرامی هست که اون شرکت ها برای انسان ها ساختن،
بسیار قشنگ این موضوع رو که چطوری k علیه فدرت بلند میشه تا صاحب هویت، خاطرات ، احساسات و خونه و سیاره خودش باشه رو نشون میده.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jetalpha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر